iğne ve mekik oyası karışık modeller

haticegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
178
0
1456jpg967.jpg

heticecim ellerin kolların dert görmesin, ne kadar guzel şeyler bunlar böyle
yaw benim bir derdim var şu iğne oyasını öğrenmem gerek acil olarak ama etrafta öğretecek kimsede yok ayrıca nettede yapılışı ile ilgili doğru durust bilgide yok :KK43: napacam ben söyle bakyim, böyle seni izleyerek çatla çatla nereye kadar :KK43:

ay ay ay ,süper güzeller yaa bayıldım
haticem ne güzel şeyler üretmişsin :nazar:
ellerin dert görmesin canım iyi günlerde kulanasın kaydirigubbakcemile3

heticecim ellerin kolların dert görmesin, ne kadar guzel şeyler bunlar böyle
yaw benim bir derdim var şu iğne oyasını öğrenmem gerek acil olarak ama etrafta öğretecek kimsede yok ayrıca nettede yapılışı ile ilgili doğru durust bilgide yok :KK43: napacam ben söyle bakyim, böyle seni izleyerek çatla çatla nereye kadar :KK43:
teşekkürler canım,yakın olsan hemen öğretirdim, senin yapmadığın yok gibi birşey

Son düzenleme:
canımya yakın olsaydın keşke yapımını gösterirdim, basit yapımı, belkide sen üzerine düşmedin yaparsın sen, bende seni izleyerek çatlıyorum ne olacak .

sen bendeki azmin farkına varmaya başlamışsın hayatım kaydirigubbakcemile3
bi kaç deneme yaptım uyduruk uyduruk şeyler oldular heeeç beğenmedim :1no2:
fazla gaz verme valla yapamayınca sinirden oturup ağlıyorum bakarsın kafama eser gelirim yanına delikafadulden

sen bendeki azmin farkına varmaya başlamışsın hayatım kaydirigubbakcemile3
bi kaç deneme yaptım uyduruk uyduruk şeyler oldular heeeç beğenmedim :1no2:
fazla gaz verme valla yapamayınca sinirden oturup ağlıyorum bakarsın kafama eser gelirim yanına delikafadulden

yook canım, ilk olur uyduruk sonrasına bak bizdede ilkler öyleydi, gel hemen göstermessem

yook canım, ilk olur uyduruk sonrasına bak bizdede ilkler öyleydi, gel hemen göstermessem

kaydirigubbakcemile3 kocişe ben gidiyorum diyomuşum... nere derse, kırıkkaleye iğne oyası öğrenmeye dermişim :roflol: yuuh der artık bana :roflol:

X