Bıktım artık bıktımm dayanamıyorum katlanamıyorum ..

Yani ne diyorsun ?
senin sevgilin serseri iğrençç çok kötüü brbat bi insan ayrıl mı ?
Ne münasebet ayrılma,biz ayrıl dedik diye iyi giden ilişkini bırakma kimse ayrıl deyipte vebal almak istemez.
Bağlanma körü körüne inanma,evlilik için kendini patlatma,daha en az 6 yılın var evlenmek için,kariyerini geleceğini bir erkek için çöpe atma,aileni bir erkek için kırma,başlarını bir erkek için düşürme,ailesiyle sıkı fıkı olma,ablanla tanıştırmışsın bir daha bir fertle tanıştırma,hayatını ona göre yönetme ilişkini hayatına göre yönet,
En ufak yanlışında kestirip atabileceğine inandır onu,seni kaybedeceğine inandır!En önemlisi;ASLA KÖRÜ KÖRÜNE GÜVENME !!! Sadece ona değil kimseye güvenme,dünya kötü,insanlar kötü:KK50:

Son düzenleme:
Zaten ne yaparsan yap dediler gibi birşey oldu benim için ve laf yetiştirmeye çalışmaktan da bunaldım . Hiç yardım alamadım ki konuyu açtım ama hiç bi yardım alamadım . Konuuyu açarken sanırım 24 yaşındayım falan demeliydim . Herkes bu yaşta şu o yaşta bu demezdi o zaman . Sanırım o zaman yardım alabilrdim

Sen şu cümlelerin 24 yaşındaki birinden çıkacağına inanırdık mı sanıyorsun acaba ayaz :)

Bence sen hakikaten evlen, bir musibet bin nasihatten iyiymiş gerçi sana kaç musibet birden gelmiş de görmüyorsun, çocuk kandırıyor seni neymiş saldırmışlar ona, bu çocuk suçsuz olsa onu mahkemede savunacak en azından 1 2 adam çıkardı bu kadar ceza almazdı... Demek ki herkes görüyor serseri olduğunu.

Ayrıca ablan da senin kendini körkütük kaptırdığını görmüş farketmiş söylemiş

Hepsini geçtim bu çocuk değil miydi sana zayıflamazsan kızlarla takılırım tatile giderim diyen, şaka gibi ya.. Sen hala bunu savunuyorsun 2yıl bilmem kaç ay bilmem kaç günmüş bence bu sayılar artmadan kurtar paçayı canım benim

Son düzenleme:
Ne münasebet ayrılma,biz ayrıl dedik diye iyi giden ilişkini bırakma kimse ayrıl deyipte vebal almak istemez.
Bağlanma körü körüne inanma,evlilik için kendini patlatma,daha en az 6 yılın var evlenmek için,kariyerini geleceğini bir erkek için çöpe atma,aileni bir erkek için kırma,başlarını bir erkek için düşürme,ailesiyle sıkı fıkı olma,ablanla tanıştırmışsın bir daha bir fertle tanıştırma,hayatını ona göre yönetme ilişkini hayatına göre yönet,
En ufak yanlışında kestirip atabileceğine inandır onu,seni kaybedeceğine inandır!En önemlisi;ASLA KÖRÜ KÖRÜNE GÜVENME !!! Sadece ona değil kimseye güvenme,dünya kötü,insanlar kötü:KK50:

Ailenden biriyle tanıştırma demişsin ve saatlerdir burda 10 20 tane yorum yazdın bak hepsini kendi tecrübelerine dayanarak benim hayatımı bilmeden genel olarak düşünerek insanları tanımadan yazdın .. Ablam ile tanışmasını annem istedi illaha da tanışacak dedi zorunda kaldım o yüzden tanıştırdım . 2 seneye okulum bitiyo benim onun askerliğide bitti önünde 10 ay hariç bi engeli yok . neden heerşey tamamlanmışken 6 sene bekliyim ki ? Bağlanma demek biraz geç oldu . Kimsye asla körü körüne güvenilip bağlanılmaması gerektiğini önceki şer....insanlar zaten öğretti . Ama ben doğru kişiyle olduğuma inandım ve çoktan güvendim ve bağlandm

Hepsine katılıyorum ama
Ben ayrılma vebal almama vs demiyorum, daha önceki konularında da dedim
Çoktan ayrılman gerekirdi diye

Ne demek kilo vermezsen senden ayrılırım
Sevgi kalpten gelir ya seversin ya sevmezsin
Fiziğine göre seven adam da gerçekten sevmiyodur
Şimdi zayıfladı diyelim, ilerde hiç mi kilo almayacak e o zaman ne olacak ?

Çok saçma bi dialog
O esna da yol vermeliydi de
Ayaz ısrarla anlamak istemiyo

Son düzenleme:
Sen şu cümlelerin 24 yaşındaki birinden çıkacağına inanırdık mı sanıyorsun acaba ayaz :)

Bence sen hakikaten evlen, bir musibet bin nasihatten iyiymiş gerçi sana kaç musibet birden gelmiş de görmüyorsun, çocuk kandırıyor seni neymiş saldırmışlar ona, bu çocuk suçsuz olsa onu mahkemede savunacak en azından 1 2 adam çıkardı bu kadar ceza almazdı... Demek ki herkes görüyor serseri olduğunu.

Ayrıca ablan da senin kendini körkütük kaptırdığını görmüş farketmiş söylemiş

Hepsini geçtim bu çocuk değil miydi sana zayıflamazsan kızlarla takılırım tatile giderim diyen, şaka gibi ya.. Sen hala bunu savunuyorsun 2yıl bilmem kaç ay bilmem kaç günmüş bence bu sayılar artmadan kurtar paçayı canım benim

O öylesineydi kızlarla takılırım muhabbeti . Yeter artık ya gerçekten nerden biliyosun benim burda doğruyu söylediğimi ? Belki de sadece dövdü diye ben yalan söyleyip ben kandırıyorumdur sizi ?

Ben de 19 yaşındayım, ilk olarak üslubun çok itici, burası herkese açık bir platform ve buraya konu açıyosan iyi eleştriye de kötüye de açık olacaksın bu bir. Millet konunu önemseyip cevap yazıyor sen burada insanları tersleyemezsin. Onlar da senin iyiliğin için yazıyorlar bir kere bu tersleme davranışından vazgeç.

Yaşıt sayılırız seninle.. Benim de 4 senelik bir ilişkim var ve allah korusun onun da başına böyle bir şey gelse, onu bırakamazdım. Hep yanında olurdum. Ha şayet uyuşturucu,gasp vs gibi bir suçu olsaydı aşkımı kalbime gömerdim o ayrı. Bana biraz tuhaf geldi, neden sevgilin 5 sene sonra ceza alıyor, karşı taraf tahrik etmiş vs. veya bu nasıl kanıtlandı 5 sene sonra , doldurulması gerekilen boşluklar var hikaye kafamda tam oturmadı acıkcası.

Ayrıca, ailen senin iyiliğini düşünüyor. Düşün ki bir kız evladın ve cezaevine girecek birisiyle sevgili ? Cezaevine girenler de elbette ki insan fakat cezaevi diyince bile bana bir ürperme geliyor, annen seni korumaya çalışıyor anlamıyor musun ? Annenle otur adam gibi konuş eğer sevgilin gerçekten affedilecek bir suç işlediyse. O nefsi müdafaa yaptı falan de. Uzun uzun anlat. Anlayacaktır seni bence..

Hakkında hayırlısı olsun.. Zor.. Umarım bu kötü günlerini atlatırsın.

Son düzenleme:
2 sene once yanı 18 yasındayken burada babam hakkında actıgım konulara bakıyorum ve kızıyorum kendıme evet aılemız kotu olabılır bıze ıstemedgımız hosumuza gıtmeyen seyler ıcın zorlayabılırler ama ınan zorda kalınca kotu olan aıleyı bıle arıyorsun bunu hıcbır zaman unutma ve aılenın kıymetını bıl sevgılın ıcın aılenın kalbını kırma hıcbırzaman ...

Ben de 19 yaşındayım, ilk olarak üslubun çok itici, burası herkese açık bir platform ve buraya konu açıyosan iyi eleştriye de kötüye de açık olacaksın bu bir. Millet konunu önemseyip cevap yazıyor sen burada insanları tersleyemezsin. Onlar da senin iyiliğin için yazıyorlar bir kere bu tersleme davranışından vazgeç.

Yaşıt sayılırız seninle.. Benim de 4 senelik bir ilişkim var ve allah korusun onun da başına böyle bir şey gelse, onu bırakamazdım. Hep yanında olurdum. Ha şayet uyuşturucu,gasp vs gibi bir suçu olsaydı aşkımı kalbime gömerdim o ayrı. Bana biraz tuhaf geldi, neden sevgilin 5 sene sonra ceza alıyor, karşı taraf tahrik etmiş vs. veya bu nasıl kanıtlandı 5 sene sonra , doldurulması gerekilen boşluklar var hikaye kafamda tam oturmadı acıkcası.

Ayrıca, ailen senin iyiliğini düşünüyor. Düşün ki bir kız evladın ve cezaevine girecek birisiyle sevgili ? Cezaevine girenler de elbette ki insan fakat cezaevi diyince bile bana bir ürperme geliyor, annen seni korumaya çalışıyor anlamıyor musun ? Annenle otur adam gibi konuş eğer sevgilin gerçekten affedilecek bir suç işlediyse. O nefsi müdafaa yaptı falan de. Uzun uzun anlat. Anlayacaktır seni bence..

Hakkında hayırlısı olsun.. Zor.. Umarım bu kötü günlerini atlatırsın.

Ailem bilmiyo gideceğini oraya . Ben buraya yazmak istemiyorum herşeyin cevabını biliyorum ama yazmak istemiyorum şimdi lütfen anla . Artık takatim kalmadı daraldım çıkacağım kusura bakma lütfen . yorum için teşkkür ederim

Hepsine katılıyorum ama
Ben ayrılma vebal almama vs demiyorum, daha önceki konularında da dedim
Çoktan ayrılman gerekirdi diye

Ne demek kilo vermezsen senden ayrılırım
Sevgi kalpten gelir ya seversin ya sevmezsin
Fiziğine göre seven adam da gerçekten sevmiyodur
Şimdi zayıfladı diyelim, ilerde hiç mi kola almayacak e o zaman ne olacak ?

Çok saçma bi dialog
O esna da yol vermeliydi de
Ayaz ısrarla anlamak istemiyo
Orası zaten doğru çoktan terk etmesi gerekirdi fakat madem o zaman terk etmedi şimdi de ona göre davransın:KK50:

Ailenden biriyle tanıştırma demişsin ve saatlerdir burda 10 20 tane yorum yazdın bak hepsini kendi tecrübelerine dayanarak benim hayatımı bilmeden genel olarak düşünerek insanları tanımadan yazdın .. Ablam ile tanışmasını annem istedi illaha da tanışacak dedi zorunda kaldım o yüzden tanıştırdım . 2 seneye okulum bitiyo benim onun askerliğide bitti önünde 10 ay hariç bi engeli yok . neden heerşey tamamlanmışken 6 sene bekliyim ki ? Bağlanma demek biraz geç oldu . Kimsye asla körü körüne güvenilip bağlanılmaması gerektiğini önceki şer....insanlar zaten öğretti . Ama ben doğru kişiyle olduğuma inandım ve çoktan güvendim ve bağlandm
Annenin amacı zaten belli bunu da mı anlayamadın?
Ablanla önceden görüşmüşlerdir ablan ne gördüyse annene anlatmıştır.
İyi yapmış annen ama bravo :)
Öncesi ne ya öncesi ne:KK6:
2 yıldır berabersin zaten çocukla,16 yaşındayken sevgilin oldu da ondan da aldatıldın mı:KK53:
Hızlı ve öfkeli :KK47:
Acele ediyorsun çook pişman olacaksın daha da birşey diyemiyorum inan,rabbim gözünü açsın da hemen gör,biz açamadık en iyisini o bilir,çekilecek dert değil valla..
18 yaşında evlilik diye tutturcam:KK50:
Gençliğimi yaşamadan kaynana görümce koca boyundurluğuna giremem valla,sende düşün biraz.
Kolay gele......

Önceki konuna sen benim kızım olsaydın diye yorum yapmıştım.
Şimdi ise ben senin annen olsaydım diye yorum yapacağım, çünkü senden 5 yaş büyük kızım var.
Allah annene sabır versin, ben senin annen olsaydım; yok iyiki de değilim.
Herkese verilecek bir cevabın var, bize böyleysen anneciğine kimbilir nasılsın.

O öylesineydi kızlarla takılırım muhabbeti . Yeter artık ya gerçekten nerden biliyosun benim burda doğruyu söylediğimi ? Belki de sadece dövdü diye ben yalan söyleyip ben kandırıyorumdur sizi ?

Aynen öyle zaten ya sen yanlış olduğunu bildiğinden bizden gizliyorsun ya da o senden ama belli ki sen gizliyorsun.
Benim de seninle yaşıt kızkardeşim var, ablanı dinle sen dinle...

yavrum git bi tedavi falan gör sen. gerçekten psikolojik yardıma ihtiyacın var gibi. :KK31:

eşimden önce takıldığım bi çocuk vardı Allahım babam annem asla onay vermiyolardı dışarı çıkamıyodum telefonlarım kontrol ediliyodu 16 yaşındaydım, ben lisedeydim arkadaşta açıktan lise okuyodu, velhasılı o fasıl bitti ben eşimle tanıştım 17 yaşında 26 yaşındada evlendik 9 sene çıktık, birlikte tatilede gittik çeşitli illere gezmeyede gittik arkadaş grubu olarak, ailem hayatımı yine biliyodu ve ses etmiyolardı, şimdi anlıyorum neden ilk tipe o kadar tepki gösteripte eşime ses etmemelerini, baştaki arkadaş hala lise bitirecek eşimse 20 yaşında memur oldu şimdi bebek bekliyoruz, hamileyim kilo alıcam dedikçe bende seninle yerim bende kilo alırım diyen bir eş Allah eşimden de annemden babamdan da bin kere razı olsun, kıssadan hisseyi isteyen çıkarsın, aslında farklı bi yorum yapacaktım lakin malum hamileyim kızım olabilir kınarım başıma gelir neme lazım korktum

Orası zaten doğru çoktan terk etmesi gerekirdi fakat madem o zaman terk etmedi şimdi de ona göre davransın:KK50:

Annenin amacı zaten belli bunu da mı anlayamadın?
Ablanla önceden görüşmüşlerdir ablan ne gördüyse annene anlatmıştır.
İyi yapmış annen ama bravo :)
Öncesi ne ya öncesi ne:KK6:
2 yıldır berabersin zaten çocukla,16 yaşındayken sevgilin oldu da ondan da aldatıldın mı:KK53:
Hızlı ve öfkeli :KK47:
Acele ediyorsun çook pişman olacaksın daha da birşey diyemiyorum inan,rabbim gözünü açsın da hemen gör,biz açamadık en iyisini o bilir,çekilecek dert değil valla..
18 yaşında evlilik diye tutturcam:KK50:
Gençliğimi yaşamadan kaynana görümce koca boyundurluğuna giremem valla,sende düşün biraz.
Kolay gele......

Ablam olgun efendi ve düzgün olduğunu söylüyor hep .. Beğendiğini söyledi .. Ayrıca ben 18inde evlilik düşünüyorum dediğimi hatırlamıyorum ? Neyse ya gerçekten anlaşamayacğaız en iyisi yorum yapmamak .

Merhaba .
Ben 18 yaşındayım açıktan bankacılık okuyorum ve çalışacağım da .
1 hafta öncesine kadar annem dışarı çıkmama izin veriyordu . Yürüyüşe çıkıyordum 5 de saat 7ye kadar akşam geliyordum sonra eve .
Nebilyim öğlen çıkabiliyodum 3 saat dışarıya arkadaşıma deyip . İnanın hiç bi şey değişmedi 1 haftadır ama bana hiç bi şekilde izin vermiyo artık . Kafayı yiyeceğim artık inanın sevgilim gidiyor ( neden demeyin ) 10 ay görüşmeyeceğiz belki 2 ay sesimizi bile duyamayacağız .
Ama biz hiç görüşemiyoruz . Hiç bi yere gitmeme izin vermiyorlar . İş bakmaya çıkacağım dedim sonra da yürüyüşe gideceğim dedim . hem de şimdi değil saat 16:45 de falan yani . Hemen direk gidemezsin dedi bana . İş bakmaya gitmeme dahi izin vermiyorlar .
Sevgilimle görüşemeyeceğim ama son günlerde bile evde oturup buluşamıyorum ..
Sevgilimle tanıştı istemiyor ( 2 senedir de biliyo ) ablamla da tanıştı geçen günü sevgilim . Hatta ablam olgun iyi efendi biri ilk görüşmeye göre dedi . Anneme de kesin bunları anlatıştır her şeyi söyler biliyorum . Ama annem inanılmaz bi değişiklikle 1 haftadır izin vermiyo . Ablamlar görüşmeden önceden beri izin vermiyo . Zaten izin vermiyo diye ablamla çıkmak zorunda kaldım dışarı . Allah aşkına önceki konularıma bakıp da yorum yapmayın lütfen dışarı çıkamayan herhangi biri olarak görüp öyle yazın bana sert yorum böyle hakaret eder gibi aşağılar gibi aşırı sert yorumlar yapan oluyo lütfen rica ediyorum sert yorum yapacak olan baştan hiç yazmasın . Asıl net düşncenizi ve önerinizi yazarsanız sevinirim . Hergün kavga ediyoruz annemle başka sebeplerden dolayı

Allah'tan alıntı yapan arkadaşlar varmış da konuyu silmene rağmen okuyabildim böylelikle.
Böyle bir adamla gelecek kurmayı düşünecek kadar ileri gittiğine göre ya aklını kaybettin ya da aşkından ölüyorsun.:KK51:
Yapma lütfen, yok izinle dışarı çıkacakmışsın da bilmem.:KK31:
Yapmıyorum istediğini napacaksın hayret bişey. :KK51:
Hadi işte orada kapı işte sapı. :KK31:

Aynen öyle zaten ya sen yanlış olduğunu bildiğinden bizden gizliyorsun ya da o senden ama belli ki sen gizliyorsun.
Benim de seninle yaşıt kızkardeşim var, ablanı dinle sen dinle...

Tamam o zaman ablamı dinlersem burdaki yorumların hepsi benim için bir hiç demek .. Çünkü ablam olgun düzgün efendi dedi

Allah'tan alıntı yapan arkadaşlar varmış da konuyu silmene rağmen okuyabildim böylelikle.
Böyle bir adamla gelecek kurmayı düşünecek kadar ileri gittiğine göre ya aklını kaybettin ya da aşkından ölüyorsun.:KK51:
Amaan abla,laf söyletmiyor sevdiceğine,burda topa tutar seni maazAllah...

ahada hayyal konuyu bulmuş. bende konu arıyordum. ilk mesaj kesmedi beni :KK53:
dur okuyayım.

Ablam olgun efendi ve düzgün olduğunu söylüyor hep .. Beğendiğini söyledi .. Ayrıca ben 18inde evlilik düşünüyorum dediğimi hatırlamıyorum ? Neyse ya gerçekten anlaşamayacğaız en iyisi yorum yapmamak .
E zaten ablanın yanında serserilik yapacak değil,onu en iyi sen tanırsın bir defa gördüğün ablacığın değil.Şimdi değilse bile 2 yıl sonra düşünüyosun,elinde olsa şimdi kaçıcan koca evine.

X