Doğuma Hazırlık Otomatik Çin Takvimi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

waterhardeningsteel

Helin
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
366
24
45
arkadaslar. Cin takviminin hesaplamasinda yas istiyor biliyosunuz ve ustune 9 ay ekleyerek bulmak gerekiyor . bu takvim bu islemi otomatik olarak gerceklestiriyor. bende dogru cikti, siz de bi bakin dogru cikacak mi

http://www.kadinlarkulubu.com/porta...se-calendar-gore-cinsiyet-belirleme-3986.html

çin takvimi cinsiyet tahmini
çin takvimine göre cinsiyet belirleme
cinsiyet belirleme çin takvimi
çin takvimi hamile
hafta hafta gebelik takvimi

Son adet tarihini mi girmek gerekiyoır yoksa son adet tarihinin üzerine 14 gün ekleyerek tahmini hamile kaldığımız günü mü girmek gerekiyor. Eğer son adet tarihi ise yanlış çıkıyor 14 gün ekleyerek hamile kaldığımız tahmini tarihi girersek doğru çıkıyor.

????????????????

Son adet tarihini mi girmek gerekiyoır yoksa son adet tarihinin üzerine 14 gün ekleyerek tahmini hamile kaldığımız günü mü girmek gerekiyor. Eğer son adet tarihi ise yanlış çıkıyor 14 gün ekleyerek hamile kaldığımız tahmini tarihi girersek doğru çıkıyor.

????????????????

dollenmenin oldugu zamani gireceksin. yani 14-15-*16 iste ne zamansa o kadar gun ekleyerek!
hayal kirikligina ugradim kizlar ! bu kadar basarisiz bi sonuc olur mu yaa ! kimsenin tutmadi naniknanik

benimde daha bebeğim yok ama bana erkek çıktı bikaç yerede baktığımda hep erkek çıkıyo kızlar o sayfada altta isim falı var onada bakın benim baktığım kişilerin hepsi doğru çıktı kendime bile baktım aynısı ya bukadar denk gelmez diycem

X