Cilt Bakımı Ürünleri Elleza Salyangoz özlü krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

gonulcelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2007
10
0
Kulanan arkadaşlar varsa düşüncelerini burada paylaşırlarsa sevinirim..
Öneri yada şikayetleriniz nelerdir ?

Ben 1 yıldır sivilce problemi çekiyorum.Ve kullanmadığım ürün kalmadı.Elezzayıda kullandım ve işe yarıyor bence.Ben bunun yanı sıra internet üzerinden proactiv solution set aldım ve muhteşem bir ikili oldu. Bunlar yeni sivilce çıkmasnı önlüyor ve cildi çok güzel temizliyor.benim şu an tıbbi destekle birkilte artık hiç sivilcem çıkmıyor bu konuda uzman oldum diyebilirim:)ve izleri içinde bir cilt bakım uzmanına gittim ve şu anda ayda birkere kimyasal peeling yaptırıyorum.Ben çok çektiğim için problemleri olan arkadaşlara her konuda yardımcı olabilirim.Mailleinizi bekliyorum...

canım çoktandır giremedim cevap yazmadım sana benim sivilce izlerim vardı hemde çok kötü ben ayda 1 kere dermatoloğa gidiyorum kimyasal peeling yaptırıyorum şimdi cildim yine eskisi gibi çok güzel eğer istanbulda oturuyorsan sanada tavsiye edebilirim bana mutlaka ulaş...

ya şu ellezayı merak ettim salyangoz özlü kremi
gerçekten işe yarıyormu acaba
oluyorsa alırız hemen:)

Kizlar Ellezza kullanan arkadaslardan mutlaka bilgi istiyorum, faydali oluyormu sivilce lekelerine günes lekelerine vs.. Benim sahsen özel olarak cilt uzmanina gitme gibi bir firsatim yok... Kremlerle idare edicez artik:-)

bende kullandım bir süre sivilce izlerim için 30 günü doldurmadan geri iade ettim hatta 2 kutu almıştım iyiki iade alıyolar yoksa ben nie bu kadar parayı bosuna verdim diye cok pişman olurdum eminim

bende bazı yerlerde işe yaramadığını okumuştum.resmen reklam kazığı bence.

benimde tedavi sonrası hafif izlerim kaldı yani kırmızılıklar çukur değil bunu için max 3ayda bir DOKTORUMA bakıma gidiyorum peeling yapıyor kesin yol bu bence.hem bu bakım ile siyah noktalardanda kurtuluyorum dolayısıyla sivilce oluşumunuda engellemiş oluyorum siyah noktalar sivilceye dönüşmeden.:1yes2: bide doğal yol olarak sarı kantaron yağını aldım aktar içmem için vermişti ama burda yüze sürülebileceğinide öğrendim hemen denicem ii gelirse yazarım aklında olsun

hımmm.aktar sana kantaron yağını içmen için mi verdi.hem neye faydası oluyor canım..sarı kantaron diyorlar..ondan mı bahsediyorsun.ayrıca çayağacı yağı da varmış cilt lekeleri için...

etrafımda kullanan ınsanlar var evet ılk kullanımda bı gerılme ve duzelme hıssedılıyomus ama sureklı kullanımda mucıze yarattıgı sacma...sıvılceler konusunda pek bılgım yok ama germe ve toplama yaptıgını duydum

ben kullandım elezzayı üstelik kampanyalı diye iki tane almıştım şimdiki aklım olsa kesinlikle almazdım çünkü hem içinde çok az var sadece 30gr hemde hiçbir faydasını göremedim iki aya yakın bir zaman kullandım ama cildimde bir düzelme olmadı kırışıklıkta izlerde hepsi hala benimle dedimya bilsem almazdım ben şimdi kayısı yağı, buğday yağı, jojoba yağı hepsi birer ölçek karıştırdım hergün düzenli bunu kullanmaya başladım inanın çok daha iyi geldi cildim eskisinden daha iyi görünmeye başladı bence paranızı doğru yere harcayın

Iyyyy o kremi yüzüme süremem ki ben,zaten işe yaramıyormuş.Bizim bir arkadaş denedi hiç faydasını görmedi.

Arkadaşlar ben SALYANGOZ KREMİ alamayı düşünüyorum hem fiat bakımından ucuz (yaklaşık 35 ytl civarında) ama kullanan yada çevresinde deneyen arkadaşlarınız varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.....Gerçekten kırışıklıkları yok ediyormu... Bu arada benim yaşım 48 Başka önereceğiniz krem varsada bilgi yazarsanız sevinirim

ben kullandım elezzayı üstelik kampanyalı diye iki tane almıştım şimdiki aklım olsa kesinlikle almazdım çünkü hem içinde çok az var sadece 30gr hemde hiçbir faydasını göremedim iki aya yakın bir zaman kullandım ama cildimde bir düzelme olmadı kırışıklıkta izlerde hepsi hala benimle dedimya bilsem almazdım ben şimdi kayısı yağı, buğday yağı, jojoba yağı hepsi birer ölçek karıştırdım hergün düzenli bunu kullanmaya başladım inanın çok daha iyi geldi cildim eskisinden daha iyi görünmeye başladı bence paranızı doğru yere harcayın

32 yasında ne kırışıklığı pardon ??

NATURA-VIGOR COLLAGEN ciltteki kırışıklıklara iyi geldiği söyleniyor......
bu hap hakkında bilginiz varmı??? Varsa bilgilendirirseniz sevinirim

X