Stor perde kullanışlı mı?

infanta

sabırla bekliyorum......
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
954
3
40
arkadaşlar yakında evleniyorum ve evi tutuk
sıra geldi eşyalara camlardan başlamak gerkirse stor perde ve katlamalı organze yaptırmayı düşünüyorum :eek:
acaba kullanışlı olurmu
fiat olarak digerlerinden ucuza geliyo o da ayrı bi mevzu
perdeci storun yanına 40cm lik bir fon yapalım diyor oda nasıl durur ancak netten bakabildim kaydirigubbakcemile2
yani katlamalı perde yaptırdıgıma pişman olurmuyum acaba
aranızda kullanan varmı
zorlukları ve kolaylıkları nelerdir
şididen tşk a.s.

Ben mutfağıma yaptırdım 2 ay oldu memnunum. ama kullanılışa bağlı biraz özen istiyor. temizliği meşaketli. sonuçta hoş gözüküyor.

yerimsenibenbende evlenirken mutfağıma yaptırmıştım 2 sene oldu bir zorluğunu görmedim
çok şık duruyo. taşındığımızdan dolayı şimdi oturma odam için kullanıyorum
keşke bütün eve yaptırsaymışım diyorum

Stor perdede katlanmalı perdede cok şık görünüyolar.bende kullandım.Sadece temizlik zamanı gelince biraz zahmetli oluyo.ama deger yinede arkadaşım yaptır sen..

canım benim biz perdeciyiz mefruşat aynı zamanda...stor ve katlamalı perde çok şık duruyor fiyat olarak aynıya geliyor çünkü diğerinde pile olduğu için tül para ediyor bunda da mekanizma...ama zordur biraz yıkadıktan sonra takmak onu yaptırdığın yerden iice öğren öğrenince alışıyorsun...stora gelince 6 ayda bir silsen de yetiyor.zaten o yuvasından çıkıyor yere koyup sabunlu bi bezle silersin canım sonra takarsın...ayrıca arada bir süpürge tutp tozunu alırsan hiç kirlenmez stor canım:d
bu arada mutluluklar:KK70:

evet bütün eve yapılacak
aslında bahalı sanıyodum sadece salona olsun dedim
baktım fiatlar yakın hatta katlamalı daha uygun bütün eve mutfak hariç yapılması için sipariş vercez.
fikirleriniz için saolun

evet bütün eve yapılacak
aslında bahalı sanıyodum sadece salona olsun dedim
baktım fiatlar yakın hatta katlamalı daha uygun bütün eve mutfak hariç yapılması için sipariş vercez.
fikirleriniz için saolun

Canım bence mutfağada yaptır çok güzel duruyor.
:1hug:

canım benim evimin heryerinde stor var çok güzel görünüyo bence herkes çok beğeniyo kullanımıda çok kolaymış bende yeni evliyim çokta memnunum sanada mutluluklar

açıkcası bende salonuma yaptırıcam benim salonda pencere çok maşallah 2 salon camı ve bir balkon kapısı
grek perde sordum sadece tül 800 dediler
sonra stor sordum hem alt güneşlik storu katlamalı perde yan fonlar hepsi 1000 ytl dedi
bende tuttum
ama kafama takılan
nasıl temizlenecek zormu
çabuk bozulurmu
o yüzden beklemede
inşallah bende bilgi sahibi olurum sayende sağolasın

Benim de salonum katlamalı organze ve stor. Çok kullanışlı. Diğer perdelerin ağırlığındansa katlayıveriyorsun gidiyior. Daha hiç yıkamadım ben, rengi kahveye dönük benimkinin. Sigara da içilmeyince daha kirli gibi gelmiyor.
Ama katlamalı tülün altına mutlaka storunu yaptır, erir yoksa. Hele güneş alan bir evse.
Bir de fon güzel duruyor gerçekten. Ben dar fonlar yaptırdım. Aldığım tülün kendi kalın perdesi vardı. Yani ben arayıp bulmadım uygununu. İçindeki çizgileri aynı yani. Çok şık oldu. Yere de baya oturuyor uzun yaptırdım.
Tavsiye ederim.

smhsmh ardaşım temizliğini perdeci tarif ediyor
normal tül gibi yıkayıp sıktırmadan sulu sulu takıyon
ben organze yartırıyorum ütü derdi yokmuş
valla siparişi verdik bakalım nasıl olacak resimlerini koyarım buraya

mutfak ve oturma odam katlamalı+stor
3 yıldır kullanıyorum gayette kullanışlı çok memnunum
sadece onları yıkarken cıkartması zor ama yine de değer çok şık duruyor .,

smhsmh ardaşım temizliğini perdeci tarif ediyor
normal tül gibi yıkayıp sıktırmadan sulu sulu takıyon
ben organze yartırıyorum ütü derdi yokmuş
valla siparişi verdik bakalım nasıl olacak resimlerini koyarım buraya

CANIM BENİM BÜTÜN PERDELERİM KATLAMALI ORGANZE SULUDA ÇIKARSAN KIRIŞIYORLAR VE ÜTÜLEMEK GEREKİYOR.a.s
ÜTÜLERKEN SICAKTA DEĞİL ILIKTA ÜTÜLENMESİ GEREKİYOR.yasakkelime
GÖRÜNÜŞLERİ EVET HARİKA.........:sm_cool::teytey::dance:
AMA ÜTÜSÜ VE TAKARKEN İPLERİYLE ÇUBUKLARIYLA UĞRAŞIRKEN ZAMAN GEÇİP GİDİYOR.:çok üzgünüm:
VE BENİM PERDELERİN ALT KISIMLARI DA BONCUKLU YANİ YIKARKEN BONCUKLARI TOPLAYIP BEZE SARIYORUM ÖYLE YIKIYORUM.:bbo:

GÜNEŞLİĞİMİ DE STOR YAPTIRDIM ONLARI NEMLİ BEZLE SİLİYORUM.KULLANIMI KOLAY.a.s

2 YIL ÖNCESİNE DÖNSEM YİNE BUNLARI ALIRDIM...........

tül olarak yaptırmadım ama güneşlik olarak hem temizlemesi çok kolay(nemli bezle siliniyor) hem fiyat olarak uygun hem de çok şık duruyor...ben salon ve çalışma odamda kullanıyorum-önüm denize baktığı için tül almadım,tavsiye ediyorum canım

7 senedır evımın her odasında kullanıyorum stor perde
temızlıgı zor gelmıyo hatta kornıs takmaktan daa pratık
ama ben ozledım soyle uzun uzun pılelı perddelerı
seneye yenılıcegım ve kesınlıkle normal perde yaptırıcam
ozellıkle salonuma kesın

stor perde ve katlamalı(mekanızmalı)tul kullanıyorum dıgerlerıne gore daha kullanıslı ama temızlıgı dert ve mesakkatlı bıraz.storlarımı sılıyorum.tullerı ıse yıkıyorum ama takamadıgım ıcın tulcuyu cagırıyorum ama her seferındede adamı cagırmak bıraz ayıp oluyor

benim ewimin bütün odaları stor ve katlamalı olsun balon perde olsun mekanizmalı özellikle mutfak perdem çok tatlı linenste yaptırdım gündüz farklı akşam farklı renk alıyor fıransız tülü sanırım sade mutfak 3 milyarı geçiyordu...

X