Avon'un yeni parfumu Herve Leger

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
1.572
1
34
Herve Leger piyasaya çıkaracağı 2 yeni parfüm için Avon'la anlaştı.

Güzellik ürünleriyle dünyanın pek çok ülkesinde alıcısı olan Avon önümüzdeki sonbaharda Herve Leger ile birlikte iki yeni parfüme imza atacak.

Herve Leger Femme ve Herve Leger Homme isimli bu iki parfüm ile, fiyatlarıyla yüksek gelir grubuna hitap eden markanın daha geniş bir kitleye ulaşması hedefleniyor.

BCBG Max Azria Group bünyesinde yer alan Herve Leger bu ortaklık ile hedef kitlesini genişletirken, Avon son dönemde ağırlık verdiği daha moda odaklı bir marka olma yolundaki çalışmalarını bir üst basamağa taşımış olacak.

netten alintidir.

kizlar deneyen lutfen nasil oldugunu yazabilir mi ? çok çok merak ediyorum =) bayanssulusmile

Parfümleri için ünlü moda evleri ile anlaşan Avon, şimdi Herve Leger'in ismi ile sunacağı biri kadın biri erkek olmak üzere iki kokunun antlaşmasını imzalamış. Hatta parfümler Eylül ayında satışa sunulacakmış. Kadın parfümünde Çin manolyası, Sicilya greyfurtu, portakal çiçeği ve manolya gibi çeşitler kullanılmış. Şişesi Herve Leger'in meşhur bandaj elbisesi düşünülerek yaratılmış.Erkek parfümü için de dikkat çekici olduğu söyleniyor. Meraklılarına duyurulur...

fiyatına göre çok sıradan bir koku bence yani pek dikkat çekici bir parfüm deyil..:umursamaz:

cnm k11 de çıkacak güzel kalıcı bir parfüm ben 1 tane sattım bile ondan

fiyati çok mu pahali katalogda bileginize surun kismi olucak mi ? =) ben herve leger in kiyafet tasarimlarina bayilirim ondan parfumude çok ilgimi çekti ama denemek ve kalicigi konusunda ve aklima gelmeyen baska seyler varsa sizlerden yorum almak istedim =) hihoyyyt

merhaba canım hoşbulduk :) ben 10 yıldır avon temsilcisiyim avonun kokuları süper ama herkes gibi benimde belli bir tarzım var her koku bana hitap etmiyo herve leger güzel orta derecede bir koku bence ama etp olması kalıcı olduğunu gösteriyo ama ben daha çok meyveli odunsu ferah kokuları seviyorum ..:)

tuhh ben bugun avon katalogu gordum ama sevmedigim kizlarin elindeydi ondan gidip de istemedim =)))) ama yarin gorursem mutlaka bakicam :))))

geçen gün elime avon kataloğu geçti ilk sayfada olan parfümdü sanırım
kare şişeli ve kadının elinde duruyordu
arka sayfada da erkek parfümü vardı
neyse bileğimi sürttüm ve çok hoşuma gitti o parfüm ya
indirime girerse artık öyle alırım
parfümler ilk çıktığında pahalı oluyor genelde

Son düzenleme:
bende testeri var güzel alışılmadık farklı bi koku...

ben hala bakamadim :S herve leger in kiyafetlerine bayilirim ben o yuzden guzel de parfum çikaracagini dusunuyorum ama bakamadim hala yaaa :S

herve leger imzali belki farkli olur diye dusunuyorum ya da umuyorum ...

kizlar ben bugun testerini denedim evet guzel bir koku çok az elime surebildim ama 5 dakka sonra kokusu gitti :S belki az surdugumden ama kokusu aninda gitti =S hani biraz daha kalici olsa vucut kremi ve dus jeliyle çok daha kalici hale gelirdi ama 5 dakka anca durdu yaaaa :S belki açigi çikarsa alirim =) açiklar baya kalici oluyo çunku =) dus jeli ve kremini ayrica temin ederim =)

kızlar elimde bay bayan herve leger parfüm bulunmakta isteyenler özelden msj yazabilirler..tüm şehirlere gönderilir...

X