Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
diyette 94 gün :) geri sayım devam ediyor
1 kilo gitti bile :)

Bu gün
Leslie 3 mil (30 dk) ve
Leslie 4 mil (20 dk) yapıldı :)

herkese iyi geceler kadınlar kulübü sayesinde leslieyle tanıştım 23 temmuzdan beri yapuyorum ve incelmeye başladım 2,5 ay önce sezeryanla doğum yaptım ve vücudum çok sarkmıştı ama leslie sayesinde incelmeye başladım:))

Merhaba kızlar,
Geçtiğimiz Ocak ayının 15'i gibi yengeme (yaşı 50 civarı) leslie'nin 4 mile cdsini vermiştim. Uzun zamandır kilo veremediğinden yakınıyordu çünkü. "Boşboş yürüyüş yapmaktan sıkılıyorum, öyle yerlerde de yuvarlanamam hareket yapacam diye" diyordu.Ben de leslie'nin tam ona göre olduğunu düşünüp vermiştim. Çok disiplinli bir şekilde her gün yapıyormuş. Hatta bir gün işi çıksa da yapamasa ertesi gün 2 kez yapıyormuş. Ve yaklaşık 2.5 ay geçti işte o tarihten bu yana, 6 kilo vermiş. Çok da mutlu. Ben de gaza gelmiş durumdayım. Hiç değilse 10 gün her akşam ne olursa olsun yapacam diye şartlandırdım kendimi.

Cdyi nerden buldun acaba?

Kizlar bende subatta dogum yaptim 4 gundur yapiyorum leslie Youtube dan yapiyorumm... bu tpigi yeni gordum gecmis yapamadim ama konu sahibini veilk baslayan arkadaslari merak ettim neler yaptiklarinii..

Videoları edinmiştim ilk yaptığımda en düşük seviyede bile bittiğinde adım atacak halim kalmamıştı :)) tekrar başlasam iyi olacak ama bakalım bi program yapmalı kendime

ramazanda yenilen yemekler, ve lesliesiz hayat sonucu 1 ayda 4 kg almayı başardım ve bugün itibari ile sevgili leslieme geri döndüm.. başka yapan var mı? motive olsak :KK31:

ramazanda yenilen yemekler, ve lesliesiz hayat sonucu 1 ayda 4 kg almayı başardım ve bugün itibari ile sevgili leslieme geri döndüm.. başka yapan var mı? motive olsak :KK31:

Ben baska programlarla dönüsümlü olarak yapiyorum. Leslie hem eglenceli olmasi hem de kolay yapilmasi ile vazgecilmezlerimden. Birkac mesaj yukarda verdigim hizli 4 millik calisma cok güzel. 50 dk sürüyor ben 58 kiloyum 370 kalori harciyorum bu calismayla. Daha fazla kilosu olanlar daha cok harcayabilir. Bir de 3 really fast miles var you tube da artik hepsi bulunuyor o da 45 dk cok güzel bir calisma.
Ben leslie nin ise yaradigina inananlardanim. Kollarim, karnimin özellikle yan kisimlari, belim cok güzel sekle girdi. Biraz daha fazla harcayayim diyorsaniz her elinize birer kücük su sisesi alip yapin 40-50 kalori farkediyor.

Ben baska programlarla dönüsümlü olarak yapiyorum. Leslie hem eglenceli olmasi hem de kolay yapilmasi ile vazgecilmezlerimden. Birkac mesaj yukarda verdigim hizli 4 millik calisma cok güzel. 50 dk sürüyor ben 58 kiloyum 370 kalori harciyorum bu calismayla. Daha fazla kilosu olanlar daha cok harcayabilir. Bir de 3 really fast miles var you tube da artik hepsi bulunuyor o da 45 dk cok güzel bir calisma.
Ben leslie nin ise yaradigina inananlardanim. Kollarim, karnimin özellikle yan kisimlari, belim cok güzel sekle girdi. Biraz daha fazla harcayayim diyorsaniz her elinize birer kücük su sisesi alip yapin 40-50 kalori farkediyor.

merhaba canım anlatırmısın nasıl bir program bu 1, 2 vs diye bölümleri var 1 den mi baslıyoruz yoksa istedigimizden mi...kilo vermek istiyorumda bacak ve basenlere faydası var mı.....birde nasıl indirebilirim bu videoları ....cok soru sordum sanırım

merhaba canım anlatırmısın nasıl bir program bu 1, 2 vs diye bölümleri var 1 den mi baslıyoruz yoksa istedigimizden mi...kilo vermek istiyorumda bacak ve basenlere faydası var mı.....birde nasıl indirebilirim bu videoları ....cok soru sordum sanırım

cok basit bir program tüm vücut calismasi oldugu icin de her yere faydasi var. Videolari indirmeye gerek yok ben de you tube dan yapiyorum. Tabii birinci milden baslamak gerekli cünkü isinma var icinde sonunda da esneme hareketleri var ama spora alisik degilseniz yavas yavas baslamakta fayda var. Bir mil 12-15 dk arasi sürüyor, azar azar da arttirilabilir. Önemli olan vakit kaybetmeden hemen baslamak. Hareket edilen her gün kilolarin gittigi bir gün daha demektir.

cok basit bir program tüm vücut calismasi oldugu icin de her yere faydasi var. Videolari indirmeye gerek yok ben de you tube dan yapiyorum. Tabii birinci milden baslamak gerekli cünkü isinma var icinde sonunda da esneme hareketleri var ama spora alisik degilseniz yavas yavas baslamakta fayda var. Bir mil 12-15 dk arasi sürüyor, azar azar da arttirilabilir. Önemli olan vakit kaybetmeden hemen baslamak. Hareket edilen her gün kilolarin gittigi bir gün daha demektir.

anladım canım ben kondiksiyon bisikletine biniyorum basen ve kalca problemim var....eglenceli geldi bu spor...oyuzden baslamak istiyorum...ve önce zayıflamak sonra sıkılasmak istiyorum bi 10 kilo versem süper olur da:KK9:

anladım canım ben kondiksiyon bisikletine biniyorum basen ve kalca problemim var....eglenceli geldi bu spor...oyuzden baslamak istiyorum...ve önce zayıflamak sonra sıkılasmak istiyorum bi 10 kilo versem süper olur da:KK9:

O kadar basit ki takip etmesi ben artik tv karsisinda sesini kisip yapiyorum. Ilk basladigimda hemen 3 kg vermistim. Kondisyon bisikleti bende de var ama tüm vücut calistigi icin leslie ile daha cok kalori harcaniyor. Bol sans!!!

O kadar basit ki takip etmesi ben artik tv karsisinda sesini kisip yapiyorum. Ilk basladigimda hemen 3 kg vermistim. Kondisyon bisikleti bende de var ama tüm vücut calistigi icin leslie ile daha cok kalori harcaniyor. Bol sans!!!

baslıcam bende inş güzel sonuclar alırım...sen ne zamandır yapıyosun peki?

baslıcam bende inş güzel sonuclar alırım...sen ne zamandır yapıyosun peki?

Ben Aralik ta leslie ile basladim o zamandan beri 7 kg verdim 10 cm belim 9 cm karnim inceldi. Ancak ben yaniltmayayim sadece leslie yapmiyorum haftada 2-3 kez leslie, diger günler de disarda yürüyüs, bölgesel videolar da yapiyorum. Zamanla pilates ve yogaya da merak saldim. Sonucta nasil olursa olsun hareket önemli. Sporu artik hayatimin bir parcasi haline getirdim birakmayi da düsünmüyorum. Diet pek yapmadim sadece dikkatli yemeye calisiyorum. Öglen agir yediysem aksami yogurt soslu salata ile gecistirmeye calisiyorum. Sabah normal kahvaltimi ediyorum. Biraz dondurmaya düskünüm kisin onu da azaltirim artik. Ilk aylarda haftanin 6 günü sadece leslie yaptim ve cok cabuk da sonuc aldim. Hemen bir hafta icinde farki görmeye baslamistim. Ben hizli 5 mil yaptim, ama hizli 3 mil ile hizli 4 mil de cok iyi calismalar. Ne kadar zaman ayirabildigine bagli.

Sorumun cevabını son sayfalarda bulacağımı biliyordum. :KK1:

Bahsettiğiniz 1 mil videosu bu sanırım. Ki evet bu... :) Exercise TV/Start walking at home 1 mile with Leslie Sansone - YouTube

İlk sayfayı okuyunca kafam baya karıştı çok çeşidi varmış. Direk "5 mile fat burning walk 5 mil" yapsam mı diye düşündüm ama :26: 1 mil ile başlamak daha mantıklı tabi...

Yalnız bir sorum var. 1 mile alışma süresi ortalama kaç hafta olur ki? Bir an önce bu kilolardan kurtulmam lazım. :KK50:

ııı bir sorum daha var. 1 mil her gün mü yapılacak? :44:

5 hizli mildeki 1 mili yapsaniz daha etkili olur yaklasik 100 kalori harcaniyor. Valla 1 mille pek kilo verilmez en kisa zamanda arttira arttira 4-5 mile cikin cünkü vücut yarim saatten sonra yag yakmaya basliyor.

5 hizli mildeki 1 mili yapsaniz daha etkili olur yaklasik 100 kalori harcaniyor. Valla 1 mille pek kilo verilmez en kisa zamanda arttira arttira 4-5 mile cikin cünkü vücut yarim saatten sonra yag yakmaya basliyor.

Haklısınız.
Yalnız ben 15 dklık cardio da bile nefes nefese kalıyorum. Enerji falan kalmıyor. Sonrasında pes ediyorum. :/ Benim için yavaş yavaş arttırmak daha mantıklı olacak.

Teşekkürler bu arada...:)

X