Nişan Nişan Sandığı

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
kızlar bu deri nişan sandıklarının babam imalatını yapıyo kız kardeşimde içlerini süslüyo ilgilenen olursa resim koyarım çokta uygun veriyo 1büyük+1 küçük

yaa kızlar bişey sorcam.. böylee sandıkları görünce aklıma geldi. ben yanlış mı biliyorum
bu sandıkları erkek tarafı, kız tarafına bohça getirirken getirmez mi?? kız tarafıda mı sandıkla götürüyoo bohçasını..
en azından burda sandığı erkek tarafı getirir bohçayla, sonra kızın bohçasıyla sandık tekrar geri gider.
yani kız 2. bi sandık almaz... diye biliyorum ben

ben nişan sandığı olarak aslında banyoya flan konulan hasır sepetlerden aldım. kurdela nakışında öğretilen elde yapılan güllerden süs yapmayı düşünüyorum. daha sonra çıkartırım hatta. iki tane sandığa 100-200 para vermek benim içimi acıtıyor. ben 15 tlye iki tane aldım.
benim sepetlerim bunun aynısı böyle kapaklı
kapak-20001.jpg

3569683995_d17967873e.jpg

resim başka bir web sayfasından alıntıdır

Ben bakırköyde baktım 200 lira heryerde bulunanlardan biraz daha güzeldi

ben bunlardan istiyorummmmmmmmm, en güzeli beyazzz krem

fashion_komple_deri_ekru_komple_deri_5_b.jpg

520704061208.jpg

img.php

fashion_deri_parcacikli_sandik_parca_deri_8_b.jpg

nisan-bohcasi-2.jpg

bende aralıkta nişan oldum sandığı erkek tarafı aldı ben hiç kız tarafının sandık aldıgını duymadım erkek tarafı aldı içini doldurup nişan bohçaları ile getirdi ona benim çeyizlerim konacak ve esyalarım giderken gidecek ayrıca o sandıga kızın arakdasları oturur para alırlar bizim burda adet böyle gerçekten hiç duymamıstım kızın sandık aldıgını ben nişan götürürkende tras malzemelerini koymak için minik sandıklardan aldım ilerdede lazım olur güzel durur diye zemuszemus

kızlar imdaatttt :KK52: size bişey danışıcamm. benm nişan sandığımı kendimiz yapıyoruz yani sandığı aldık kumaşla işlemeli olucakk inşallah suan yapım aşamasında :) farklı olsun istedim inş güzel oluuurr. ama burda baktım erkeğe sandık gitmez falan denmişş :KK52: :KK53:

kızlar erkek tarafına (annesi babası dedesi vs)hazırlayacağınız bohçaları bir sandığa mı koyuyosunuz? kendiniz için de bohça hazırlıyomusunuz..(belkide saçma bi soru ama bilmiyorum....):78:

sandıklar cok güzell arkadaslar bende sandıgımı kendim süslemek istiyorum yardımcı olur musunuz fikir acısından

baban bunları mı yapıyo canım? fiyatları ne kadar? nişan yaparken kayınvalideme boşver dedim çünkü 12 saatlik yola gidilicekti o sandığı götürmezdim sonra dedim şimdi de düğün yapıcaz ama alalım diyen yok :KK43: o zaman alınmayan sandığı şimdi alın diyemem mecbur ben alıcam artık :KK31:

bu sandıkları sipariş verince her yere gönderebiliyormusunuz acaba

X