Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sa dklmesi iin zm ekirdei yiyen var m?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar bir araştırma yapmıştım saç dökülmesini üzüm çekirdeğinin yok ettiğini öğrendim sizde biliyormusunuz??

canım ben başka bişe için yiorum üzüm çekrdeğini ama pek fayda etmedi..saçlarıma..hala dökülüo.1 haftadır yiorum ama..

daha çok yeni mutlaka etki edecektir ama saç dökülmeniz başka sebeplerdense etmeyebilir.
çünkü kanzılıkla bağlantılı olan dökülmeler iyi geliyor diye duydum.

ewt benmki kansızlıktan..kan hapı da kullanıorum..saçlarım için zencefil we badem yağı kullanıyorm

arkadaşlar bir araştırma yapmıştım saç dökülmesini üzüm çekirdeğinin yok ettiğini öğrendim sizde biliyormusunuz??

NEREDEYSE 6AYDIR saçlarınla savaş halindesin yanılmıyorsam halen bir ilerleme kaydedemedin mi sevgili i_pek ?

NEREDEYSE 6AYDIR saçlarınla savaş halindesin yanılmıyorsam halen bir ilerleme kaydedemedin mi sevgili i_pek ?

%60lık bir durma oldu %40lık bir dökülme hala devam etmekte maalesef sevgili dayligt
ama allaha bin şükür saçlarımın dipleri gür açılma yok dökülen çıkıyor ama bu saç dökülme sorunu yedi bitirdi beni 1 yılı geçkin savaş verdim neyse ki daha beter günler geride kaldı .
sizin durmuştu galiba dökülme ???

evet arkadaşlar hiç bu yöntemi deneyen olmadı mı aranızda yaa:KK43:

Arkadaşım:1hug: ben hemen hemen 2 aydır yiyorum kara üzüm çekirdeği tozunu başka ürünlerde kullanıyorum saçlarım için hangisindendir bilemem ama dökülme ileri derecede durdu (hamdolsun) artık kellik derecesine tavan yapmaktaydı saç diplerim hala çok açık yerler var gerçi ama eskiye oranla daha iyi yeni saçlarım çıkmaya başladı bile. Bide arkadaşlar bir haftada bir ayda olacak şey değil bunlar uzun vadede beklemek gerekiyo sunucu. a.s.[/COLOR]

çok sevindim sizin adınıza bende 1 haftayı geçti hergün bir çay kaşığı su ile yutuyorum siz nasıl içiyorsunuz ve kaç kaşık?
birde böle rutubet gibi kokuyor tozu ben ilk tereddüt ettim ama böyle oluyor dediler siz aktardan mı aldınız ve kullandığınız başka ürünler nelerdir?
çok soru sordum yaa:kedi:

Canım teşekkürler. Ben nar çekirdeği tozu ile kara üzüm çekirdeği tozunu (küç) her akşam bir tatlı kaşığı su ile yutuyorum. lk hafta banada bi acayip geldi kokusu, tadı ama alıştım aktardan alıyorum bunları açıktan orada ve eczanelerde paket içinde olanlarıda vardı ama aktar bişey farketmiyor dedi, ikiside aynı dedi kendiside sattığı halde bu daha cazip geldi:nazar:. Şimdide çörek otu tozu yiyorum akşamları çok sağlıklıymış bunların yanında bi çay kaşığı. Canım sen genede bi araştır bünye hani değişir belki.
Saçım için şampuanın altına yılan yağı sabunu kullanmıştım ama saçımı o kadar kuruttu ki bende şimdi onun yerine zeytinyağı sabunu sürüyorum şampuanın altına şampuanımada gene buradan öğrendiğim çam terebenti kattım yalnız o da kurutuyo ama saç kremiyle yıkandığında bişey olmuyor. Bi de bi kaç defa tatlı badem yağı, menekşe yağı, yumurta sarısı, zeytin yağı, çam terebenti, bal karışımını saçımda beklettim çok çok yağlı oluyo ilk günler ama sanırım az buçuk işe yaradılar uzadıda hem. . Sizi çok iyi anlıyorum ben yıllardır aynı muzdariptim çünkü doktorada gitmiştim ama tesirini görememiştim pek :KK43:. Cildimde berbat kocaman gözenekli inş onlarda geçse daha mutlu olacağım:tomato: ınş sizinde istediğiniz gibi düzelirler arkadaşım doktorada görünmüşsünüzdür sanırım?j . Güpgür saçlar dilerima.s.:asigim:

göründüm cnm inşallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

X