Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

Dediğini yaptın da ne oldu ,gerçekten işe yaradı mı?

evet canım yaradı yüzümde eskiden kalma sivilce lekleri bile açıldı iyi yani kadın doğru söylüyor bu zamana kadar pahalı ürünlere para veriyoruz, bide içinde reklam paralarınıda biz ödüyoruz

Deneyin Arkadaşlar,faydasini Göreceksiniz Lekesi Olanlar Sizde Deneyinn

Zaten Madacasolll Leke Için Krem Fiyati 6 Ytl. Bepanten Krem Ve Merhem 2,50 Ytl Sizi Zorlamazz

Nuriye Neden Cesaret Edemiyorsun Ki Zaten Bunlar Cilt Için Olan Kremler Bir Zarari Olmazki Yüze Bak Deneyen 6 Arkadaşim Daha Var Zaten Bunu Güzellik Uzmani Söyledi Zararli Olsa Kadin Kendine Kullnmazdi :)

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

Nuriye Neden Cesaret Edemiyorsun Ki Zaten Bunlar Cilt Için Olan Kremler Bir Zarari Olmazki Yüze Bak Deneyen 6 Arkadaşim Daha Var Zaten Bunu Güzellik Uzmani Söyledi Zararli Olsa Kadin Kendine Kullnmazdi :)

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

YA NE BİLİM EDACIM İŞTE.BENİM CİLDİM ÖNCEDEN PARLAKTI BEBEK GİBİYDİ.AMA SİGARADAN DOLAYI VE KURU BİR CİLDİM OLDUĞU İÇİN PARLAKLIĞINI KAYBETTİ BİRAZ CİLDİM.YA BELKİ BENDE FAYDA ETMEZ DİE KORKTUM AMA GÖZ ALTI KREMİ İÇİN VERDİĞİN TARİFİ KULLANMAK İSTERİM.SORUNUM YOK AMA ŞİMDİDEN BAŞLAMAK LAZIM.ASLINDA MAKYAJ YAPMADIĞIM İÇİN ONUNDA FAYDASINI GÖRÜYORUM.

denemekte fayda var diye düşünüyorum ben arkadaşlar. Madacasoll kremini duymamıştım. hangi lekelere iyi geliyor acaba.

madacasoll amiliyat lekelerine bile iyi geliyormuş onun için genelde cilt lekelerinede veriyorlarmış.

madacasoll benim emzirmeden kaynaklanan göğüs ucu yırtılmalarında kullandım iyileşti. doğru olabilir

madecassol.bepanthene gibi cilt dokusunu yenileyici özelliği olduğu iddia edilen bir merhem. internette yazanı yazıyorum size

e vitamini kapsülünü başka göz kremiinin içine katsak olurmu

madacassol, damarların güçlendirilmesi ve dokuların onarılmasını doğal yoldan sağlayan centella asiatica bitkisi ekstresinden üretilmiş canlandırıcı ve onarıcı bir kremmiş

bana dediğini yazdım nivea göz altı kremi çok pahalı değilmiş tatlım ki

canım çok sağol deneyeceğim inş. peki bu uzman göz kenarındaki kaz ayakları için bir şey demedimi o e viramini kullansam faydası olurmu sizce??

bakın daha önce kadınlar klübünde açılmış bir konu var arkadaş sivilce lekeleri üzerine kullanıyormuş madacassolu şöyle demiş (merhaba arkadaşlar ya ben madecassol adında bi krem kullandım sivilcelere faydası yok ama sivilce izlerini büyük oranda azaltıyor öyle pahalı bir kremde deil tavsiye ederim yani)

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

canım ben madacasoll'doğumdan sonra aşırı çatlayan meme uçlarımda kullandım ve çok hızlı iyileştirmişti aynı şeydir herhalde kutu rengini söylermisin teşekkürler biliyosunuz bepantenlerde pişikleri hızlı iyileştirir yani söylenenler doğru bence

biride daha önce bu yorumu yazmış arkadaşlar cildi soyup(RAHATSIZ EDİCİ BİR SOYULMA OLMUYOR) yeniliyor ayrıca makyaj altı kremi olarak kullanıyorum ve çok memnunum nemlendirici etkisi de var inşallah faydası olur sabah ve akşam 1 kez sürüyorsunuz fiyatı 6 ytl sanırım

X