Bende anne olmak istiyorum

zaygun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
241
0
Kızlar çok canım sıkılıyo kafama çok takıyorum 8 aylık evliyim bebek istiyorum dogum kontrol hapı kulllandım ve mart ayında adet olunca bıraktım son bı ılacım vardı içmedim esımle bırlıkte artık bebek ıstıyoruz doktora gıttıgımde bı ay korur demıstı ama hala bısey olmadı rabbım hayırlısını versın tabı ama canım sıkılmıyo degıl cevremde ilaç kullanıpda bırakan var benden uzun süre kullananlar hamıle korkuyorumda allahım bununla sınamasın bızı yarabbım :KK43: bana bı akıl verın yardımcı olun takmak ıstemesemde içten içe boguluyorum kafama takıyorum :KK43:

zor tabi seni anlıyorum dua etmekten başka yol var mı ??????? öyleleri var ki bunun bebeği olamaz diyosun bi bakıyorsun hamile sabredecez şunu bil yanlız değilisn bize senin gibiyiz :KK5:

zor tabi seni anlıyorum dua etmekten başka yol var mı ??????? öyleleri var ki bunun bebeği olamaz diyosun bi bakıyorsun hamile sabredecez şunu bil yanlız değilisn bize senin gibiyiz :KK5:

haklısın çevremde sürekli hamıle olanlar var bızde sans yok demekkı :) rabbımın gucune gıtmesın ben sabretmeye razıyım hayırlısıyla en kısa zamanda olsun inşallah rabbım ısteyenlere versınn sen nekadardır denıyosun evlenelı nekadar oldukı

haklısın çevremde sürekli hamıle olanlar var bızde sans yok demekkı :) rabbımın gucune gıtmesın ben sabretmeye razıyım hayırlısıyla en kısa zamanda olsun inşallah rabbım ısteyenlere versınn sen nekadardır denıyosun evlenelı nekadar oldukı

sorma yaaa o hamileleri sohbete gidiyorum bi bakıyorum gelen ertesi hafta hamile :KK1: insan bi acayip oluyor şans deme yaaa nasip işi altta ki komşum vardı benden sonra evlendi kocasıyla doğru düzgün beraberde olmazdılar abur cubur gibi şeyler beslenirdi dedim bu kız hamile kalamaz bi baktım hamile o yüzden RABBİMe bırakacam

sorma yaaa o hamileleri sohbete gidiyorum bi bakıyorum gelen ertesi hafta hamile :KK1: insan bi acayip oluyor şans deme yaaa nasip işi altta ki komşum vardı benden sonra evlendi kocasıyla doğru düzgün beraberde olmazdılar abur cubur gibi şeyler beslenirdi dedim bu kız hamile kalamaz bi baktım hamile o yüzden RABBİMe bırakacam

nasıp kısmet npalım rabbım hayırlısını versın

sıkıntı yapma canım yaa daha yeni evli sayılırsın..zamana bırak birazcık

pcos var bende ve suan 28 yasındayım BOYUM 1,73 KİLOM 62 bekarım , ilaçsız adet olamıyorum ve 13 yıl diane 35 kullandım bırakalı 4 ay oldu adet söktürücülerle adet oluyorum simdide. dogum kontrol ilacıda kullanmak istemiyorum. Kan Degerlerim:

LH: 18,17
FSH: 6.21
ESTRADİOL: 28.21
TSH: 4,56
GLUKOZ:102,3

CIKTI VE DOKTORUM LUTENYL VE ECOPİRİN VERDİ. EVLENENE DEK KULLAN DEDİ. ULTRASONDAN BAKTI VE 2 TANE YUMURTAM OLUSMUSTU. DAHİLİYE DOKTORUDA HİPOTROİD İÇİN EUTHYROX 25MG VERDİ Bİ AY KULLANIP KONTROLE GİDECEGİM DAHİLİYEYE. YANLIZ PROLAKTİN DEGERİME BAKTIRMADIM DOKTORDA BAKMADI BAKTIRMAM GEREKLİMİYDİ CÜNKÜ DEGERİ HAKKINDA HİÇBİR BİLGİM YOK İLERDE HAMİLE KALMAKTA ZORLANMAK İSTEMİYORUM. SOGAN KÜRÜNEDE BU AY BASLADIM.AYRICA GLİFOR GİBİ İLAC KULLANMAM GEREKLİMİ BÜTÜN PCOS HASTALARI KULLANIYOR AMA BEN HİÇ KULLANMADIM.KISIN DÜĞÜN DÜSÜNÜYORUZ KOLAY GEBE KALMAK İÇİN NAPMAM LAZIM.yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bende 7 aydır korunmuyorum ama henüz sonucumuz yok maalef idrar yolları iltihabım varmıs buyukler ondan olmuyor diyor :KK43: perşembe gunu kadın doğum dr gidicem acaba sorun mu var diye :KK43: bu ay soğan kürünü de denicem deneyip fayda gorenler çokmus sizde deneyin inşallah faydası olur

kızlarrr moralım cok bozuk adetım gecıktı bugun 2.günü hala adet olmadım az once ıdrar testyı yaptırdım negatıf cıktı :KK43: moralım bozuldu cokk hemde umutlanmıştım gene olmadı

10 aylık evlıyım zaygun bebek sahibi olmak için özel işey denedinmi bende aynı senın gıbı yatıyorum cocuk kalkıyorum cocuk :)

10 aylık evlıyım zaygun bebek sahibi olmak için özel işey denedinmi bende aynı senın gıbı yatıyorum cocuk kalkıyorum cocuk :)

doğum kontrol ilaçı kullanıyodum martta bıraktım ya ılaç yuzunden hemen kalamıyorum yada baska bısey nasıp kısmet gercı baska bısey kullanmıyorum ne olucak bu halımız bebek bebek bebek diye

bende 14 aylık evliyim ve deli gibi çocuk istiyorum artık bizimde bebeğimiz olsun
inşallah:KK31::KK31::KK31::KK31:

canım aynnı sey benimde basıma geldi bu ay :KK43: benimde gecikmişti 2 gun eczacıya gittim kaç gun geçti dedi 2 gun dedim git 2 gun daha gecerse oyle veririrm testi dedi artık beni ezberledikleri için :) ve eve geldiğimde maalesef hastalandım sanki belirtileri varmıs gibi oldu ama maalesef:KK43:( canını sıkma ama umudu kaybetmek yok :)

canım aynnı sey benimde basıma geldi bu ay :KK43: benimde gecikmişti 2 gun eczacıya gittim kaç gun geçti dedi 2 gun dedim git 2 gun daha gecerse oyle veririrm testi dedi artık beni ezberledikleri için :) ve eve geldiğimde maalesef hastalandım sanki belirtileri varmıs gibi oldu ama maalesef:KK43:( canını sıkma ama umudu kaybetmek yok :)

bılmıyorum yaa hala hasta olmadı bısey yok böyle olmazdı hiç nebılım umutlandım testı yaptım bısey çıkmadı ablam dıyo bırak bu hafta gecsın sonra bakarsın dıye hemen bellı olmaz dıyo nebılım neye ınanacagımı sasırdım rabbım en kısa zamanda hayırlısıyla nasıp etsın ınsallah sağlıklı sıhatlı hepımıze bı evlat versın

canım hayrlısı olsun hakkında inşallah istediğin olur ama çok umutlanıp boşa çıktımı mahvoluyorz o yuzden çok takmamaya çalıs biraz zor ama başarabilirz :)

canım hayrlısı olsun hakkında inşallah istediğin olur ama çok umutlanıp boşa çıktımı mahvoluyorz o yuzden çok takmamaya çalıs biraz zor ama başarabilirz :)

evet o an insanın yıkıldıgı an inşallah bızde bıgun anne olucaz rabbım nasıp etsın hayırlı zamanda hayırlısı evlatlar

Kızlar bu hafta sonunu bekleyıp cuma yada ctesı test yaptırıcam dua edın ne olur bana kulun kula ettıgı dua kabul olurmus cok sabırsızım ama dayanıcam hiç bukadar gecıkmemıstı idrarda cıkmadı belkı erken dıye yada ben avutuyorum kendımı nebılım ınsallah hamıleyımdır dort gozle beklıyorum onun haberını :) rabbım nasıp et bızede hayırlısıyla saglıklı sıhatlı evlatlarr

Kızlar bu hafta sonunu bekleyıp cuma yada ctesı test yaptırıcam dua edın ne olur bana kulun kula ettıgı dua kabul olurmus cok sabırsızım ama dayanıcam hiç bukadar gecıkmemıstı idrarda cıkmadı belkı erken dıye yada ben avutuyorum kendımı nebılım ınsallah hamıleyımdır dort gozle beklıyorum onun haberını :) rabbım nasıp et bızede hayırlısıyla saglıklı sıhatlı evlatlarr

canım inşallah olmazsınnnnnnnnnnnnnnnn kaç gun gecikti inşallah daha da gecikirrr :)) ve gelmez

X