İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Kadını İle Boğa Erkeği Olur mu ?

sunset

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
559
0
boğa erkeği tanıyorum ama bende ikizler olduğum için gel-gitler oluyor ilk önce olur diyorum sonra olmaz kararsızım aslında beni iyi anlıyor ben biraz suratsızlık ettim bir ara şimdi pişmanım sanki düşüncelerimi okuyor boğa burcu erkeklerinde inatçılıkta var.bazen aynı fikirde oluyoruz bazende tam zıt fikirler oluyor aşk olur mu aramızda:uhm:

boğa erkeği tanıyorum ama bende ikizler olduğum için gel-gitler oluyor ilk önce olur diyorum sonra olmaz kararsızım aslında beni iyi anlıyor ben biraz suratsızlık ettim bir ara şimdi pişmanım sanki düşüncelerimi okuyor boğa burcu erkeklerinde inatçılıkta var.bazen aynı fikirde oluyoruz bazende tam zıt fikirler oluyor aşk olur mu aramızda:uhm:

olur da çok zor olur söyleyim sana canım :)
bizde var bi tane ikizler bayanı ve boğa erkeği
aynen dediğin gibi get gitli
bi çok seviyorum bi de bakmışsın beni sinir küpü etmiş hırsımdan paralıyorum onu kaydirigubbakcemile3

ama şu zamana kadar gördüğüm erkekler arasında en iyisi sengözlerimebaksanab hiiç tartışma götürmez, karşılaştırma bile yapılamaz Şeniz

bence de çok iyiler birde beni anlaması hoşuma gidiyor sende benim gibisin kaydirigubbakcemile3bunu yapmakta benim hoşuma gidiyo.kızlarla öyle fazla samimiyetid yok bu yöndende iyialkisalkisalkis

ikzler kadını ve boğa erkeği ile ilişkileri olumlu ve olumsuz olarak yazsalar

bence de çok iyiler birde beni anlaması hoşuma gidiyor sende benim gibisin kaydirigubbakcemile3bunu yapmakta benim hoşuma gidiyo.kızlarla öyle fazla samimiyetid yok bu yöndende iyialkisalkisalkis

ben birçok iyi yönünü sayabilirim boğa erkeğinin
ama sevmediğim tek kötü yönü var
acayip karamsar guclubacismile çok canımı sıkıyor bu durum
kızınca filan kendini kapatıveriyor bu durumu pek umursamıyorum da diğeri daha kötü bence bilmiyorumkismile

ikzler kadını ve boğa erkeği ile ilişkileri olumlu ve olumsuz olarak yazsalar

bu çok uzun bir cevap olur canım
ne istediğin önemli
ama esasen zorlu bir ilişki
başa çıkabilirim diyorsan güzel boshayallersmile

X