home ofis çalışan arkadaşlar yada bilgisi olan var mı ?

otantik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2011
338
62
kızlar home office çalışan yada çalışan tanıdığı olan var mı bilgi almak istiyorum bende düşünüyorum

home office olarak ne yapmayı düşünüyorsunuz önemli olan yapacağınız meslek

home office olarak ne yapmayı düşünüyorsunuz önemli olan yapacağınız meslek

ben bi kaç yerde araştırdım sitelerden word programı bilenler diye not düşmüşler bende biliyorum evde çalışılıyo ama nasıl güvenilir mi sizin bilginiz var mı

o ilanların çoğu network pazarlama işleri- ofis kirası vermek istemedikleri için insanlara evden çalışın diyorlar. sonuçta pazarlama için sizin nette veya gerçekte birine ulaşmanız gerekiyor. bu networking işlerine hiç bir zaman güvenmedim ben. tercih sizin tabi.
word programı isteyen bir yer yüksek ihtimalle veri girişi, elle hazırlanmış belgelerin bilgisayara aktarılması işleri için eleman arıyor olabilir. seri klavye kullanan düşünebilir.
bunun dışında grafikerler, phoshop bilenler, çeviri yapanlar, muhasebeciler pek çok meslek grubu evden çalışıyor. ama home-office iş diye ilana çıkanı çok görmedim bunları arayanlarda freelance diye çıkıyorlar ilana. insanlar da piyasada bilindikten sonra evden yapmaya başlıyorlar belli bi süre geçince

o ilanların çoğu network pazarlama işleri- ofis kirası vermek istemedikleri için insanlara evden çalışın diyorlar. sonuçta pazarlama için sizin nette veya gerçekte birine ulaşmanız gerekiyor. bu networking işlerine hiç bir zaman güvenmedim ben. tercih sizin tabi.
word programı isteyen bir yer yüksek ihtimalle veri girişi, elle hazırlanmış belgelerin bilgisayara aktarılması işleri için eleman arıyor olabilir. seri klavye kullanan düşünebilir.
bunun dışında grafikerler, phoshop bilenler, çeviri yapanlar, muhasebeciler pek çok meslek grubu evden çalışıyor. ama home-office iş diye ilana çıkanı çok görmedim bunları arayanlarda freelance diye çıkıyorlar ilana. insanlar da piyasada bilindikten sonra evden yapmaya başlıyorlar belli bi süre geçince

teşekkür ederim yardımcı oldugun için home office diye ilanlara baktım ben diğeride aklımda olsun

bende bu konuyu araştırıyorum ama kime ne kadar güvenebiliriz ki biri çıksa ben şu işi yapıyorum dese bize yardımcı olsa keşke

Ben de giysi boyuyorum düz renk basic tişört, straplez askılı falan alıp desen yapıyorum bunun dışnda yastık kılıfı falan tarzı şeyler de var... Bunu zevk ıcın yapıyorum ama işe çevirmek istiyorum evde boyayıp internet üzerinden satmak gbi..Bu tarz bi iş yapan var mı nerelerde satablrm, yasal boyutu nedir fln ?? Yanı aslnda ilerletp marka oluşturmayı bile düşünüyorum aslında :)

Ben de giysi boyuyorum düz renk basic tişört, straplez askılı falan alıp desen yapıyorum bunun dışnda yastık kılıfı falan tarzı şeyler de var... Bunu zevk ıcın yapıyorum ama işe çevirmek istiyorum evde boyayıp internet üzerinden satmak gbi..Bu tarz bi iş yapan var mı nerelerde satablrm, yasal boyutu nedir fln ?? Yanı aslnda ilerletp marka oluşturmayı bile düşünüyorum aslında :)

Facebookta sayfalarından doğru stış yapan çok kimse var bilmem denedin mi

Facebookta sayfalarından doğru stış yapan çok kimse var bilmem denedin mi

ya onu dşündm ama yasal olmaz gbime geldı sonucta altlarına fyat yazıp fatura kesmemek bide sonra başım ağrımasn die dşündm öle yapan bldiğinz birisi varsa ya da öyle bi sayfa lnkını ya da ismini söleyeblrmsnz bakaym??

patikli penguen tam olarak ne yapıyorsun? tavsiye eder misin? memnun musun?

keşke yaygınlaşsa bu homeofis işler ülkemizde de. el işlerinizi takılarınızı falan nette satarken dikkatli olun maliye fark edebilir geçenlerde olmuştu öyle bir olay. satışı sadece emeksensin,pasaj gibi sitelerden yapın bence.

X