Göz Makyajı beyaz göz kalemi...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Cok iri gözlerde pek hos durmuyor cünkü, gözleri daha iri gösteriyor,
normalde beyazi icine sürüpde disina siyah uygulandiginda cok hos duruyor, ama siyahla veridigin formada bagli biraz.

Genel olarak hos duruyor, bende öyle kullaniyorum.

Gözleri daha iri olanlar da, beyaz yerine gri veya mavi, yesil falan kullana bilirler disinada siyah,
oda cok güzel oluyor.

bende ondan duymustum cok severim kendisini ve programini.... ama merak ettim simdi hic denemedim beyaz kalem bir ara alip deneyeyim nasil olucak bakalim...CADIARZU

bende deniyicem yazda geldi zaten isil isil olalim :KK70: bence renkli gozlerle daha guzel durur ama o kendi gozune surdugune kahverengiydi co hos durdu

kesınlıkle cecıle canım...alttan cevırmelı bırsey hafıf sedeflı beyaz...super bısey benımkı bıttı bıdaha alıcam ben goz pınarımada suruyorum..ve asla gozun ıcındednde cıkmıyoo bos durmaması cın gozunun alt dıs kısmına da bu beyzı bıraz tasır sonra alt goz kapagının bıtımının yarısına sıyah kalemını cek..altta beyaz oldugu ıcın grı gıbı duracak ..far fırcası yardımıya sıyah surdugun kalemı bıraz dagıt canım benım..alt ve ust kırpıklerıne bolcaq rımel sur cunku beyaz kalem alt kırpıklerınıde boyayacak buda cırkın bı goruntu olusturmasın dıye rımellemelısın super oluyoooo dene derım..

bndede avonun var.. çok yumusak ama çok da çabuk akıyoo pek sevmiyorum gri ve lacivert tonlarını almıstımm yumusaklık bakımından tavsiye ederim beyaz rengini ama yağ gibi akıyoo valla..

ayrıca lacivertle gri ton cçok güzel bi kombinasyon oluyo kaydirigubbakcemile3 yakışıyo

Avonun beyaz kalemi (İki uçlu olanlarından) tam istediğine göre. Kolay sürülüyor ve belirgin oluyor.

gözleriniz benimki gibi renkliyse kesinlikle avonun bir tarafı far diğer tarafı kalem olan ürünün gri renkli olanı

Avon'un göz kalemini 1 kere kullandım.Birdaha Allah korusun asla kullanmam.Kalemi gözüme sürdüğüm an içinde birşey kaçöış gibi bulanık görmeye başladım.Soruşturdum 4 arkadaşım da aynı sorunu yaşamış.Ben Pastel'in beyaz kalemini kullanıyorum.Çok güzel.Yeşil göze çok yakışıyor.

kızlar bende almayı düşünüyorum flormar mı alayım o zaman? neyse gidip deneyim de elimde hangisi yumuşak gelirse kaparım bitane :) avonun grisi var bende ama beyaz yoktu ikisinin kombinini begenenler olmş benmde goz rengım kahve deneyim bakalım tekrar yazarım buraya :)

bende de flormar vaar baya bi yumuşak beklentilerimi karşılatı fakat ben daha çok siyah kullanıyorum işte:KK34:

yorumları okudum anladığım kadarı ile avon kullanan çok var 2. sırada pastel cecile ve flormar var ama avon biraz alerjikmiş göze çok önem veririm zaten kırışkan bir yapısı var iyisi mi avondan uzak durayım ayrıca geçn hafta beyaz kalem almak için girdiğim kozmetikte kalem sertse kremle yumuşat diye tavsiye aldım eve geldiğimde bildiğin kreme yatırdım kalemin ucunu bende ve rahat bir şekilde sürdüm ama simli hafif beğenmedim bulursam iyi bir şey ondan alıcam öpüldünüz ..

ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.gözleri gerçekten mükemmel gösteriyor..vazgeçilmezim oldu artk

ya kızalr ben de yorumları okudum ve beyaz kalem almak ıstıyodum sımdı grı de mı alsam kı dıyorum . . grı derken acık beyaza yakın grıden mı bahsedıyosunuz ve gozlerı buyuk gostermesı ıcın mi kullanıyosunuz ? artı grı goz kalemını kulalananlar hep kahve gozluymus benımd e gozler kahve sımdı beyz mı daha ıı duruyo grı mı kahve gozde

Avon'un göz kalemini 1 kere kullandım.Birdaha Allah korusun asla kullanmam.Kalemi gözüme sürdüğüm an içinde birşey kaçöış gibi bulanık görmeye başladım.Soruşturdum 4 arkadaşım da aynı sorunu yaşamış.Ben Pastel'in beyaz kalemini kullanıyorum.Çok güzel.Yeşil göze çok yakışıyor.

aynı şey bende de oluyor bzen ben acaba içine mi kaçırdım diye düşünüyodumm

max factorun krem rengi kalemide çok hoş hem doğal duruyor göz içi için hemde aydınlık tavsiye edrim kızlarr...

X