Dikkat Eksikliğim Var Sürükleyici Romanlar Önerebilir misiniz?

GOLDFLAY

ders,ders,ders..... :(
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2012
2.334
95
35
arkadaşlar kitapları çok seviyorum fakat bende dikkat eksikliği var bu yüzden kitapların ilkbaşında bi sürükleyicilik yakalayamazsam bırakıyorum okuyamıyorum :KK14: ilkbaşından itibarenn sürükleyici okuduğunuz beğebdiğinz benm sııklmadan okuyableceğm kitaplar önerrsenz çok sevinirim.

$87199_2.jpg

buyur tatlım bunu okumanı öneriyorum. polisiye romanlar sevmediğim halde bu kitabı elimden bırakamamış ve 2 günde okumuştum.

$zBK981495ZC112_250.jpg

bir de bu. bana polisiye romanlarını sevdiren iki kitap.
seninde tavsiyelerin varsa alabilirim :)

:KK49: sağol tatlım inş. bu verdiğin kitapları bulablrm.. inş. konsantre olabilirim:nazar:

canım doğu ekspresindeki cinayet nasıl canım?

okucam öyle duruyo ama bi başlayamadım

canım onu okumadım :26: trenle ilgili 16:50 trenini okudum bide en çok etkileyen kökşkteki esrar kitabıydı.son sayfalarda yok artık diye bi bağırdım balkonda okuyodum babam salondaydı noldu noldu diye bana sordu :KK60:
bayılıyorum bu kadının romanlarına :KK16:
:KK60: beenm gelmeme gerek yok nasılsa matematikte sıfırla sıfırın çarpımından daha sıfırım :KK60: boşyere kalabalık yapmıyımm :KK60:

birileri kaşınıyo sanki :KK57:

Son düzenleme:
canım onu okumadım :26: trenle ilgili 16:50 trenini okudum bide en çok etkileyen kökşkteki esrar kitabıydı.son sayfalarda yok artık diye bi bağırdım balkonda okuyodum babam salondaydı noldu noldu diye bana sordu :KK60:
bayılıyorum bu kadının romanlarına :KK16:

birileri kaşınıyo sanki :KK57:

yeni bir kitap aldım iki iyi hırsız diye onu bitireyim doğu ekspresini okuyayım bari.
geçenlerde pirayeyi okudum. oda güzeldi

eğer gerilim aksiyon kan revan seviyorsan kesinliklee tess geritsen diyorum harika yazıyor
cerrah
çırak
günahkar
ikiz bedenler
kan gölü
gece nöbetii kesinlikle okunası kitaplar...

yeni bir kitap aldım iki iyi hırsız diye onu bitireyim doğu ekspresini okuyayım bari.
geçenlerde pirayeyi okudum. oda güzeldi

yarın bende alıcam kitap ne alsam diye düşünüyorum :KK31:
data tarihi değiştircem :KK52: bide roman alıyım dedim piraye benimde aklımda seenlerdir okumak istoyurm ama işte.tüyaptan bi sürü kitap aldım kitaplıkta bekliyolar :KK14:
daha elif şafakın baba ve p.ç le iskender kitabı duruyo :KK17::KK17:

eğer gerilim aksiyon kan revan seviyorsan kesinliklee tess geritsen diyorum harika yazıyor
cerrah
çırak
günahkar
ikiz bedenler
kan gölü
gece nöbetii kesinlikle okunası kitaplar...

2011 tüyapta imza günü vardı :KK52::KK52:
bende cep kitapları var onun aynıdır dimi :44::44:
daha onları okumakta kısmet olmadı
kan göle
çırak
ve cerrah var bendede :KK53:

crrah çırak ikiz bedenler günahkar seri kitaplardır.... kesnlikle okumaya basla:)

yarın bende alıcam kitap ne alsam diye düşünüyorum :KK31:
data tarihi değiştircem :KK52: bide roman alıyım dedim piraye benimde aklımda seenlerdir okumak istoyurm ama işte.tüyaptan bi sürü kitap aldım kitaplıkta bekliyolar :KK14:
daha elif şafakın baba ve p.ç le iskender kitabı duruyo :KK17::KK17:

maşallah maşallah :)

bende de elif şafak- aşk var okumak çok istiyyorum aslında ama biraz ağır kafamın rahat olması lazım

Günahkar - Tess Gerritsen
Paranoya- Tami Hoag
Ölümden daha derin -Tami Hoag
Psikopat- Tami Hoag

Polisiye tarzı acayip sürükleyici bunlar :KK55:

X