Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

canım sadece listeye uydum yani arada bi kaçamak yaptım amma önemli derecede deyil su lmon yeşil çayın yardımı çok oldu sanıyorum

cnm ben su içemiyorum ama listeye tam uyuyorum bide şu sirkeli su varya sabah akşam içiyorum inş vericem çok kararlıyım çok sağol verdiğin bilgi için

Sabah: 1 dilim ekmek beyaz peynir maydonoz
2 saat sonra yeşilçay içtim
ara: 1 elma 5 badem
öğlen:3 köfte salata :KK56:

bayanlarrr listeye fazladan 1 tane ara koydum.Çünkü şekerim düşünce yemeğe saldırıyorum böylelikle bundan da kurtulmuş oldum :nazar:

Benide eklemeyi unutmayın lütfen listeye

bayanlar benide ekleyin listeye bende yeni açtım üyeliğimi sırf bu diyet için bugün bende başladımmm hadi hayırlısı :))

busefer çok azimliyim istedigim sadece 5 kilo vermek boyum.1,67 kilom 59...

vay harika çok az kilo vermen lazımmış. umarım başarırsın canım hayırlı olsun:KK8:

TÜNAYDINNN..

diyetin ilk haftası bitti..veeee bu sabah tartıldım...1.600 gr vermişim..haftasonu akşam dışarı falan çıkınca kaçtı çünkü:KK17::KK17:

olsun..benim için yeterli..zaten vermek istediğim kilo toplamda 4-5 kilo..ilk hafta için iyi bir sonuç...artı geçen hafta sadece 2 gün spor yapabildim hava muhalefetinden dolayı..ben evde spor yapamıyorum..temiz havayı ciğerlerime doldurmam lazım..öyle seviyorum..

yeni kilom 54.900:KK1:

devam...

daha ne olsun canım harika kilo vermişsin:KK9:

ben bugün tartıldım 62 çıktı bir değişiklik yok 1 haftada 1 kilo vermiş oldum:KK31:

biraz daha sıkı yapsam iyi olacak.

EBRU 74 56.5*****54.9
Ladyyookie 62
Asude 92
2008elif 78.8
Banu145145 105.5
Sahili 91
persephonecik 67
Burcu 75
Beste 63.5
Peri08 70
Nitrat 80
sweethome 67
pink 59
Sevimli çirkin 80
Mpuder 68
Ahesenecem 69
Beyazbulut 66.3
Pinkvısne 59
Safinaz 85
Sezen 55

Kızlar bu listemizin son hali bundan sonra her pazartesi kilo bildirimi yapıcam gün içindede düzenli bir paylaşım yapalım.Pazartesileri 1.2.3. seçeriz benim girdiğim 90 topiğinde biz bu şekilde yapıyoruz burdada o düzende gidersek çok güzel olur.

Ara öğünümü de yaptım tost portakal ve ayran yerine ceviz yedim
Çok yemiş gibiyim sanki oysaki listenin aynısını yaptım var mı benim gibi düşünen :26:

ben bugün tartıldım 62 çıktı bir değişiklik yok 1 haftada 1 kilo vermiş oldum:KK31:

biraz daha sıkı yapsam iyi olacak.
Çok güzel canım 1 kilo süper bence tebrikler.
Sabah: 1 dilim ekmek beyaz peynir maydonoz
2 saat sonra yeşilçay içtim
ara: 1 elma 5 badem
öğlen:3 köfte salata :KK56:

bayanlarrr listeye fazladan 1 tane ara koydum.Çünkü şekerim düşünce yemeğe saldırıyorum böylelikle bundan da kurtulmuş oldum :nazar:

Benide eklemeyi unutmayın lütfen listeye
Çok iyi yapmışsın bende olmayan aralara ara koydum yoksa daha çok acıkırız.Yalnız öğünlee muhakkak yoğurt veya ayran ekle.
bu liste değişecek 50 ler olacak inşallah cnm emeğin için çok sağol yerdım gerekirse burdayım:):KK52:
İnşallah canım hepimiz hedeflerimize ulaşalım inşallah.Teşekkür ederim canım elbette yardımlarınızı bekliyorum:)
Bugünkü yediklerim

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
1 dilim peynir
domates, maydonoz

Öğle
2 yk et sote
2 yk karnıbahar
2-3 kaşık salata

Ara
yok

akşam
salata ve çorba ya da yoğurt ve çorba yemeği düşünüyorum. (akşamları artık çok az yiycem yoksa kilo veremiyorum)
Listen çok güzel olmuş canım ama 1 dilim ekmek muhakkak ye acıkmanı engeller.
Canım beni de al listeyee... Haftaya pazartesi bakalım benkaç kilo vermiş olucam, kilom 85 :KK43:(
Aldım canım.
Beni de yazın 78.8le başladım :)

Sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği beyaz peynir ve maydonoz yedim
Şimdi yürüyüş yapacağım
Yazdım....
evet kızlar başaracağız bugün yediklerim
kalkınca sırke bal su karısımı 1 bardak
kahvaltı:
peynır 1 kıbrıt kutusu
salata
domates
1 dılım kepek ekmek
şekersiz çay
roka tere limon sıkılmış
öğle:
kepek ekmek arası kaşar tost
ayran
valla güzel gidiyo 2 ci günüm inşallah vereceğim bu 20 kiloyu 50 olucam ee siz neler yediniz kızlar
Çok güzel olmuş bence liste.
bayanlar benide ekleyin listeye bende yeni açtım üyeliğimi sırf bu diyet için bugün bende başladımmm hadi hayırlısı :))

busefer çok azimliyim istedigim sadece 5 kilo vermek boyum.1,67 kilom 59...
Ekledim canım inşallah hedefine ulaş.
ben biraz sağlıksız kilo vercem gibime geliyo.sabah uyandım.1 büyük bardak tuzsuz koyu ayran içtim.şimdi pirinç lapası yapıyorum.neden oldu bilmiyorum ama feci şekilde ishal olmuşum:KK43:((....daha ilk günden oldu mu bu şimdi:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Geçmiş olsun napalım sağlık olsun bol bol su iç.
TÜNAYDINNN..

diyetin ilk haftası bitti..veeee bu sabah tartıldım...1.600 gr vermişim..haftasonu akşam dışarı falan çıkınca kaçtı çünkü:KK17::KK17:

olsun..benim için yeterli..zaten vermek istediğim kilo toplamda 4-5 kilo..ilk hafta için iyi bir sonuç...artı geçen hafta sadece 2 gün spor yapabildim hava muhalefetinden dolayı..ben evde spor yapamıyorum..temiz havayı ciğerlerime doldurmam lazım..öyle seviyorum..

yeni kilom 54.900:KK1:

devam...
Süpersin ebru tam moral oldun haftanın ilkgünü....:nazar::nazar::nazar:
benide ekle canım listeye şu anki kilom 66.3
yarın başlıyorum
Ekledim canım.
bugün;
sabah 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği bir kibrit kutusu peynir
öğle: üç köfte bir dilim kızarmış çavdar ekmeği
öğle 3'te uyudum 2 saat önce kalktım:120::84:
işte kalktığım saat gece 11 o zaman da 3 köfte bir dilim kızarmış çavdar ekmeği yedim.

doğru düzgün su içemedim ama malesef:KK31:
Menün güzelde neden uyku düzenin bozuk çalışma saatlerindenmi?
Kızlaaaarrr benide ekleyin bende varım.hedef 7 kılo... Kılom 62..
Ekledim canım....
bende varım benide yazın listeye.hergün rapor veremem belki ama..boy 158 kilo 63.500
hedef 55
Hoşgeldin canım ekledim zaman buldukça gel.

Ara öğünümü de yaptım tost portakal ve ayran yerine ceviz yedim
Çok yemiş gibiyim sanki oysaki listenin aynısını yaptım var mı benim gibi düşünen :26:
Nitroit listeye uyuldumu acıkılmıyor bende sana katılıyorum çok sağlıklı bir rejim...

ya ben bugün ikindideki öğünü yemedim..hiç canım istemedi..halada istemiyor..yemelimiyim acaba.?
direk akşam yemeği yiyeceğim..

bugun diyetimin altinci gunu. sukurler olsunki cok iyi gidiyor. genelde diyet yaptigimda zorlanirdim fakat bu diyette oyle olmuyor. bu diyette ac gezmiyorsun ve seker ihtiyacim diger diyetlere kiyasla hic yok gibi. umarim boyle devam eder. listeye tamamiyle uyuyorum hic ogun atlamiyorum ve ogun haricindede hic birsey yemiyorum.
her diyette canim cok sekerli seyler isterdi bu diyette istemiyor acaba diyetteki erik ve bademdenmi kaynaklaniyor. ben onceleri kuru kaysi yerdim ama yeterli gelmezdi.

ebru 74 56.5*****54.9
ladyyookie 62
asude 92
2008elif 78.8
banu145145 105.5
sahili 91
persephonecik 67
burcu 75
beste 63.5
peri08 70
nitrat 80
sweethome 67
pink 59
sevimli çirkin 80
mpuder 68
ahesenecem 69
beyazbulut 66.3
pinkvısne 59
safinaz 85
sezen 55

kızlar bu listemizin son hali bundan sonra her pazartesi kilo bildirimi yapıcam gün içindede düzenli bir paylaşım yapalım.pazartesileri 1.2.3. Seçeriz benim girdiğim 90 topiğinde biz bu şekilde yapıyoruz burdada o düzende gidersek çok güzel olur.

aşkolsun ama dun gece bende adımı yazmıstım:KK43:(((( 62 kıloyum demıstım:KK50: ÜSTELİK BENDEN SONRA EKLEYIN DIYENLERI BILE EKLEMISSINIZ.. BENI EKLEMEMISSINIZ.. KUSTUM..

Son düzenleme:
Listede yerimi alacağımı umarak bugun yedıklerımı yazıyorum. Karısık yazıyorum..
1 dılım ekmek,1 kk peynır,1/2 domates, kocabır kase salata ve içine extradan 1 avuc dıdılmıs tuzsuz yağsız tavuk göğsü koydum, 1 kase mercıme corbası, 1 bardak ayran, 3 kasık pılav.. Bugunu kapattım.seersız bıtkı cayım harıcınde tabı.. Onu ıcmeye devam edıcem. Bugun lısteden cıktım bıraz ama fazlasınıda yemedım. Reglım ve canım tatlı ıstemıyor.supermıs..:KK1:

arkadaslar :KK43: smile, alkis gibi seyleri nasil yapabiliyoruz. cozemedim:KK43: yardimci olabilecek varmi

Bugün yediklerim

Sabah
2 dilim ekmek
1 dilim peynir, domates, maydonoz

Öğle
2 yk et sote mantarlı
2 yk karnıbahar kıymalı
3-4 yk salata

akşam
3 yk taze fasülye
1 kase yoğurt
üstüne de 1 meyveli yoğurt yedim
başka bir şey yemem artık.

Selam hanımlar, ben sabah kahvaltıdan sonraki ara öğünümü 10:30 gibi yarım muz ve yarım ayva yiyerek, öğle ile akşam arasındaki ara öğünümü de 1'er ceviz badem fındık ve çeyrek kuru kaysı ve incirden oluşan yemişlerle tamamladım.kuru erikte var:) alimünyum folyolara eşit eşit koyup sarıyorum küçük toplar halinde atıyorum bir tane çantaya iyi oluyor.akşam da 6:00 gibi yedim brokoli,brüksel, bir iki dal ıspanak, bir havuç, bir kaşık bezelye koydum bunları haşladım yanına iki kaşık light yoğurt oh:))) suyuna da yarın öğlene mercimekk çorbası yapıcam.bugunu atlattık şükür saat 10 gibi 1 tane meyve bir tane prebiyotik yoğurt öğünüm var bakalım artık :KK76:

Bugün yediklerim

Sabah
2 dilim ekmek
1 dilim peynir, domates, maydonoz

Öğle
2 yk et sote mantarlı
2 yk karnıbahar kıymalı
3-4 yk salata

akşam
3 yk taze fasülye
1 kase yoğurt
üstüne de 1 meyveli yoğurt yedim
başka bir şey yemem artık.

evet sağlıklı bir liste için beyaz et, kıyma vs. şart öğünden eksik etmemek lazım.

X