Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sen nerden okudun kayracım bunu nasıl araştırabiliriz aynı kadınlar kulubü gibi kullanıpta paylaşan yokmudur yabancı dilin varmı canım ya senin bu bizim için önemli bişi olabilir

yok canım bende otomatik çerirme yaptım ama pek anlaşılmıyo tabi bilemiyorumki kullanan varmıdıdr bu arkadaş nerden buldu okudu

canım bu ilaç acaba ne bileyim bizim incir tarçın çörekotunu yesek ben bu yabancılara güvenemiyorum bir türlü ne yapsakki

canım bu ilaç acaba ne bileyim bizim incir tarçın çörekotunu yesek ben bu yabancılara güvenemiyorum bir türlü ne yapsakki

canım türkiyede satışı yokki kendi ülkelerinde satıyorlar bunu güvensiz olsa kendi ülkelerinde satmazlar

off kayracım ya allahım bize yardım etsin bazen düşnüyorumda evlenir evlenmez anne olanlar var onlar bizim yaşadıklarımızı yaşasalar yatar kalkar şükrederlerdi hallerine

gerçekten haklısın canım 2 sene kadar önce bi arkadaşımda bayanın birine rastladım ikinci çocuğu olmadığı için uğraşıyodu sonra bir duydum ikiz gebeliği varmış ve aldırmayı düşünüyomuş başımdan aşağıya kaynar sular döküldü kadını görsem neler neler söyliycem ama sonradan duydum dr almamış zamanı geçti idye bide böyleleri var çıldırtır bular adamı

off kayracım ya allahım bize yardım etsin bazen düşnüyorumda evlenir evlenmez anne olanlar var onlar bizim yaşadıklarımızı yaşasalar yatar kalkar şükrederlerdi hallerine

ve canım hep dikkat etmişimdir rabbim bu derdi hep birbirine benzeyen insanlara veriyo galiba bizler gibi art niyetsiz yardım sever ne bileyim yani bunu kendimizi övmek için yazmıyorumm ama hiç dikkat ettinmi fisfisfis

Kadınlar için FertilAid, doktor-onaylanan ve ObGyn-tavsiye edilen ilavenin, verimliliği artırmayı tasarladığıdır, ve üreme sağlığını geliştirmek.
Bir herkesle doğal, bilimsel olarak geçerli kılmış olan otlarla ilgili malzemeler ve gerekli vitaminleri bir arada getiren reçete olmayan formülü, FertilAid, dişi hormonal dengesi ve çoğalmayla ilgili iyiliği terfi ettirir, verimliliği desteklemek, ve düşünmek için senin şanslarını en iyi şekilde kullanmak.
ObGyn ve liderlik verimlilik uzmanı tarafından yarattı, Amos Grunebaum, MD, FertilAid, folic asiti, gerekli vitaminler ve minerallerin bir "Sadece sağ" formülüyle kadın birlik verimlilik-arttırma besinleri, ve anahtar antioxidants olduğu için. Bu etraflı formül, onu yapar, toplam önyargı vitamin desteğine teklif ediyor olan tek verimlilik ilavesidir — en iyi şekilde kullandı, denemek, kadınları düşündüğü için.
Kadınlar için FertilAid, sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzının parçası olarak kurulan bilimsel edebiyatın esasında emniyetle ve doğal olarak verimliliği en iyi şekilde kullanmaya yardım etmek için formüle edildi. (Vitex) chasteberryi kapsayan şahsi otlarla ilgili bir formülle, bilobanın olduğu kırmızı yonca çiçeği, siberian ginsengi, ve bakire saç ağacı, FertilAid yardımları, hormonal dengesini iade eder, genelde çoğalmayla ilgili iyiliği desteklemek olurken.
FertilAid'in, hiçbir negatif yan etkisi yok, ve çeşitli doğumlarda hiçbir darbesi yok

ve canım hep dikkat etmişimdir rabbim bu derdi hep birbirine benzeyen insanlara veriyo galiba bizler gibi art niyetsiz yardım sever ne bileyim yani bunu kendimizi övmek için yazmıyorumm ama hiç dikkat ettinmi fisfisfis

mevlam sevdiği kullarına dert verirmiş canım

beeen geldiiiiiiim
Bu gece Cuma olduğu için geçiktim kusura bakmayııın
ne bileyim bu sefer okuma ve daha çok okumak istedim
biraz daha rahatladım
ınanın çok iyi geliyor bana bu
terapi gibi resmen sigarayı bile unutuyorum
ahhh bi de tuvalet sıkıştırmasa.....

bu arada ne ilaçı bu kıslaaar yaa

kıslar benim çok uykum var dün gecede geç yattım sizleri öpüyorum allaha emanet olun hoşçakalın

senağlama
kıslar benim çok uykum var dün gecede geç yattım sizleri öpüyorum allaha emanet olun hoşçakalın

senağlama ALLAH rahatlık versin canım bu arada dediğin yere baktım ordan almayı düşünüyomusun canım:gitme:

beeen geldiiiiiiim
Bu gece Cuma olduğu için geçiktim kusura bakmayııın
ne bileyim bu sefer okuma ve daha çok okumak istedim
biraz daha rahatladım
İnanın çok iyi geliyor bana bu
terapi gibi resmen sigarayı bile unutuyorum
ahhh bi de tuvalet sıkıştırmasa.....

bu arada ne ilaçı bu kıslaaar yaa

hoşgeldin canım ALLAH kabul etsin canım nasılsın diycem ama eminim huzur dolusundur şimdi:Saruboceq:

hoşgeldin canım ALLAH kabul etsin canım nasılsın diycem ama eminim huzur dolusundur şimdi:Saruboceq:

ewweeeeeet aynen öyleeeeee
tavsiye ediyorum kesinlikle
İnsan sakinleşiyor yaaa

Ne ilaçı bu yaaaa

bu arada maşşallah dünyanın işini yptın
Ben olsam öldüydüm şimdiye
Bide misafir ağırladın
dur :nazar: vereyim sana da :nazar: değmesin canım

buldum ebaydan alabiliyoruz

tşkrlr sonunda ulaşabildim 2 kasımda aşılama olmuştum sonucu belli olunca ki büyük ihtimalle hamile değilim çünkü adet öncesi belirtilerim var almayı düşünüyorum bu arada kuzunaz bikaç gündür topiğinizi okuyorum adet olamıyormuşsun bende annemden duymuştum bizim buralarda adet olamayanlar ayrık otunu kaynatıp bir bardak içip 1-2 gün sonra adet oluyorlar.kardeşiminde gecikmişti oda yaptı oldu.istersen bi dene

X