Kimlerin Sevgilisi dnmem dedi ama geri geldi. Burda paylasalm

S

_Shila_

Ziyaretçi
Benım sevgilim gitti ve donmedi hep doner umuduyla bekliyorum ama donecegi yerde daha da kotu oluyor hersey on gun oldu dayanacak gucum kalmadımafoldumbenmafoldumben
Kımlerin sevgilisi donmem dedi ama dondu kızlar nolur bu baslıkta paylasalım,asla bi daha sana donmem diyen erkeklerden geri donen oldu mu sizlere? donmeyenlerde yazsın
İlk ayrılıgımız bızım ve bitti diyor olmadı anlasamadık dıyor arkadaslarıma
boyle diyip de donen erkek arkadaslarınız var mı
mafoldumbenmafoldumben

benim ayrıldıgım dengesiz kişi "bidaha asla seni aramam dönmem" dedi.sonrasında aradı neden benden sogudun bi söyle kurtarmaya calısalım falan dedi.halbuki ayrılırken o kadar kötü seyler söylediki bana ne yüzle aradı bilemem.eger cok cok kötü bi sebepten dolayı ayrılmadıysanız,ayrılırken birbirinize cok cok agır seyler söylemediyseniz,en önemlisi seni seviyorsa arar ve geri döner..

benim ayrıldıgım dengesiz kişi "bidaha asla seni aramam dönmem" dedi.sonrasında aradı neden benden sogudun bi söyle kurtarmaya calısalım falan dedi.halbuki ayrılırken o kadar kötü seyler söylediki bana ne yüzle aradı bilemem.eger cok cok kötü bi sebepten dolayı ayrılmadıysanız,ayrılırken birbirinize cok cok agır seyler söylemediyseniz,en önemlisi seni seviyorsa arar ve geri döner..

Ben cok sıktım ustune gittim niye aramıyosun niye gelmiyosun artık beni sevmiyosun dedim ve surekli ayrılmayacagını bıldıgım ıcın ayrılıktan bahsettim olmuyosa ayrılalım dıye oda surekli ayrılıktan bahsediyorsun yok oyle bisey dedi ve simdi islerinin yogunlugunu bahane ederek o ayrıldı arıyorum acmıyo msnden yazıyorum yazmıyo

Ben cok sıktım ustune gittim niye aramıyosun niye gelmiyosun artık beni sevmiyosun dedim ve surekli ayrılmayacagını bıldıgım ıcın ayrılıktan bahsettim olmuyosa ayrılalım dıye oda surekli ayrılıktan bahsediyorsun yok oyle bisey dedi ve simdi islerinin yogunlugunu bahane ederek o ayrıldı arıyorum acmıyo msnden yazıyorum yazmıyo

hayatım hiç üstüne gitme.sen aradıkca o dahada kacar.arama,msndende yazma.bak o yazmıyo aramıyo sen dert ediyorsun.sen aramayınca oda dert edecek acaba neden aramıyor diye.kaçan kovalanır canımcım.bırak özlesin seni.

hayatım hiç üstüne gitme.sen aradıkca o dahada kacar.arama,msndende yazma.bak o yazmıyo aramıyo sen dert ediyorsun.sen aramayınca oda dert edecek acaba neden aramıyor diye.kaçan kovalanır canımcım.bırak özlesin seni.

Dayanamıyorum arkadaşıma bitti olmuyo yürütemedik zorlamanın manası yok demiş dün aramıştı açmadım bugünde o açmadı konuşmadı benimle neden böyle yapıyor face dolu kız eklemiş bi görsen benden ayrılınca mafoldumbenmafoldumben

Dayanamıyorum arkadaşıma bitti olmuyo yürütemedik zorlamanın manası yok demiş dün aramıştı açmadım bugünde o açmadı konuşmadı benimle neden böyle yapıyor face dolu kız eklemiş bi görsen benden ayrılınca mafoldumbenmafoldumben

demekki kafasında tamamen bitirmiş tatlım.olmuyorsa ugurlar olsun de ne üstüne düsüp egosunu sisireceksinki.hemen kendine yeni adaylar mı aramaya baslamıs beyefendi kızları falan eklemiş ayrılınca..aman canım ya deger mi bi erkek için kendini üzmeye.hiç bisey senden önemli olmamalı

demekki kafasında tamamen bitirmiş tatlım.olmuyorsa ugurlar olsun de ne üstüne düsüp egosunu sisireceksinki.hemen kendine yeni adaylar mı aramaya baslamıs beyefendi kızları falan eklemiş ayrılınca..aman canım ya deger mi bi erkek için kendini üzmeye.hiç bisey senden önemli olmamalı

Dayanamıyorum gecerli bi sebeb bile gostermeden ayrıldı halbuki ben surekli ayrılalım dedigimde ayrılmak istemezdi cok gucume gidiyor sarıp sarmalayan surekli yanımda olan ayrılmaktan korkan insan nasıl bu duruma geldi ve facedeki resimlerimizi silmis her gün bi kız ekliyo cok mu sıktım ben onu tamam cok sıktım ama sımdı hayatında kımse yok dıye benim gorecegimi bile bile o kadar kız eklemesi..cok zoruma gidiyo acaba benden hayır yok demek icin mi yapıyor ama dun aramazda keske acsaydım aradığında ne kadar aptalım sence duzelmez mi canım aramasam sormasam pisman olmaz mı ne hissediyorsun

Dayanamıyorum gecerli bi sebeb bile gostermeden ayrıldı halbuki ben surekli ayrılalım dedigimde ayrılmak istemezdi cok gucume gidiyor sarıp sarmalayan surekli yanımda olan ayrılmaktan korkan insan nasıl bu duruma geldi ve facedeki resimlerimizi silmis her gün bi kız ekliyo cok mu sıktım ben onu tamam cok sıktım ama sımdı hayatında kımse yok dıye benim gorecegimi bile bile o kadar kız eklemesi..cok zoruma gidiyo acaba benden hayır yok demek icin mi yapıyor ama dun aramazda keske acsaydım aradığında ne kadar aptalım sence duzelmez mi canım aramasam sormasam pisman olmaz mı ne hissediyorsun

canım klasik bir söz varya "bırak gitsin geri dönerse senindir,dönmezse hiç senin olmamıstır"diye,düsününce o kadar mantıklı geliyorki o söz.bırak gitsin hayatım eger dönerse sevgisi saglammış helal deriz.dönmezsede hayatına devam edersin ve yeni saglam insanların karsına cıkmasını ümit ederiz..daha ayrılık acın cok taze.aklından atamaman cok dogal ama zamanla unutuluyor hayatım.o nasıl normal hayatına devam ediyorsa sende et.düsünme.kendine dahada özen göster.kuaföre git,spor yap yenilen tamamen.inan aklın dagılır.canım düzelsede saglam karakterli gibi gelmedi bana. saglam karakterli olan ayrılık acısını biraz yasar,ne öyle hemen yeni kızları bul face ekle falan..bu yasadıgınız aska saygısızlık bence

Son düzenleme:
sevgilim değil ama ben... yani eşimle ayrıldık.. bitti yüzüne bile bakmadım 15 ay ayrı kaldık bu süreçte o da çevresine dönmez artık demiş. arada arardı uğraşırdı tersledim hep.. ama sonra dayanamadım döndüm...
ve evlendik:)

canım on gün olmuş, daha yeni...
bu paniği bırak bence,
akışına bırak bakalım,

şu durumda yapabileceğin tek şey aramamak sormamak,
becerebiliyorsan takip etme,
görebileceği yerlerde dolaşma.
dönecek olursa yokluğunu hisseder döner.
benim bi sevgilim dönmem demişti döndü, ama biri dönmem demişti dönmedi.
hiç belli olmaz seninki de..
dönmem demesinin bi manası yok, döneceği zaman o lafların hiçbir anlamı kalmıyor, hepsini yutup dönüyorlar.

döndü cidden ama ben kabul etmedim...hiçte beklemiyodum döncegini...ama olmadı tekrar

bende nişanlımla nianlanmadan önce o ayrıldı benden ben bitirirsem bidaha dönmem demişti afedersiniz tükürdüğümü yalamamda demişti ve bitti ben kahrolmuştum ama asla arayıp sormadım ve noldu 10 gün sonra geri döndü ben sensiz yapamam diye ve şuanda nişanlıyız bence teknik umursamamak asla arama ve umrunda olmasın hz. isanın bi sözü vardır çok beğendiğim ''Vazgeçtiğin Topraklar Senindir'' gerçektende öyle hiç bişey çok istediğin zaman olmuyo vaz geç ve umursama ve sonucu gör ama karşısında ağladığın yalvardığın ve peşinden koştuğun sürece bişey elde edemezsin etsen bile ya acıyarak yada zorlaman sonucu kıramadığı için döner ve bi süre sonra yine biter sakın arama ve umrunda olmasın...

Son düzenleme:
Bende 5 aydır ayrıyım.Benimki dönmedi ama ben umutla bekliyorum dönmesini...
Arkadaşlarımdan örnek vereyim.Yeni evli bi arkadaşım var.Şuanki eşi onu,ben senden çok sıkıldım deyip terk etmiş.1 sene ayrı kalmışlar.1 sene sonra erkek arkadaşı dönmüş ve akabinde hemen nişanlanmışlar. Şuanda evliler ve maşallah çok mutlulukar.
Diğer arkadaşımı da erkek arkadaşı durduk yere terk etti.Farklı şehirdeler.Çocuk gayet kararlıydı.Hatta onunla aynı dönem terk edilmiştik.Birlikte ağladığımız zamanlar oldu.Daha sonra o cesaret etti kalktı Ankara'dan ıstanbul'a gitti.Çocuk asla gelme diyordu.Bende barışacaklarına ihtimal vermiyordum fakat onlarda maşallah gayet mutlular.
Bilemiyorum belkide bazen çabalamak gerekiyor.Ya da herşey olacağına varıyor.Fakat arada mesafe varsa ve bi ayrılık varsa telde, msnde falan bi halt olmuyor.bi yolunu bulup yüzyüze görüşmek lazım.O yüzden arada mesafe olupta ayrılan arkadaşlar bence arayı fazla soğutmadan yüz yüze konuşsun derim.

eee neden arayıp üstüne düşüyorsun ki...biz msnde aylarca konuşmadık umurum dışıydı hep...hakiakten arama gelceği varsa gelir...en sonunda yapamadık işte bitti..

Bende cok hata var kızlar anlatamam sıze cıktığımız sure boyunca hep ıyı davrandı bana bende salak gıbı hep tersledım bulusalım dedı bugun olmaz dedım aradı kac kere acmadım sonra actım bana ulasabılmek ıcın cok caba sarfettı o bana askım dedı ben ısmıyle hıtap ettım o bana senı sevıyorum dedı bende sadece BENDE dedım bende ne derdı..bende senı sevıyorum derdım artık..hıc ılgılenmedım onunla arkadaslarının yanında tersledım neler yapmadım kı.. sureklı ayrılmaktan bahsettım oda artık sen ayrılsan bıle ınanmam ayrılmana dedı..lackalastırdım ılıskıyı ve oda soğudu bunu anlayınca da ben caba sarfettım ben askım dedım ben cağırdım ama olmadı ayrılalım dedı ıkı gun once maıl attım senı cok ozledım canımsın benım her zaman dertleseceğın bırını ararsan ben yanındayım dedım maılı okuyunca aradı duymamısım sonra ben aradım acmadı msj yazdım yazmadı..ve sureklı face kızları eklıyo dolu kız eklemıs ne yapmaya calısıyo sızce bu adam doner mı nolur bısey soyleyın

canım erkeğine göre değişiyor.ben de nişanlımdan ayrıldım.başta ben dedim istemdışı olarak sonrasında o.kırgınlıklar anında oldu bunlar.ve o da dönmedi.biliyorum hiç bir zaman da dönmeyecek.çünkü o oğlak burcu.belki de insanların sevme dercesine bağlı bir şey.seven insan döner diye düşünüyorum.kalbin önüne hiç bir şey geçemiyor.demekki yeterince sevmemiş.Pandora'nın vazosu kırıldığında bütün kötülükler dışarı çıkmıştı... bi tek "umut" kalmıştı... insanlar önce bunu iyiye yordular... fakat anladılar ki... "Umut" en büyük kötülüktü... Çünkü işkenceyi uzatır.seven biri olarak umut etmenin sadece kendimize zarar vermekten başka bir şey olmadığını gördüm.heleki zaöanla mantığını kullandığında. işkenceni uzatma.dönerse seviyordur dönmezse sevmiyordur.seni sevmeyen birini de asla umut etme ve de arama.kendini de suçlama.senin suçun yok çünkü.ben de hep kendimi suçluyordum.hatalar karşılklı oluyor.o kadar küçük ki söyledğin şeyler egosunu da besleme güzelim.gerçekten bir tavsiye.sonrasın da da kendine acıyor oluyorsun.zaman her şeyin ilacı ve göstergesi sabırlı ol ve hayatını sürdürmeye devam et.

2 yıl önce eşimle tanıştım yaz sonu ayrıldık koca bi kış geçti az da olsa konuşuyorduk telde ama o konular hakkında değil ..
geçen yıl barıştık ve imza attık hayat hiç ummadıgınız anda rolünü oynuyor opuyorumnanaktan

döneceğini hiç düşünmemiştim
dönmeyi çok istemişti ama ben kabul etmedim
kabahatı ağırdı
çok şaşırmıştım çünkü hiç dönmem demişti

benimkide dönmem dedi ve dönmedi ve şu anda nişanlı dönmem dediyse umut etmeyeceksin sonra daha çok yıkılıyor insan

X