Cilt Bakımı Ürünleri Mucizevi tonik gülsuyu

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Sahra81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2007
4
0
arkadaşlar tanıdık bir cilt doktoru gülsuyunu tavsiye etmiş bir arkadaşıma.akneler üzerinde çok olumlu etkiler gösteriyor demiş.Bende denedim cildim çok yağlı ve sivilceliydi.daha 4 gün olmasına rağmen kullanalı baya söndüler tavsiye ederim sebamedin hassas ciltler için olan sabunla sabah akşam sabunlayın ve gülsuyunu pamuğa döküp cildinizi iyice silin.Çok etkili:teytey:

Ben de gülsuyu kullanıyorum senelerdir gerçekten çok güzel çok memnunum

ayyyyyy hemen denıyımde gul suyuu has gulsuyumu yoksa ole alıverıs dukkanlarıda satılandanmııı kı aceppppp

otacının güllü su diye satılıyor ondan kullanmanı tavsiye ederim.Cilt için ideal.

Gül suyu gerçekten çok etkili. Ben de kullanıyorum. Eğer cildiniz yağlıysa gül suyu ile silmeden önce yüzünüze bir miktar limonu bir çay tabağının içine sıkıp biraz su ile sulandırdıktan sonra sürün ve 10 dakika bekletin bu şekilde. Daha sonra pamuğa damlattığınız gül suyu ile cildinizi silerseniz hem yağlanması azalıyor hem de cilt daha parlak oluyor.

benim cildim cok kuru banada iyi gelirmi dersiniz?

ben de kullanıyorum ve benim cildim de kuru iyi geliyo canım sen de kullanabilirsin bence .. bi de kzılar siz hangi marka gül suyunu kullanıyorsunuz?ben daha önce farklı bi marka almıştım şimdi hatırlamıyorum adını da daha sonra rosense alayım dedim %100 doğal felan diyorlardı ama çok kötü kokuyor ya dayanamıyorum kokusuna çok ekşi kokuyo önceki hiç öle değildi..hiç rosense kullanan oldu mu ?

ben de kullanıyorum ve benim cildim de kuru iyi geliyo canım sen de kullanabilirsin bence .. bi de kzılar siz hangi marka gül suyunu kullanıyorsunuz?ben daha önce farklı bi marka almıştım şimdi hatırlamıyorum adını da daha sonra rosense alayım dedim %100 doğal felan diyorlardı ama çok kötü kokuyor ya dayanamıyorum kokusuna çok ekşi kokuyo önceki hiç öle değildi..hiç rosense kullanan oldu mu ?

Ben rosense kullanıyorum ve hiç de rahatsız edici bir kokusu yok canım ben de %100 doğal olduğu için onu tercih ettim seninkinde mi bir sorun var acaba rosense bayisine git kokusuna bakarak al istersenyerimseniben

alla alla ya niye ki acaba ya anlamadım ben de...bi de ben begendik ten almıştım .acaba bozuk felan mıydı ki..gül suyu bozulur mu bi de o var ama bozulur sanırım niye bozulmasın demi?

alla alla ya niye ki acaba ya anlamadım ben de...bi de ben begendik ten almıştım .acaba bozuk felan mıydı ki..gül suyu bozulur mu bi de o var ama bozulur sanırım niye bozulmasın demi?

canım bende rosense kullandım %100 doğal olduğu için ekşiyo içinde koruyucu yokya.yani ekşimiş seninki onu buzdolabında muhafaza et.hem soğuk olunca cildi diriltiyo ben sürmeyi unutuyom hep :1rolleyes:dolapta duruyo.ama benim cildim kuru onu sürünce dahada kuruyo beraberinde kullanacağım bişey varsa önerirmisiniz.ama doğal şeyler.ben kozmetik ürünler kullanmıyorum içide çok kimyasal olduğu için

Ben rosense kullanıyorum ve hiç de rahatsız edici bir kokusu yok canım ben de %100 doğal olduğu için onu tercih ettim seninkinde mi bir sorun var acaba rosense bayisine git kokusuna bakarak al istersenyerimseniben
peki canım sen de mi buzdolabında saklıyorsun ??

peki canım sen de mi buzdolabında saklıyorsun ??

İlk başlarda öyle yapıyordum ama uzun bir süredir odada duruyor ve kokusunda bir değişme olmadı canım. Benim de bu aralar yüzümde küçük küçük sivilceler oluyor. Kullandığım tek şey temizledikten sonra gül suyuyla silmek.Ay sinir oluorum ya sürekli ilgileniyorum cildimle bakımını yapıorum bu aralar noluo bilmem.Gülsuyundan şüphelencem nerdeyse çünkü farklı bir ürün kullanmıorum siz ne derseniz:sm_confused:

ewet bende kullanıyorum ama su marketler de satılan gül sularından değil hakiki gül suyunu kullanın rosanse nin bütün gül ürünleri var onları tavsiye ederim...

birde kırmızı mercimegi lapa gibi yapın o da cildi cok güzel yapıyo temizliyo parlatıyo maske giibi sürün deneyin...

canım bende rosense kullandım %100 doğal olduğu için ekşiyo içinde koruyucu yokya.yani ekşimiş seninki onu buzdolabında muhafaza et.hem soğuk olunca cildi diriltiyo ben sürmeyi unutuyom hep :1rolleyes:dolapta duruyo.ama benim cildim kuru onu sürünce dahada kuruyo beraberinde kullanacağım bişey varsa önerirmisiniz.ama doğal şeyler.ben kozmetik ürünler kullanmıyorum içide çok kimyasal olduğu için

aktarda rosense'nın gül suyunu önermişti ama ilk basta otacı tavsiye ettikleri için otacı aldım

Bende Kullaniyorum Arada Bir Ve çok Yararini Gördüm Bunu Bana Annem Söylemişti Onlar Genç Kizliğinda Kullanirlarmişti Hakli çiktim Canim Annem

X