Lekeler, Çiller Ayva çekirdeği maskesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Zeliha60

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
88
1
3 gündür uyguluyorum memnun kaldım ve sizinle paylaşayım dedim.yüzde açılmada ldu kollarıma da sürdüm.Özellikle kış aylarında süper olur bunu yapmak.Tarifini ise şöyle
7-8 tane Ayvanın çekirdeklerini çıkartıp 1/2 çay bardağı ılık suda 2 tam gün bekletin. 2 gün sonra jöle kıvamına gelince yüz, boyun bölgesine sürün ve 20 dakika cildinizde bekletin. Cildinizdeki lekelerin yok olduğunu ve cildinizin sıkılaştığını görürsünüz.

3 gündür uyguluyorum memnun kaldım ve sizinle paylaşayım dedim.yüzde açılmada ldu kollarıma da sürdüm.Özellikle kış aylarında süper olur bunu yapmak.Tarifini ise şöyle
7-8 tane Ayvanın çekirdeklerini çıkartıp 1/2 çay bardağı ılık suda 2 tam gün bekletin. 2 gün sonra jöle kıvamına gelince yüz, boyun bölgesine sürün ve 20 dakika cildinizde bekletin. Cildinizdeki lekelerin yok olduğunu ve cildinizin sıkılaştığını görürsünüz.

benim cildimde sivilceler ve lekeleri var cildim yağlı bana faydası olurmu cnm sence

yani cnm bilemem ama deneyip anlayabilirsin.Cildi çok yumuşatan bişey bu.Kuruduktan biraz sonra ipek gibi oluyo.Bende de 2 aydır sivilce problemi var.sivilcede pek değişiklik görmedim bu sonradan çıkan sivilceleri napcam bilmiyorum

Ben iki gundur uyguluyorum maalesef aknelerin çıkmasına engel değil, fakat aktif aknenin sönme sürecini hızlandırıyor, ayrıca bu iki gün içerisinde kırmızı lekelerin pembeleştiğini söyleyebilirim. Ben sadece yanaklarımda ve çene bölgemde sivilce problemi yaşıyorum. Doktorların tek çözüm olarak R. İlacını söylemeleri üzerine yan etkilerinden korktuğum için doğal yöntemleri araştırıyorum umarım işe yarayan bir formül bulurum, bulduğum an sizinle paylaşacağım. Bildiğim tek şey piyasadaki her ilacı ve jelleri kullandım ve hiç bir işe yaramadılar. Ama hakkını yemek istemem Bioderma Sebıum Global 30 ml gercekten aktif sivilceyi 2 saat içerisinde söndürüyor fiyatı nedeniyle çok kullanamadım maddi açıdan uygun arkadaşlara tavsiye ederim, keşke daha önce harcadıklarımı ona sakladaydım.

cm ben dün gece yatmadan önce sürmüştüm bu jeli kuruyunca yattım silmedim.sabah kalktığımda baya sönmüştü eğer kıvamlı olursa yumurta akı gibi cildi sıkılaştıyo, bu yüzdende kurutuyo sivilceyi ama benimkiler alnımda ve minicikler arada bir kaç tanesi belirginleşiyo sebebini bilmiyorum

ben bu formülü yıllar ônce el çatlakları ıçın duymuştum bı kac kez yüzüme sürdüm yüzùmde nohut gibi dısardan belli olmayan apse yapmıs sivilceyi indirdi inanamadm ve cıkmaz oldu sımdıde sürdum botox gibi gerildi hiç yıkamıyorumda yalnız bu jeli bırde gülsuyunda deniycem bakalm nasıl olacak çekirdekleri yazın kullanmak üzere buzluğa atıcam

Bir ara sivilce için kullanmayı düşünyodum sivilcelerim geçince şimdi yumuşaklık hissi verdiği için ve cildi gerdiği için sürüyorum

senin sivilce lekerin nerdeydi ?
benimkiler yanakta ve geçeceğini pek düşünmüyorum da

cnm doktora git clindoxyl jel yazdır 3 günde tertemiz olur yüzün garantili kesin çözüm ben uyguladım mucizevi bişey !

Ayva Çekirdeği Jeli konuyla alakalı bir makale

Son düzenleyen: Moderatör:
Emziren annelerin göğüs ucları yara olduğunda da çok iyi geliyor

X