Adete 10 gün kala belirti olurmu?

merhaba kizlar.sewalakar benimde ayni senin gibi.benim 3. hamileligim.3 yasinda oglum var bir yil önce 3 aylik karnimda öldü simdi bu ay ilk denemem ama ben sanki farkediyorum hamile oldugumu.ayin 21i benim adet tarihim.midem hafif bulaniyor,kasik agrim var ve siddetli,gazim cok,ayaklarim üsüyor sag kasigimda bir dolgunluk hissediyorum.bende bugun kasik agrim cok siddetli oldu korkuyorum normal miki diye?insallah rabbim hepinizin gönlüne göre versin.

merhaba kizlar.sewalakar benimde ayni senin gibi.benim 3. hamileligim.3 yasinda oglum var bir yil önce 3 aylik karnimda öldü simdi bu ay ilk denemem ama ben sanki farkediyorum hamile oldugumu.ayin 21i benim adet tarihim.midem hafif bulaniyor,kasik agrim var ve siddetli,gazim cok,ayaklarim üsüyor sag kasigimda bir dolgunluk hissediyorum.bende bugun kasik agrim cok siddetli oldu korkuyorum normal miki diye?insallah rabbim hepinizin gönlüne göre versin.

amın ınsallah..ınsallah psıkolojık degıldır..benımde ıkı aydır mıdem bulanıyor..ayaklarımda cok usuyor..sanırım senın daha yumurtlama zamanın gıbı gelıyor bana.bır kac gun suruyo yumurlama sancısı..

Kızlar dün benim 16. günümdü, ve akşam yumurtalıklarımda sancı hissettim, geçen ay da aynı sancıyı hissettiğim akşam çalışmıştık, bebiş olmuştu ama erken bi düşük yaşadım :KK43: herneyse günlerdir o sancıyı bekliyodum 13. günden beri kendimi dinliyorum ne zaman gelicek diye, dün akşam geldi ama biz kocişimle küstük ve çalışamadık tabi, şimdi çok üzgünüm:KK43: sabah barıştık ama ikimizin de okula çıkması gerekiyodu:KK43: bu akşam şansımız olabilir mi acaba yaa, dünü kaçırdığım için hayal kırıklığına uğradım, ümidim kalmadı:KK43: bi de 16. güne kalır mı hiç yumurtlama yaa, daha önce oldu da hissetmedim mi acaba offfffffffffffff kafam karıştı şimdi :sinifsinif:

adete 10 gün kala belirti olur tecrübelerimden biliyorum 3 kre hamılelık yasadım hepsındede 10 gun kala vucudum alarm vermeye baslıyodu gögüslerde degısıklık kasık batması ates basması uyku halı hepsı olabılıyor ama tabı herkeste olacak dıye bı sart yok.
benımde sımdı adetıme 11 gun var merakla beklıyorum henuz ımplatasyon olmadıgını dusunuyorum kendımde kasık batması yasamadım henuz cunku.ınsallah hamıle kalırım bu ay hayırlısıyla:Saruboceq:

Kızlar dün benim 16. günümdü, ve akşam yumurtalıklarımda sancı hissettim, geçen ay da aynı sancıyı hissettiğim akşam çalışmıştık, bebiş olmuştu ama erken bi düşük yaşadım :KK43: herneyse günlerdir o sancıyı bekliyodum 13. günden beri kendimi dinliyorum ne zaman gelicek diye, dün akşam geldi ama biz kocişimle küstük ve çalışamadık tabi, şimdi çok üzgünüm:KK43: sabah barıştık ama ikimizin de okula çıkması gerekiyodu:KK43: bu akşam şansımız olabilir mi acaba yaa, dünü kaçırdığım için hayal kırıklığına uğradım, ümidim kalmadı:KK43: bi de 16. güne kalır mı hiç yumurtlama yaa, daha önce oldu da hissetmedim mi acaba offfffffffffffff kafam karıştı şimdi :sinifsinif:

canım uzulme ya bu ısler hıc bellı olmuyo maaalesef sımdı spermler 2 veya 3 gun ıcerde yasayabılıyorlar belkı yumurtlamadan oncekı gunlerde kı spermler yumurtayla karsılasmıs olabılır ılla yumurtlama gunundekı ılskı olcak dıye bı sey yok oncesınden de calısıyoruz ya belkı ondan hamıle kalırsın ınsallah.benım yumurtla atarıhım hep 16.17. gunlerde olur belkı senınde oyle oluyordur.

sancı azar azar gelır once.daha sonra sıddetlenır..bu arada adet sıklusun kac gun?20. gun bıle yumurtlayan var..sanıyorum kı bu aksam da barıssanız da calısmaya devam etsenız.bence daha gec kalmamızsınızdır..:)))

benim adetime 10 gün var 20 aralıkta olmam gerek ama şimdiden her geçen gün artan bel ağrısı ve kasık ağrım var bide 2 gündür baş ağrısı başladı acaba diyorum sabredemiyorum da benim gibi 10 gün önceden böyle belirtisi olan varmı arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

canım benim geçen ay adetime 11 gün kala adet belirtileri ve kahverengi akıntı gelmeye başladı dr umu aradım kist olabilir dedi ama ben 3 gün sonra test yaptım pozitif çıktı. kan testinde de çıktı fakat düşük tehlikesi vardı. ve 4 gün sonra kanamam başladı düşük başladı yani. ama bu ay yine adetime 11 gün kala kahverengi akıntı gelmeye başladı ilk gün test yaptım negatif çıktı. ama 3. gün olmasına rağmen hala kahverengi akıntı devam ediyor geçen ayda böyle olmuştu. dr a gitmedim daha ne olacak bilmiyorum :uhm:

kızlar bısıı sorcam..sızce kirpiklerin karısması psıkolojık olabılırmı?tum belıtılerı yasıyorum.kasıklarım sıs,mıdem bulanıyo,sık ıdrara cıkıyoum ama bunlar psıkolojık sanırım.gecen ayda olmustu..yalnız ıkı aydır su kırpık meselesıne taktım kafayı..hergun kontrol edıyorum vee bugun kırpıklerımın carpık curpuk oldugunu farkettım.yumutlamam 14.cu 15.cı gunumde catladı.sancıyla hıssedıyorum.ve ayın 19 unu beklıyorum.baklım kırpık tezı ne olacak merakla beklıyorum.....

arkadaşlar ben de birşey soracağım.benim son edetim 17 kasım dı.kasıklarımda ağrı var birkaç gündür.acaba adet belirtisimi.batmalar da oluyor arada bir

slm kızlar ben daha yeni üye oldum bende hamişşşşşşş olmak istiyorum reglme 11 gün var sizce ilişkiye girsem hamile kalabilirmiyim?

X