GÖĞÜS UCU Sorunları

kir_cicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
14
0
42
Merhaba kızlar benimde bi sorunum var ve kafama çok takılıyor:çok üzgünüm:
Göğüs uçlarımın kenarındaki kahverengi olan bölge geniş bende acaba göğüslerim büyük olduğu için mi öyleefisfisfis:uhm: Bir de böyle çok prüzsüz bi yapısı yok yani nasıl anlatılır bilmiyorum ki o kahverengi bölgede bi iki tane küçük çıkıntı gibi bişiler var yeni olan bişe değil ama kendimi bildim bileli böyleyim.Utandığım için kimseye de gösteremiyorum:eek::çok üzgünüm: Yardımcı olursanız sevinirim.

Sağlık ve mutlulukla kalına.s.a.s.

Merhaba kızlar benimde bi sorunum var ve kafama çok takılıyor:çok üzgünüm:
Göğüs uçlarımın kenarındaki kahverengi olan bölge geniş bende acaba göğüslerim büyük olduğu için mi öyleefisfisfis:uhm: Bir de böyle çok prüzsüz bi yapısı yok yani nasıl anlatılır bilmiyorum ki o kahverengi bölgede bi iki tane küçük çıkıntı gibi bişiler var yeni olan bişe değil ama kendimi bildim bileli böyleyim.Utandığım için kimseye de gösteremiyorum:eek::çok üzgünüm: Yardımcı olursanız sevinirim.

Sağlık ve mutlulukla kalına.s.a.s.

benim de oole canım dert etme a.s. sanki boyle deri altinda puturcukler varmis gibi di mi?

gayet normal bisi...

benim de oole canım dert etme a.s. sanki boyle deri altinda puturcukler varmis gibi di mi?

gayet normal bisi...

Evet aynen öyle canım hem o hemde o kahverengi bölgenin geniş olması sinir ediyo beni:kızgın: Yanımda bebeklerini emzirenlerinkini görüyorum küçücük bi yuvarlak şeklinde benimki kocaman:kızgın: evlensem falan herhalde kimsenin yanında bebişimi emziremem bile:kızgın::çok üzgünüm:

Aman sağlığımız açısından bi şeyi yoksa olsun napalım Allah da bizi öle yaratmış şükürler olsun bu halimizea.s.a.s.

ayy derdin o olsun bi tanem a.s. hem var ya bazi erkeklerin daha cok hosuna gidiyo... ayrinti vermiim +18'e girer :icecream:

Haklısın canım sağlık açısından dediğim gibi bişe yoksa sorun etmemek gerek.Teşekkür ederim canım:1hug:

ya kızlar ben bişeyi çok kafaya takıyorum, benim göğüs uçlarım çok küçük.yok denecek kadar az.normalde 85 beden kullanmama rağmen böyle bir sorun var.nasıl çözerim biliyor musunuz valla kafayı yicem.sebebini de bilmiyorum:1no2:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ya kızlar ben bişeyi çok kafaya takıyorum, benim göğüs uçlarım çok küçük.yok denecek kadar az.normalde 85 beden kullanmama rağmen böyle bir sorun var.nasıl çözerim biliyor musunuz valla kafayı yicem.sebebini de bilmiyorum:1no2:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

cnm bendede aynı ama fazlada sorun yapmıyorum...sen neden takıldın?

Kızlar eğer ki öyle bir sorun varsa sanırım yapacak birşey yok ama tabi emin de değilim.Etrafımda gördüklerimden biliyorum göğüs ucu küçük olanlar emzirme zorluğu yaşıyorlar ve eczanelerden yapay meme ucu alıp emzirirken onu kullanıyorlar.Biberon başlığı gibi birşey..

Sağlıkla kalına.s.

iyi geceler.
benim de göğüs uçlarım dik durmuyor. yalnızca üşüdüğümde dikeliyor, sonra inip hafif bir çıkıntı halini alıyor. zaten sertleşiği zamanlarda bile küçük. onu sabitlemenin bir yolu yok mu? göğüs ucuna sahip olabilmek için hep bir yerim açıkta mı kalmalı?jeyyar:roflol:

Ya göğüs uçları olmayınca biz ilerde bebişlerimizi nasıl doyurcaz aç mı kalcaklar:S

Ya göğüs uçları olmayınca biz ilerde bebişlerimizi nasıl doyurcaz aç mı kalcaklar:S

küçük olması durumunda süt sağma makinesi ya da ucuna eklenen parçalarla bir şeyler yapılıyor, aç kalmaz yani bebişlerimiz. am hiç olmamasını kastediyorsan, bilemiyorum.

valla göğüs ucu yoksa emzirmek bir işkence oluyor.Zaten emziremiyorsun.Bebek ememiyor memeler şişiyor süt birikiyor.Sağma makinası meme ucu aparatları banamısın demiyor.Emzirirken canınız müthiş acıyor işin kötü tarafı o kadar acı çekiyorsunuz ama bir faydası olmuyor çünkü bebek ucu bulup sütü çekemiyor yani aç kalıyor.Sonuçta yapacak bişey kalmıyor ve mamaya başlayıp o anne ve bebek arasında emzirirken kurulan ilahi bağı kuramıyorsunuz.Buda ömrünüz boyunca içinizde ukte kalıyor.Çok karamsar konuştum ama tecrübeyle sabittir.Yapacak pek bişey yoktur allahın verdiği bir durum olduğundan aynen kabullenmek gerekir.Bebeğini doya doya emzirenlere hep içim sızlayarak bakarım ama ne yapalım yinede sağlık olsun demekten başka elden ne gelir.kısacası göğüs ucu olmayan anne adaylarına tavsiyem boşuna ucu çıkarmaya çalışmayın canınızı yakmayın moralinizide bozmayın derim.

Arkadaşlar benim göğsümün ucu giderek koyulaşıyor
Normalde beyaz ciltliyim ama bu aralar koyulaşmaya başladı acaba kansermiyim die düşüüyorum

benim göğus ucumun çevresinde kıllar var hemde siyah ve uzun. Fakat son günlerde sankı kıllarda artış oldu. Hormon tahlilim temiz çıkmıştı. Neyin nesi bu ya? ne yapmalı?

Ablamdada vardı canım doğum yaptıktan sonra geçti hiç bişey kalmadı gerçi sen bekarmışsın ama sakın alıyım falan deme hele cımbızla sakın deneme daha çok çıkar lazerlede alıyorlar ama ne kadar yararlı bilmiyorum

yaa bende zamanında cımbızla almıştım herhalde ondan dahada sertleşti. Yaa benimkiler çok büyük ve kalın göbeğimdede var bu şekilde kalın. Almazsam olurmu hiç? mecburen almak lazım..Ama eldivenle mi alyım?

Arkadaşlar benim göğsümün ucu giderek koyulaşıyor
Normalde beyaz ciltliyim ama bu aralar koyulaşmaya başladı acaba kansermiyim die düşüüyorum

canım göğüs büyütmek için bişi kullanıyomusun?ben longdayı kullanırken benimde göğüs ucum acayip kouyulaşmıştıve 5aydır kullanmamama rağmen koyuluk daha gitmedi.

X