2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın a.s.
heç uyumadım gene zombi gibim mirmirmirmir

artık emmiyor beni ağlıyo aclıktan meme veriyom almıyo
dayadım mamayı hüp die 120 cc içti....
ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım
ac bırakamıyorum zaten hasta anitibiyotik içiyo
hastalıkmı neden oldu acaba......

canım hasta olduğu içinde olabilir yavrum canı acıyordur yada burnu tıkalı olabilirmi çekmeye uğraşmakta istemeyebilir sen yine vermeye çalış memeni

günaydın arkadaşlar...
helal olsun onlara bak bnde duygulandım şimdi .elinden geleni yap o zman ne denebilrki .bend ehep kaynatam olsun isterdim kendisi eşim 5 yaşındyken vefat etmiş
evlendim .sadece 1 kez rüyamda gördüm oda ilk defa hamile olduğumu kaynanama söylediğim gün kaynanam hiç tepki vermmeiş ne sevinmişti nede hayırlısı olsun demişti hiç unutmam o gece çok ağlamıştım üzüntümden gece ise rüyamda gelip bana sarılmış hayırlı olsun kızım hayırlı evlat olacak kızın olacak demişti o anı hiç unutmam .sadece eşimele kendi anneme anlattım
sende eğer iyiyseler elindne geleni esirgemi inş bir an önce iyileşir
çok duygulandım vallahi,tüylerim diken diken oldu..
cnm sen temiz kalpliymişsin kayınbabanda iyi biriymiş ki rüyanda seni teselli etmiş,
kızın olacağını haber vermiş..
süt sağdım geldim 120 ml çıktı bu sefer iyi sevindim sabah niye öyle anlamadım hala ama galiba sütüm azalıyor gitgide.

daha 2 saat var işten çıkmaya çok sıkılıyorum bugün ben.
hadi gözün aydın cnm,arada bende de oluyor sütümün çok azaldığı ama sonra düzeliyor..
ben korkağım çay kaşığı verebildim akşam havucu deniyim söylerim sana
havucu verdin mi cnm,
aslında siz ay olarak küçüksünüz ama erken başlamışsınız ek tatlara,
6. ayda tamamen geçecek misin canım eklere..
selamn kızlar biz geldik..juliyle güzel bi gün geçirdik..

oferta canım bu erkekler böyle kendi aileleri söz konusu olunca dünya duruyo..
esmer ayaz kaplumbağamı olmuş..yerim ben onu..

utkuda dün akşam koltuğun kanarındasn tutup 20,30 saniye falan kendisi ayakta durmuş..babası bi heyecanla beni çağırdı ama bana o kadar uzun durmadı
maşaallah utkuya,yakında yürür:nazar::nazar:
sorma ya aynadan falanda bakıyodu sürekli ayıplar gibi ama ne yapam oturup izah edemem ya bebe kaka yapmadan yarım saat önce pırtlatmaya başladı arkasından kaka gelicek o yüzden bu kadar kokuyo diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol:
yasasın bugün heç kusmadı :lepi: yuppiii :lepi:
hadi gözünüz aydın..iyileşiyor demekki melisacık..
Kimse yok burda

üff 2 gündür esim yok, ben de su Derdim var forumuna takildim, millet birbirine giriyor ben okuyup gülüyorumkaydirigubbakcemile3
bela oldu resmen milletin derdini okumaktan gözlerim yandi kafamçokkarıştı

simdi ben yatarim yusuf uyanir, bana uyku yok bu KK yüzünden, hakediyorum ama hazir esin de yok bebekle birlikte yat dinlen
kk ya takılınca sonu gelmiyor,ben akşamları pek açmıyorum,
kızım uyuyunca işleri toparlayıp yatmaya çalışıyorum..
herkese günaydın a.s.

gecede mi emmiyor cnm..
beril de yeni huy getirdi memeyi uyuyacağı zaman alıyor emzik gibi,
uykusu yokken aç dahi olsa almıyor,
mesela gece 2,5 tan önce emzirmiştim,saat 4'ü biraz geçiyordu mızırdandı gazı vardı karnı gur gur yapıyordu emzirmeye çalıştım emmedi,
yüzüstü yatırdım yanıma uyudu,
sonra babasını çağırdım o yanına yattı ben diğer odaya geçtim,
sabah 7'ye doğru babası getirdi yanıma emzirmeye çalıştım emmedi,
üstelik 4,5 saat geçmesine rağmen,
emzirmek için bir takla atmadığım kaldı,ayakta,oturarak yatarak her türlü denedim zar zor emzirdim biraz,
işe gelince uykusu geldi emdi uyudu çok şükür..

üst komşumdan şikayetçiyim,
bu gece berili 2'ye doğru emzirmeye kalkmıştım film izliyorlar ses olduğu gibi bizim evin içinde,
geçen gece de erken yatmıştım sözde tam uykuya dalmıştımki elektrikli süpürgeyi çalıştırdı gecenin 10,5' unda,elektrikli süpürgenin yerde sürtülüş sesleri bile geliyordu,
kendi ev hanımı erken yatma gibi derdi yok ne de olsa gündüz istediği saatte yatabilir,
biraz da bu şekilde etrafıma zarar veriyor muyum diye düşünse,
onlar taşınalı 3-4 ay kadar oldu hiç muhabbetimiz yok,bir iki kez apartmanda karşılaştık selamlaştık,
bir kere de otobüs durağında karşılaşmıştık hepsi bu ..
nasıl çıkıp uyaracam ben yaa..

yapacak birşey bulamadıysan bana yolla ben güzel değerlendiririm :KK1:

vereyim canım senden kıymetlimi ecrinin basıkısı ve desteğiyle biriktirdim ben bu parayı beni dürtmeseydi çooktan bırakmıştım opuyorumnanaktan o benim finansal danışmanım :KK1:

julim inşallah çabuk iyileşirsiniz feci bu hastalıklar
sen gene vermeye devam et bakalım

mehlikasu benim tepemdekiler gelin kaynana oturuyo geleni gideni hadsiz
gece yarılarına kadar gürültü ben yumuşak yüzlüyüm eşim çıkıp söylüyo yada dayanamayıp vuruyo yukarı sen bebeğin olduğunu çalıştığını söyle bi başta uyar bakalım

herkese günaydın a.s.

günaydın canım .ateşlendi hasta o yüzden nazlı emiyordur sen ver mamayı halsiz kalmasın melisam .sonra emer tekrar merak etme bu aydan sonra akılları sardıkça artık memeyi bırakmak istemeycekler hatta 1 yaşına kadr bırakmazlarda emerseler 1 yaşından sonra nasıl bıraktırcağız diye düşünyorum ben

günaydın kızlar

günaydın canım

olm bu saatte tükkan açmayamı gelinir?
bu saate kadar açılmazsa beti bereketi kaçar zaten :dilcikar:

burada

belki hastalıktan olmuştur bacım yaa
du bakalım iyileşsin de öyle zorlarsın

hee ben yine erken geldim beee nerde görülmüş 8:45de işe geldiğim en erekn saatim 09:00 oda iş balşı saati bu 9:30 bulduğu bil eoluyor .derdim vara bi bakyım ben merak ettim

günaydin ,mirmirmirmir

günaydın posi erkecsin canım bu sabah yine uyku tutmamış seni

canımcım 150 tl olmuş neyapsam kız bu parayı akıl ver bana

garanti banksında bi hesap var çocuklar için ona yatır keremin adına .yıllık ücreti felan yok

günaydın arkadaşlar...

çok duygulandım vallahi,tüylerim diken diken oldu..
cnm sen temiz kalpliymişsin kayınbabanda iyi biriymiş ki rüyanda seni teselli etmiş,
kızın olacağını haber vermiş..

hadi gözün aydın cnm,arada bende de oluyor sütümün çok azaldığı ama sonra düzeliyor..

havucu verdin mi cnm,
aslında siz ay olarak küçüksünüz ama erken başlamışsınız ek tatlara,
6. ayda tamamen geçecek misin canım eklere..

maşaallah utkuya,yakında yürür:nazar::nazar:

:roflol::roflol:

hadi gözünüz aydın..iyileşiyor demekki melisacık..

kk ya takılınca sonu gelmiyor,ben akşamları pek açmıyorum,
kızım uyuyunca işleri toparlayıp yatmaya çalışıyorum..

gecede mi emmiyor cnm..
beril de yeni huy getirdi memeyi uyuyacağı zaman alıyor emzik gibi,
uykusu yokken aç dahi olsa almıyor,
mesela gece 2,5 tan önce emzirmiştim,saat 4'ü biraz geçiyordu mızırdandı gazı vardı karnı gur gur yapıyordu emzirmeye çalıştım emmedi,
yüzüstü yatırdım yanıma uyudu,
sonra babasını çağırdım o yanına yattı ben diğer odaya geçtim,
sabah 7'ye doğru babası getirdi yanıma emzirmeye çalıştım emmedi,
üstelik 4,5 saat geçmesine rağmen,
emzirmek için bir takla atmadığım kaldı,ayakta,oturarak yatarak her türlü denedim zar zor emzirdim biraz,
işe gelince uykusu geldi emdi uyudu çok şükür..

bu gece berili 2'ye doğru emzirmeye kalkmıştım film izliyorlar ses olduğu gibi bizim evin içinde,
geçen gece de erken yatmıştım sözde tam uykuya dalmıştımki elektrikli süpürgeyi çalıştırdı gecenin 10,5' unda,elektrikli süpürgenin yerde sürtülüş sesleri bile geliyordu,
kendi ev hanımı erken yatma gibi derdi yok ne de olsa gündüz istediği saatte yatabilir,
onlar taşınalı 3-4 ay kadar oldu hiç muhabbetimiz yok,bir iki kez apartmanda karşılaştık selamlaştık,

evet canım kaynpederim çok iyi bir insanmış milli eğitmde muhasebe müdürydü birçok kişi yardım etmiş yoksula-kimsesize -çok kişiye iş sahibi yapmış 22 yıl olmuş herkes tanır şuan bile bi işimiz olsa milli eğitmde felan hatırı hala sayılıyor işimizi hallederler .çok iyi insanmış .mekanı cennet olsun

komşu meslesine gelince benimkilerde çok ses yapıyor güzel bi dille uyar saat 10da ben bulaşık makinasını bile açmıyorum kimse rahatsız olmasın die

kızlar günaydın
demir pamukçuk oldu sanırım dudakları dili ağzının içi bembeyaz sabah sabah nasıl moralim bozuldu annem gelsin dr a götürelim en iyisi int.araştırdım karbonatla silmeyin bu tedaviyi zorlaştırıyo falan yazıyo
inş.ciddi bişey değildir emmesi falanda iyi aslında offf ya canım çok sıkıldı

canim yöneticiyle konussan gece 10 dan sonra gürültü yapmak yasak olsun :)

kızlar günaydın
demir pamukçuk oldu sanırım dudakları dili ağzının içi bembeyaz sabah sabah nasıl moralim bozuldu annem gelsin dr a götürelim en iyisi int.araştırdım karbonatla silmeyin bu tedaviyi zorlaştırıyo falan yazıyo

benimki de pamukcuk olmustu doktora gittim ilac verdi ama ben ilaci alana kadar kendi kendine gecti sonra da doktordan kol gibi fatura geldi 120 frank:bbo:

sinemis ne uyku tutmamasi, valla beni uyku cok güzel tutuyor birakmiyorda ama benim cadi var ya...
o kendi kendine oyansin ben uzaniyim biraz diyorum, durmuyor dönüyor yüzüstü sonra geri dönemeyince basiyor cigligi geliyorum ceviriyorum kaplumbagayi gidiyorum sonra tekrar dönüyor akannehir

ayyyy ne zaman kendi kendine geri dönmeyi ögrenicek bu bebe yaa

kızlar günaydın
geçmiş olsun cnm,çabucak iyileşir inş.,
peki pamukçuk emmesini etkiledimi,emiyor mu seni?
evet canım kaynpederim çok iyi bir insanmış milli eğitmde muhasebe müdürydü birçok kişi yardım etmiş yoksula-kimsesize -çok kişiye iş sahibi yapmış 22 yıl olmuş herkes tanır şuan bile bi işimiz olsa milli eğitmde felan hatırı hala sayılıyor işimizi hallederler .çok iyi insanmış .mekanı cennet olsun

komşu meslesine gelince benimkilerde çok ses yapıyor güzel bi dille uyar saat 10da ben bulaşık makinasını bile açmıyorum kimse rahatsız olmasın die
ne güzel iyi bir insanmış,Allah mekanını cennet etsin cnm,
canim yöneticiyle konussan gece 10 dan sonra gürültü yapmak yasak olsun :)

aa bunu hiç düşünmemiştim,olmassa yöneticiye söyleyelim uygun bir dille uyarsın,

günaydın teyzoşlar akşama misafirim var geçmişe bakamıyorum hemen işe koyulmam lazım fisfisfis

geçmiş olsun cnm,çabucak iyileşir inş.,
peki pamukçuk emmesini etkiledimi,emiyor mu seni?

ne güzel iyi bir insanmış,Allah mekanını cennet etsin cnm,

aa bunu hiç düşünmemiştim,olmassa yöneticiye söyleyelim uygun bir dille uyarsın,

sağol canım yok şimdilik etkilemedi emmesini 1 saat falan önce gayet güzel emdi dün dudaklar beyazdı anlamadım az önce gülerken bi baktım dilinde ağzının içinde de var canım sıkıldı sabah sabah

benimki de pamukcuk olmustu doktora gittim ilac verdi ama ben ilaci alana kadar kendi kendine gecti sonra da doktordan kol gibi fatura geldi 120 frank:bbo:
oha yaniakannehir niye bu kadar pahalıı:1shok:
sinemis ne uyku tutmamasi, valla beni uyku cok güzel tutuyor birakmiyorda ama benim cadi var ya...
o kendi kendine oyansin ben uzaniyim biraz diyorum, durmuyor dönüyor yüzüstü sonra geri dönemeyince basiyor cigligi geliyorum ceviriyorum kaplumbagayi gidiyorum sonra tekrar dönüyor akannehir

ayyyy ne zaman kendi kendine geri dönmeyi ögrenicek bu bebe yaa

canım asbahları yanına al debelenip dursun dönünce gidip döndermene gerek kalmaz yanında hemen dönderip uykuna devam edersin,
yakında onu da öğrenir annesi..
ayy ben de önceden kafamı yastığa koyduğumda uyumaya başlardım,
şimdi birtürlü uykuya dalamıyorum dalınca da derin uyku çekemiyorum seslerden çok etkileniyorum:sinifsinif:

günaydın canım .ateşlendi hasta o yüzden nazlı emiyordur sen ver mamayı halsiz kalmasın melisam .sonra emer tekrar merak etme bu aydan sonra akılları sardıkça artık memeyi bırakmak istemeycekler hatta 1 yaşına kadr bırakmazlarda emerseler 1 yaşından sonra nasıl bıraktırcağız diye düşünyorum ben

günaydın canım

hee ben yine erken geldim beee nerde görülmüş 8:45de işe geldiğim en erekn saatim 09:00 oda iş balşı saati bu 9:30 bulduğu bil eoluyor .derdim vara bi bakyım ben merak ettim

günaydın posi erkecsin canım bu sabah yine uyku tutmamış seni

garanti banksında bi hesap var çocuklar için ona yatır keremin adına .yıllık ücreti felan yok

günaydın canım garantibankasında vadesiz hesapmı canım maaşımı ordan alıyorum ben bir sorayım bakalım

Posi Ayaz ilk önce yüzüstünden sırtüstü dönmeye başlamıştı. sonra sırtüstünden yüzüstü döndü.
ters anacım benim bebe.

Ayaz gündüz uykularını alt değiştirme ünitesinde yapıyor, çok seviyor orayı. Camın önünde duruyor ünite, ağaç börtü böcek seyrederken uyuyor.
Dün itibariyle onda da dönmeye başladı.
Ürün de bu:

yani dümdüz değil kenarları yüksek gibi.
demek oluyor ki kendini oradan aşağı atması an meselesi.
nerde yatırcam ben bu çocuğu gündüzleri yaa:bbo:

sağol canım yok şimdilik etkilemedi emmesini 1 saat falan önce gayet güzel emdi dün dudaklar beyazdı anlamadım az önce gülerken bi baktım dilinde ağzının içinde de var canım sıkıldı sabah sabah
beslenmesini etkilemiyorsa sorun etme cnm,düzelir inş.her bebekte oluyor pamukçuk,
berilde de olmuştu 10 gün uyanıkken emmedi beni üstelik dilinin üzerinde az bişey olmasına rağmen,
sen yine de dra götür ilaçla çabucak iyileşir..

neden olur bu pamukçuk bilen var mı her bulduğunu ağzına sokuyo onunda etkisi var mıdır

X