arkadaşlar sperm artırıcı ilaç duydunuzmu?

Ilaç değil ama çahşir otunu kullanmiştik.kadinda yumurta erkekte sperm sayisini arttiriyor.eşimde gerçekten sperm sayisini arttirdi.ama eşimin problemi genetik olunca işe yaramadi.urfada üniversitede koyunlar üzerinde denemişler ve genellikle ikiz üçüz doğumlar olmuş.

öyle bir ilac ben söyleyebilirim: "Clomifen". benim esimde Almanya'da Androlog tarafindan önerildi ve kullanildi ve sonuc olarak spermler cogaldi ve hatta dogal yoldan sperm elde edildi, yani ameliyatsiz. Ilaci ama kesinlikle doktorla konusmadan kullanmamak gerekir cünkü her ilacin yan tesirleride vardir.

Böyle ilaçların olduğunu biliyorum ama özellikle üremeye yardımcı tedavide kullanılan ilaçların reçetesiz verileceğini sanmıyorum.

Kaldı ki bazı ilaçları herhangi bir pratisyen doktor bile yazamıyor.Yazsada devlet yüzdeini karşılamak için illa uzmanın yazması şartını koşuyor.

eşime doktor klomen verdi 3 ay kullanın dedi ben 3. ayda hamiş kaldım tabı vesıle bunlar bunun yanında kecı boynuzu pekmezı polen ve fındık bal muz cok yemişti eşim tavsıye ederım allahım herkese hayırlısı nasıp etsın a.s.

öyle bir ilac ben söyleyebilirim: "Clomifen". benim esimde Almanya'da Androlog tarafindan önerildi ve kullanildi ve sonuc olarak spermler cogaldi ve hatta dogal yoldan sperm elde edildi, yani ameliyatsiz. Ilaci ama kesinlikle doktorla konusmadan kullanmamak gerekir cünkü her ilacin yan tesirleride vardir.

canım benim eşim azosperm bu ilacı oda kullansa spermi çoğalır mı eğerki çoğalıcaksa zaten kullanırız ama internetten aradığımda herhangi bir bilgiye ulaşamıyorum nasıl aldığınız konusunda yardımcı olurmusunuz reçeteye yazılması gerkiyorsa yazdırırız canım bu konuda bilgi verirsen sevinirim :emir_bebek:

canım arkadaşımın kocasına doktor hergün bir muz yemesini söylemişti.a.s sperm sayısını artırıyormuş..

birkaç yerde bunu duydum eczanede satılıyormuş acaba reçetelimi bilginiz varmı?

canım bizde de eşimin sürekli sperm değerleri değişiyor bir düşüyor bir çıkıyor bizde enson keçiboynuzu kürü yapıyordum sonra bir aktar bize polen bala 21 karışım yaptı birde çinko destekli bir ilaçla sperm hareketlendirici tribulus diye hap verdi sonra benim adetimden yani yumurtlama gününe denk gelen 2 hap daha verdi özellikle yumurtlama günü içilcek demiş eşime bakalım hayırlısı faydasını görürsek size daha ayrıntılı yazarım

Eşim klomen ve larginin adında bir vitamin kullanıyor sperm sayısında ciddi artı oldu 3-4 milyondan 2 milyona çıktı

X