ayrıntılı ultrason ve eyüp ekici

tuut 2924

Rabbim kuzularımı koru....
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
2.107
77
arkadaşlar haftaya ayrıntılı ultrasona gidicem drum eyüp ekiciyi önerdi. ve alternatif olarakta servet ünsal tıp merkezinde Ali ipek i önerdi.eyüp ekiciye gitmeyi düşünüyorum biraz pahalı ama.eyüp ekiciye gidenler varsa fikirlerini alabilirmiyim?nasıl ilgisi falan meraklandım valla

merhaba ben dr.eyüp beye 16.haftamda gittim.memnun kaldım,detaylı bvir şekilde bakıyor.çok güzel karşıdan ekrandan bebişini izliyosun 3 boyutlu olarak.yanına fotograf mak. al video çekersiniz.

merhaba ben dr.eyüp beye 16.haftamda gittim.memnun kaldım,detaylı bvir şekilde bakıyor.çok güzel karşıdan ekrandan bebişini izliyosun 3 boyutlu olarak.yanına fotograf mak. al video çekersiniz.

çok teşekkür ederim canım.valla eşimle bizde konuştuk video çekelim diye ama ayıp mı olur ki dedim??sen dedin ya götüreyim bende:)) heyecanlandım şimdiden

canım bişey daha sorayım aradım perşembeye kadar kapalıymış bilgi alamadım o yüzden. 300 diye duydum ama doğrumu fiyatı? çok soruyorum kusura bakma

Ben de kesinlikle Eyüp Bey'i öneririm. ultrasonu çok güzel ama kayıt yapıp vermiyor.Sadece fotoğrafını veriyor. O yüzden cep tlf unun kamerasıyla veya başka bir kamerayla çekim yapabilirsiniz. Ben yapmadığıma çok pişman oldum. Hatırladığım kadarıyla 300 dü.

Ben de kesinlikle Eyüp Bey'i öneririm. ultrasonu çok güzel ama kayıt yapıp vermiyor.Sadece fotoğrafını veriyor. O yüzden cep tlf unun kamerasıyla veya başka bir kamerayla çekim yapabilirsiniz. Ben yapmadığıma çok pişman oldum. Hatırladığım kadarıyla 300 dü.

teşekkürler canım .bugün aldım bende randevuyu tek gebelikse 320 dedi tamam dedim elim mecbur.mutlaka kameramızı da götürücez:))dediğiniz gibi

iyi akşamlar ben de 20 haftalık hamileyim ve cankırının bir ilçesinde yaşıyorum.burası ankaraya daha yakın olduğu için ankarada detaylı ultrason için doktorum eyüp ekici veya düzen labarotuarını önerdi ama düzen labarotuarı bana 275 tl fiyat çıkardı.eyüp ekici nasıldır.düzene gidecegime eyüp bey daha mı mantıklı lütfen cevap verin kararsızım

iyi akşamlar ben de 20 haftalık hamileyim ve cankırının bir ilçesinde yaşıyorum.burası ankaraya daha yakın olduğu için ankarada detaylı ultrason için doktorum eyüp ekici veya düzen labarotuarını önerdi ama düzen labarotuarı bana 275 tl fiyat çıkardı.eyüp ekici nasıldır.düzene gidecegime eyüp bey daha mı mantıklı lütfen cevap verin kararsızım

valla canım ben eyüp ekiciye gittim ve çok memnun kaldım..320 lira fiyatı.pahalı tabi ama işinde en iyisi yıllardır..kameramızıda götürdük çekim yaptı eşim hala izliyoruz:))ben eyüp ekiciyitavsiye ederim ama yine sen bilirsin tabi canım..sağlıkla kal

Ben Ali İpek'e de gittim, Eyüp Ekiciye'de..

Ali İpek süper bir doktor. Kadın doğumcu olmasını çok isterdim. Bir çok ayrıntıya bakıyor ve ayrıntılı bir rapor veriyor. Eyüp beyde iyi ama raporunun o kadar detaylı olduğunu hatırlamıyorum 1, 2. fark ise fiyatı...

Herkese iyi bir hamilelik ve doğum dileklerimle..

Ali İpek süper bir doktor. Kadın doğumcu olmasını çok isterdim. Bir çok ayrıntıya bakıyor ve ayrıntılı bir rapor veriyor. Eyüp beyde iyi ama raporunun o kadar detaylı olduğunu hatırlamıyorum 1, 2. fark ise fiyatı...

bende geçen hafta gittim. çok hızlı bakıp gönderiyor.ikiz olmasına rağmen 10 dk ancak sürdü. raporuda hiç ayrıntılı değil. üstelik çok çok pahalı. tavsiye etmiyorum.başkentte filiz yanık a gittim sonrasında oldukça ayrıntılı inceledi.

Eyüp Bey çok daha hasta odaklı ve özellikle bu konuda uzmanlaşmış. Üstelik hastayla çok daha ilgili ve sevecen. Zaten Ankara'daki tüm iyi doktorlar onu tavsiye ediyorlar.

X