Ankara Etlik Zbeyde Hanm doum evine giden arkadalar var m?...

Vilcim canım sen ssk da sıradan bir doktoramı görünüyorsun yoksa orada özel bir doktoramı gidiyosun..Bilgi verirmisin.

Canım erken gebelik bölümünde okyar bey var ona gidiyorum şimdilik. Büyük gebe olunca yani sanırım 20.haftada muaynehanesi olan yine etlik zübeyde hanımda görev yapan birine gidicem benim ikizlerim olacağından sezeryan olacak onun için doktorumun girmesini istiyorum ameliyata bu sebepten ötürü bir kez de olsa muaynehanesine gitmeyi düşünüyoruz.15 gün sonra gelde ayrıntılı ultrason yapalım dedi okyar bey bu kezde ona giderim sonraki kontrol zamanımda muaynehaneye gideriz die düşünüyoruzçSonrasında da muaynehanesine başladığım doktora hastaneden devam ederim.Artık hekim seçme hakkımız var ya hastanede de istediğin doktora muayne olabiliyosun canım.Umarım istediğin sorular cevap bulmuştur. Sen nereye gidiyosun

Vilcim canım bende senin gibi ikiz beklediğim için aynını yapmayı düşünüyorum.. şimdilik Akayda Tolga ecemişe gidiyorum. Ama doğuma yakın Zübeyde hanıma geçeceğim.Zübeyde hanımda Serdar Dilbaz var yengemin 15 yıllık doktoru yengem çok memnun özellikle tavsiye etti ...

Vilcim canım bende senin gibi ikiz beklediğim için aynını yapmayı düşünüyorum.. şimdilik Akayda Tolga ecemişe gidiyorum. Ama doğuma yakın Zübeyde hanıma geçeceğim.Zübeyde hanımda Serdar Dilbaz var yengemin 15 yıllık doktoru yengem çok memnun özellikle tavsiye etti ...

Teşekkür ederim canım birde gülay beydilli var zübeyde hanımda onu da çok kişiden duydum bakalım hangisine karar vericez

Doktoruna karar verdiğinde mutlaka beni haberdar et..Hastane ile bilgiler vermeyide unutma lütfen olurmu:)

arkadaşlar etlik zübeyde hanımda volkan kurtarana giden varmı nasıl bir doktor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...

meleğim serdar dediğin doktor serdar dilbazmı??

evet canım serdar dılbaz ama muayenesı pahalı yaa nıe bukadar pahalıkı 185 tl aradım sekreterıyle gorustum aynı ayın ıcınde gıdersen para vermıyosun ay atlayınca yıne para oduyorsun oyleymıs gıdıp memnun olan varmı acaba cevap yazsınlar ılgılenıyormu mesala

evet canım serdar dılbaz ama muayenesı pahalı yaa nıe bukadar pahalıkı 185 tl aradım sekreterıyle gorustum aynı ayın ıcınde gıdersen para vermıyosun ay atlayınca yıne para oduyorsun oyleymıs gıdıp memnun olan varmı acaba cevap yazsınlar ılgılenıyormu mesala

Canım yukarıdada yazdım yengem 15 yıldır serdar hocaya gidiyor ve çok memnun.Serdar bey aynı ay içinde alıyomuş 185 tlyi..benim daha önce gittiğim hoca 15 günde bir 160 tl alıyodu...Bende doğum için serdar hocayı düşünüyorum ama henüz karar vermedim.CADIARZU

kızlar ben 7 ay önce orda dğm yaptım.hamileleiğimin 8. ayına kadar emine sobacının özeline gittim.tahlilllerimi hastanede yaptırdı.doğuma girmesini istedim ama normal olduğu için o esnada hastanede olursam girerim dedi.bende vazgeçtim.8. aydan sonra özeline girmedim.hastanenin kadın doğum pol.gittim.zaten son zamanlarda grk yokm uş özele.sürekli ultrasona ve nst ye bağlıyolar.orda bakan asistanlarda fena dğil.yönlendiriyolar güzelce.doğum içinde iyiki özel doktora para vermemişim.çünkü inanaın o anda sizi kimin doğurtturduğu önemli değil.zaten görmüyosunuz bile.çabanın çoğu sizde dr sadece sizi yönlendiriyo.zaten oranın doğuma giren doktorlarıda çok çok iyi.günde kaç tane doğum yaptırıyolar.zaten doğum iki dk sürüyo bence2 dk için o kadar paravermeye gerek yok.biz özel oda istedik özel olmazsa refakatçi almıyolar.ama çok azmış hemen doluyo.50 lira karşılığında. özel oda ve iki kişilik.ben çok memnun kaldım yine doğurcak olsam orayı tercih ederim .zekai tahirden korkuyorum.sezeryan yapanlarda memnun.allah yardımcınız olsun

Doktoruna karar verdiğinde mutlaka beni haberdar et..Hastane ile bilgiler vermeyide unutma lütfen olurmu:)

canım Gülay hanıma bailadım.Bugğn muaynehanesine gittim güzel ilgilendi tavsiye ederim.ayrıntılı ultrason istedi onu yaptırıcaz özelde

Vill Gülay hanım zübeyse hanımda değilmi.Nasıldı senin içine sindimi Bide muayene ücreti ne kadar???

Vill Gülay hanım zübeyse hanımda değilmi.Nasıldı senin içine sindimi Bide muayene ücreti ne kadar???
ewt canım zübeyde hanımda içime sindi güzel ilgilendi sağolsun.aslında bu haftadaki gebeleri kabul etmiyorum ama sana kıyamadım dedi kaydirigubbakcemile3 yani baya büyümüş oluyo ya bebişler ondan.Ama güzel ilgilendi sağolsun Ayrıntılı ultrason çektirip sonuç göstermeye gidicem.Sanırım bayramdan sonraya anca giderim.

merabalar ben aranıza yeni geldim 10 haftalık hamileyim bende zübeydeye gidiyorum ama özeline gitmek istiyorum bana ücretini ve hangi doktor iyiyse isim verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Vill anladığım kadarı ile bu kadın doğumcular en başından hastayı takip etmezlerse hamileliğin ortasında falan takibe başlamak istemiyolar,Ben çok kararsızım acaba 8. ayda direk normal muayenedenmi girsem hastaneye kontrol için...Sonrada ne zaman gün verirlerse o zaman doğum a gitsem zatenn sezeryan olacak başka ihtimal yok...Ayy çok kararsız ım.özel hastaneler bir dünya para istiyor Doğum için..ne yapacağım şaşırdım.Birde hamileler için olan domuz gribi aşısı yaptırdınızmı..Benim doktor kesinlikle yaptırmayın diyor..Sen ne yaptın..

Canım aşı yaptırmadım açıkcası düşünmüyorum..Gülay hanımın muaynesi özelde 150 tl..Ayrıntılı ultrasonuda onun tavsiye ettiği bi yerde yaptırdık..Normalde dışarda çok pahallı ayrıntılı ultraasonlar ayrıca ikiz bebeğe 2 kat ücret istiyorlar.Gülay hanımın gönderdiği yerde 80 lira tek gebe 160 ikiz..sonucum normal çıktı 1 ay sonra gidicem tekrar kontrole...

Canım bişey daha sorucam doğumda kesin gülay hanım girecek ameliyatına değilmii.Bide Gülay hanım ameliyat üzcerti alıyormu??

Bende ayrıntılı ultrasona ocak 7 de gireceğim 150,00 tl fiyatı.

Vil seninkilerde ikizdei değilmi..Bişey sorucam karnın çok büyüdümü..Göbek ucu dışarı çıkıyomu ve çıkıyosa ucunda ağrı oluyormu?

Op.dr Metin Altayı şiddetle tavsiye ederim. Ben böyle dr görmedim. Doktordan önce insan en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım aşı yaptırmadım açıkcası düşünmüyorum..Gülay hanımın muaynesi özelde 150 tl..Ayrıntılı ultrasonuda onun tavsiye ettiği bi yerde yaptırdık..Normalde dışarda çok pahallı ayrıntılı ultraasonlar ayrıca ikiz bebeğe 2 kat ücret istiyorlar.Gülay hanımın gönderdiği yerde 80 lira tek gebe 160 ikiz..sonucum normal çıktı 1 ay sonra gidicem tekrar kontrole...

peki hangi doktor bu eğer adını adresini verirsenz bende oraya gitmek isterim.şimdiden teşekkürler:

merhaba bende etlıkzubeyde hanım dogumevıne gıdıyorum..21.haftadayım bı tanıdık vasıtasıyla erken gebelık polıklınıgınde murat ulger e gorunuyorum ama cok memnun oldugumu soyleyemem benmı pımpırık yapıyorum bılmıyorum ama sormadan bısey soylemıyo rahatlatmıyo benı varsa etlıkte daha ısının ehlı dr tavsıyelerınızı beklıyorum dogumu etlıkte yapmaya kararlıyım kendı doktorunuz gırmese bıle cok uzman doktorlar var dogum klınıgınde.

X