Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar merhaba bugün çok yoğun başladı yazamadım geçmişi okuyayım dedim bitmedi baktım olmayacak geçmişi bıraktım buraya geldimm
dün akşam yemeğinde sadece bir kase yoğurt 2 avuç badem yedim tabi çörek otu ve keten tohumunuda unutmadım
gecede 1 bardak tarçınlı sıcak süt içtim tabiki günlük süttü
eşimle akşam alışverişe çıktım ve adımsayarım yattığımda 10.021 adımı gösteriyordu :) 30 dk sı tempolu

ve bugün sabah harika başladı
köy yumurtası,evde mayalanmış köy sütünden yapılmış yoğurt,15 günde bir alacağım köy tavuğu buldum çok mutluyum pazarada gerek kalmadı harika oldu
sabahki menüm şöyle:2 yumurtadan sütlü,biberli omlet
bol zeytin,badem
1 bardak süt

henüz spora yapamadım şu an itibariyle ofiste koşturmaktan sadece 1220 adım atmışım ama ilerleyen saatlerde yapıcam inşallah öğlen menümü daha sonra yazıcam hepiciğinizi seviyorummm mutlu bir gün olsunnn diliyorumm :KK16:

izde seni seviyoruzzzz en kocamanından:KK16::KK16:

slm kızlar.bugunkü icraatım:)

kalkınca 2 kuru kayısı 500 ml su

ardından 45 dk yuruyus:KK8:

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
3 zeytın(market zeytınıne dondugum anlasılıyormu?:KK1:)
1 kırmızı biber
1 domates
1 cay brd cevız+badem+yerfıstıgı
1 kivi
1/4 elma

bugun 3. gün,wc ile küsüm yine:KK14:bol su içiyorum,hareket ediyorum,yogurt salata yıyorum mutlaka,neden düzenli olmuyor bu iş anlamıyorum:44:

izde seni seviyoruzzzz en kocamanından:KK16::KK16:
jarnim benimmm mujkkk bugün yoğunum ancak mesai bitimi yazıcam yürüyüşümü hareketimi vs.. öğlende menümü tabi benim yerimede paylaşımda bulunun siz öperim mujkkk

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
1 kırmızı biber
1 domates
1 kivi
1/4 elma

bugun 3. gün,wc ile küsüm yine:KK14:bol su içiyorum,hareket ediyorum,yogurt salata yıyorum mutlaka,neden düzenli olmuyor bu iş anlamıyorum:44:
loxaaaa gene düşmanı denize dökememişsin desene ama eminim dökülecekler sabret loxaammm olacak mujkkk

alcam ya ben 45 dk yürüsem sonrada 50 şer de mekik popo kol gögüs makas bisiklet yapsam egzersiz 15-20 dk sürüyor bunlarda yetmezmi canım . özelden adını yazarmısın kullandığını ve sadece spor öncesimi içiyordun baska içilmiyormu

benimki tüpte olanlardandı sıvı yani. evet sadece spordan 15 dk önce içiyorsun. normal zamanda alman bi etki göstermez. mesela göbek bölgeni eritmek istiyorsan 20 dk karın kaslarına çalış yürüyüşten sonra. bütün vücuduna 15 dk. egzersiz yapıp bırakma. L carnitine ni sporcular kasları daha fazla çalıştırdığı ve enerji verdiği için kullanıyor dolayısıyla yağ yakımında hızlanıyormuş. yani çalıştırmak istediğin bölgeye biraz yükleniceksin. Benim vücut şeklim göbek bölgesinden yağlı kalça basen sorunum yok. spora giderken ilk zamanlar 70- 80 mekik çekince ( tabi kardiyodan sonra) bişey yaptığımı zannediyordum. Salonda bomba gibi vücudu olan bi hatun vardı (ve benim idolümdü) uzun zamandır spor yapıyormuş neredeyse yarım saat sadece mekik çekiyordu kadın sonrada diğer bölgeleri için çalışıyordu.

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
1 kırmızı biber
1 domates
1 kivi
1/4 elma

bebeğim keten tohumu ve biberiye:KK9:bende kronik kabızlık vardı geçti valla inşallah senin de geçecek:21:

jarnim benimmm mujkkk bugün yoğunum ancak mesai bitimi yazıcam yürüyüşümü hareketimi vs.. öğlende menümü tabi benim yerimede paylaşımda bulunun siz öperim mujkkk

loxaaaa gene düşmanı denize dökememişsin desene ama eminim dökülecekler sabret loxaammm olacak mujkkk

tamam bebeğim sen işine bak akşama bombayı patlatırsın:KK1::KK1::KK1:

komik insan:KK1:

yaa ne sabretmesı,canan hoca hergün dogal bir şekilde mutlaka wc ye çıkılmalı dıyor kilo vermek için,haftasonu ketentohumu almak farz oldu banaEn Büyük KK

1,5 lt de su içtim şu ana kadar:nazar:

bebeğim keten tohumu ve biberiye:KK9:bende kronik kabızlık vardı geçti valla inşallah senin de geçecek:21:

hmm keten tohumunu biliyom da bberiye nedır acababaharat mı yoksa cayı mı demlenıyor:KK17:

geçsin artık,hiç alışkın degılım böyle şeylere,normal yedıgımde cok duzenlıdır benim,diyet yapınca oluyor kabızlık:KK19:

kahvaltımı yazıp gecmısı okıyım.bu arada gunaydın şekerler

1,5 yumurta
beyaz peynır
trabzon tellı peynır
1 adet zeytın(loxıııı:)))))
1 adet kuru patlıcan dolması
2 omega3
yesılcay
kıvırcık roka dereotu

hmm keten tohumunu biliyom da bberiye nedır acababaharat mı yoksa cayı mı demlenıyor:KK17:

geçsin artık,hiç alışkın degılım böyle şeylere,normal yedıgımde cok duzenlıdır benim,diyet yapınca oluyor kabızlık:KK19:

biberiye ot canım ince küçük sap gibi acayip birşey.başka çaylarla da karıştırabilirsin ama ben sek demleyip içiyorum ya da yameklerime serpiyorum.hem sindirimi kolaylaştırıyor hem yağ yakıyor hem de bağırsaklara doğru düzgün çalışın ulenn diyor:KK1::KK1:tavsiye ederim:KK16:

bu arada gamzeed hala iyileşemedi sanırım :KK14::KK14:inşallah hemen iyileşir ve forumuna geri döner:21::21:

bu öğlen yemekhanede patates yemeği , bulgur pilavı. yoğurt ve irmik helvası varmışşş...YEMEDİM TABİİİİİİ

AMA AÇIM .

BENDE şimdi barbunya pilaki aldım marketten yoğurtlu yiyorum. oldu demi bozma dım demi ..:KK54::KK54::KK54:

bu öğlen yemekhanede patates yemeği , bulgur pilavı. yoğurt ve irmik helvası varmışşş...YEMEDİM TABİİİİİİ

AMA AÇIM .

BENDE şimdi barbunya pilaki aldım marketten yoğurtlu yiyorum. oldu demi bozma dım demi ..:KK54::KK54::KK54:

canım sonuçta hazır ürün bence bulgur pilavı ve yoğurt tercih etsen daha faydalı olurdu.ama takma bugünlük böyle olsun o kadar da olur:KK16:

kızlar öğle yemeğim
şehriye çorbası
fırında tavuk
salata ayran

ben bir süreliğine çıkıyorum hepinizi öpüyorum akşama görüşürüz kuzular:KK16::KK16:

öğle menüm :KK56:

yazıp hemen çıkıyorum bugün iş çokkk akşam gene girerim inşallah mujkk

kapuska yemeği(çok az pirinç vardı içinde)
yoğurt
salata

Günaydın arkadaşlar...

hepinize güzel bir gün diliyorum.

geçen cuma 67.9 dum.
yılbaşı günü dahil diyetimi hiç bozmadım.Ayrıca gün aşırı 1,5 saat fitness a gitmeye başladım.
bugün 68,5 çıktım .şok şok şok.
Ne oldğunu anlayamıyorum.REGLİMDE GEÇEN HAFTA BİTTİ.
neyi yanlış yapıyorum akıl verin lütfen.
A CABA KURU MEYVELERİMİ ABATIYORUM.
hergün 2 kayısı,2 erik ve 1 avuç ceviz yiyiyorm.
gecede 1 bardak tarçınlı süt.
Bunlar mı fazla acaba.
Meyvede yemiyorum.
ne dersiniz??????????

.
kuru meyvelerin abartı değil ben daha fazla yiyorum:KK43:(
canım biraz sabırlı olalım lütfen biraz klasik olacak ama o kiloları kısa zamanda almadıkki doğal olarak hemen veremiyoruz.spora devam.sakın moralini bozmaaa...biz yanındayız.

herkeze günaydın evet bugün başlıyorum birazdan kahvaltımı yapıcam biraz gecikti ama sorun değil

günaydın aramıza hoşgeldin menülerini mutlaka paylaş kolay gelsinnn

kahvaltım 1 domates 1 salatalık 8 zeytin tuzsus bir parça peynir ve şekersiz çay 2 yumurtanın sadece sarısı (rafadan) çok doydum :KK52::KK52:
canım domates ve salatalığın mevsimi değil ben almıyorum.tere maydonoz gibi yeşillikler daha iyi olur bence.bir de kahvatına cevizi de ekle inanlımaz tok tutuyor ekmek yerine.
günaydın günaydın günaydııııııııııııııııınnnnn canlarım,kardeşlerim,kader arkadaşlarım:KK71::KK71:

ayy İstanbul'da ışıl ışıl bir kış sabahı.hava güzel hayat güzel ama en önemlisi biz güzelizzzzz:KK16::KK16:morali bozuk olanlar hemen bir beş dakika temiz havaya çıksın böyle güzel bir sabah için tabiata teşekkür etsin.Sonra üst düzey motivasyonla bugün karatay için napabilirim diye kendilerine sorsunlarr.:KK9::KK9:
bugün hepimiz için bol endorfinli harika bir gün olsun inşallah:21::21:hepinizi seviyorum:KK16:

dün akşam menüm:KK56:
şehriye çorbası
ev turşusu(lahana bir küçük kase)
2 cherry domates

sabah kahvaltım:KK56:
0.5 lt ılık su
bir kase yoğurdun içine
4 ceviz
keten tohumu
bir küçük muz
3 gün kurusu kayısı
omega 3(bu sabah yazmayı unutmadım)

günaydııınnn ne kadar sıcak bir karşılama olmuşşşşş içimizi ısıttın

Gunaydıın herkese :)

simdi 2 yumurta beyaz peynir bol maydonoz 5-6 zeytinden omlet yaptım
yanında yine bol limonlu maydonoz ve 5-6 zeytin daha yiyecegim
cevizim bitti üseniyorum su an gidip almaya bu sabahlık olmasa çok mu çabuk acıkırım acaba??

BİRDE DAHA DENEYİMLİ OLAN ARKADASLAR YANLIS YAPTIGIM BIRSEY MI VAR LÜTFEN Bİ BAKIN LİSTEME DELİRECEGİM EKSİLECEGİNE ARTIYOR SANKİ KİLO :KK43:(((
canım cevizi al mutlaka tok tutuyor zaten faydaları tartışılmaz

kızlarrr sizee güzell sohbetler diliyorumm. benim okul vaktii geldiii. 11.20 de servise binmem gerek. anca giderimmm.
akşama görüşürüz arkadaşlar kaçamaksızz bol sporlu günlerrr, öpüyorumm hepiniziiiii:KK54::KK54::KK54:
sağol canım sanada kaçamaksız bir gün dilerim

Günaydın,
Sabah kahvaltım bir muz bir de süt..Genellikle öğlen yemeklerimi evden getiriyorum ama bugün yetiştiremedim..Ne yesem az hasarlı..:KK43:
sabah kahvaltın çok az olmuş bence erkenden acıkabilirsin örnek menüye bak bence.öğlen et salata yoğurt olabilir.

aynı avatarımdakı ruh haline sahibim mutlu-saskın-üzgün-ağlayan -gülen-düsünceli-kaygılı ..... of of zayıflama ilacı arastırıyorum exode.x diye bişi biliyomusunuz .hayatımda kullanmadım ama çakıldığım 64 lerden çıkmam lazım . alamamda :KK20:korkarım gerçi bişi olcak diye korkak pepetii :KK60:
canım o ilaçları boşver biraz da sabırlı ol lütfen önümüzde çok iyi örnekler var.sakın içinde ne olduğu belli olmayan ilaçları tüketme yan etkileri çok fazlaymış..

kızlar merhaba bugün çok yoğun başladı yazamadım geçmişi okuyayım dedim bitmedi baktım olmayacak geçmişi bıraktım buraya geldimm
dün akşam yemeğinde sadece bir kase yoğurt 2 avuç badem yedim tabi çörek otu ve keten tohumunuda unutmadım
gecede 1 bardak tarçınlı sıcak süt içtim tabiki günlük süttü
eşimle akşam alışverişe çıktım ve adımsayarım yattığımda 10.021 adımı gösteriyordu :) 30 dk sı tempolu

ve bugün sabah harika başladı
köy yumurtası,evde mayalanmış köy sütünden yapılmış yoğurt,15 günde bir alacağım köy tavuğu buldum çok mutluyum pazarada gerek kalmadı harika oldu
sabahki menüm şöyle:2 yumurtadan sütlü,biberli omlet
bol zeytin,badem
1 bardak süt

henüz spora yapamadım şu an itibariyle ofiste koşturmaktan sadece 1220 adım atmışım ama ilerleyen saatlerde yapıcam inşallah öğlen menümü daha sonra yazıcam hepiciğinizi seviyorummm mutlu bir gün olsunnn diliyorumm :KK16:
biz de seni seviyoruz bol sporlu kaçamaksız bir gün olsun...

biberiye ot canım ince küçük sap gibi acayip birşey.başka çaylarla da karıştırabilirsin ama ben sek demleyip içiyorum ya da yameklerime serpiyorum.hem sindirimi kolaylaştırıyor hem yağ yakıyor hem de bağırsaklara doğru düzgün çalışın ulenn diyor:KK1::KK1:tavsiye ederim:KK16:
bende mi alsam biberiye emziren anneler de kullanabilirmi acaba bi araştıralım.

AMA AÇIM .

canım bulgur ve yoğurt olabilirdi bence hazırları tüketme.bir de evden ceviz badem kayısı falan getir yoğurtla tüket böyle günlerde.

X