Bebek İkinci El 1-2 yaş kız çocuk kıyafetleri hepsi iyi marka uygun fiyata

merylstrip

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
167
4
$c-a.jpg
C&A Marka Gri- Pembe 86 cm abiye elbise

Düğmeleri parlak taşlı, tüllü astarıyla çok şık bir abiye.

Kızım yılbaşında sadece 1-2 saat giydi. Sıfırdan farksız 30 TL

$lCHI-407906308_1.jpg
çok şirin ve şık bir elbise 15 TL

Son düzenleme:
açıkçası doğmamış çocuğa bakıyorum ben bunları :)
belki de dediğiniz gibi toplu olacak yada mevsim denk gelmeyecek giyemeyecek ama heves işte..
o doğmadı biz 2 yaş elbisesi bakıyoruz :)
orta yol bulup alayım şu elbiseleri olmaz mı

Kod:
açıkçası doğmamış çocuğa bakıyorum ben bunları :)
belki de dediğiniz gibi toplu olacak yada mevsim denk gelmeyecek giyemeyecek ama heves işte..
o doğmadı biz 2 yaş elbisesi bakıyoruz :)
orta yol bulup alayım şu elbiseleri olmaz mı
. Sizi anlıyorum ben de daha doğmadan kızıma bir sürü şey almıştım. çoğunu hiç giymedi giydiklerini de en fazla 1-2 defa. hepsini sakladım. resim çekmeye üşendiğimden herhangi bir yere koymadım. İsterseniz şöyle yapalım siz bana mailinizi özel mesaj atın. Ben size yenidoğan kıyafetleri mail yoluyla atayım. Sadece kıyafet de degîl üstelik başka ürünler de var kullanmadığım.

Kod:
. Sizi anlıyorum ben de daha doğmadan kızıma bir sürü şey almıştım. çoğunu hiç giymedi giydiklerini de en fazla 1-2 defa. hepsini sakladım. resim çekmeye üşendiğimden herhangi bir yere koymadım. İsterseniz şöyle yapalım siz bana mailinizi özel mesaj atın. Ben size yenidoğan kıyafetleri mail yoluyla atayım. Sadece kıyafet de degîl üstelik başka ürünler de var kullanmadığım.

günaydın
siz benim mesajımdan sonra msj yazmışsınız ama ben şimdi farkına vardım.. mail adresimi özelden gönderdim.. müsait zamanınızda mailinizi bekliyorum.. çok teşekkürler

İlanım günceldir.diğer ilanlarıma da bakın.toplu alımlarda indirim yapılır.oyuncak, kıyafet,bisiklet,anakucağını- otokoltuğu, puset ilanlarım mevcut.

X