Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

Erry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010
106
14
Mart ayında 260cc high profil damla protez ile meme büyütme ameliyatı oldum ama uzun ve iri bi kız olaraktan bu protezler ben de çok kçk kaldı, burdaki arkadaşlar ameliyat sonrası ne kdr bunalım yaşadığımı belki hatırlarlar...yakın bi zamanda 2. ameliyatı olıcam,

bu bnm artık son şansımm kızlaar.. bu ameliyat sonrası mutlu çıkmak ve artık mutlu olmak istiyorum, o yüzden sürekli fotoğraf bakıyorum.. silikonlu göğüs fotoğrafı bakmaktan nerdeyse sapık olıcam artık :)) imdaaatt :))kafamçokkarıştıdelikafadulden

yardıma ihtiyacım var, ebru polat ın silikonları nasıl duruyo sizce?? benim vücut yapım da nerdeyse aynı bu kadınla, o yüzden onun fotoğrafını koydum, boyutlar şekil fln nası duruyo fikirlerinizi çook merak ediyorum, bi de sizce kaç cc dir bu protezlerr??

2. ameliyatta 350cc kesinliklee yuvarlak high profil tercih edicem, yoksa 375cc mi olsa ??

damla isteyenler sakınn sakınnnnn sakınn diyorum bi dee...

Son düzenleyen: Moderatör:
alttaki resimde gerçekten güzeller.ama sen büyük istiyorsun,üsttekiler çok da büyük değil sanki fisfisfis yani aynı kişiye ait olduğu halde,3 resimde de farklı çıkmış

3 resımdekı gıbı benım goguslerım bende kucultmeye calısıyorum :KK43:(((

çok büyük yaaa hiç sevmem bu kadar büyük bi göğüs bana itici geliyor:kedi:

erry bence hıc yoksa sende 375 dıorum bak benı dınle pişman olmayacaksın..benım gozumu ancak doyurdu..cooookk buyuk bı protez degıl..senıde ancak mutlu etcek dıe dusunuyrum..benım gıbı yapılı ve uzunsan 375 cc hıgh profıl yuvarlak..

bence büyük değil tam kararındalar.ebru polat mı bu?ama bu kadını televizyon programında görmüştüm de çok iri duruyordu hatta okan dalga geçti hatırlıyo musunuz el hareketleriyle büyük olduğunu kastetti ama bu fotolarda çok normal geldi bana iri vücutluysan bunlar anca göğsüm var dedirtir canım ve gizemlnin dediği gibi 375cc diyorum

ya neden damladan şikayetçisin. ben damla istiyorum da :KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör:
ortadan çok ayrık durmuyor mu fotoda?

bence güzel duruyo ama damla gibi yukardan başlamış..sen neden damla istemiyosun ben de merak ettim

bende 15 gün önce protez yaptıran biri olarak şunu söyleyebilirim ki
çok araştırdım damla protez hem daha pahalı hem de içindeki madde yuvarlak silikonların içindeki maddeye nazaran daha sert ayrıca yuvarlak silikon tuttugunuda damla şeklini alıyor dolayısıyla gögüste de böle duruyor damla protez istiyordum fakat araştırınca yuvarlak protez de karar kıldım. 275 cc konuldu süper bi duruşu var ve acayip doğal durdu kimse zamn geçtikçe eminim ki silikon olduğunu anlamayacak bile...ama yarın ameliyat olacak olsam 300 cc koyduururdm ki ameliyat esnasında denenmiş fakat doğal görünümden çıktığı için dr .um 275 cc koymuş ...sağlıklı mutlu günler...

bende 15 gün önce protez yaptıran biri olarak şunu söyleyebilirim ki
çok araştırdım damla protez hem daha pahalı hem de içindeki madde yuvarlak silikonların içindeki maddeye nazaran daha sert ayrıca yuvarlak silikon tuttugunuda damla şeklini alıyor dolayısıyla gögüste de böle duruyor damla protez istiyordum fakat araştırınca yuvarlak protez de karar kıldım. 275 cc konuldu süper bi duruşu var ve acayip doğal durdu kimse zamn geçtikçe eminim ki silikon olduğunu anlamayacak bile...ama yarın ameliyat olacak olsam 300 cc koyduururdm ki ameliyat esnasında denenmiş fakat doğal görünümden çıktığı için dr .um 275 cc koymuş ...sağlıklı mutlu günler...

gule gule kullan memıslerını:))ya benımde cok kucukler ustelık evlıyım.henuz cocugum yok.cocuk ısını tamamladıktan sonra bende yaptırmayı dusunuyorum.nası bı duygu merak edıyorum.bıde sen kıme yaptırıdn.ve agrı sızı bıde guzel olmamasından cok kourkuyorum.yaptırdıgına degdımı nası hıssedıyosun kendını:))

Bence çok doğal ve çok güzel göğüsler ve damla şeklinde Muhteşem Büyüklükte 10 numara

gule gule kullan memıslerını:))ya benımde cok kucukler ustelık evlıyım.henuz cocugum yok.cocuk ısını tamamladıktan sonra bende yaptırmayı dusunuyorum.nası bı duygu merak edıyorum.bıde sen kıme yaptırıdn.ve agrı sızı bıde guzel olmamasından cok kourkuyorum.yaptırdıgına degdımı nası hıssedıyosun kendını:))

bu arkadaşımızın biraz küçük olmuş ondan şikayetçi ama genel olarak düşünürsek ameliyat olup pişman olan çok nadir.ben de olmayı düşünüyorum, ağrı sızı biraz doktora bağlı sanırım deneyimli bi doktorsa problemsiz geçiriyorlar genelde darısı başımıza

kızlaaarr teşekkür ederim ilginize..

resimleri eklerken çekinmiştim bunlar çok byk göğüsler diceksiniz diye, ama grdüğüm kadarıyla genel olarak şekil ve boyut beğenilmiş.. :)) sizin fikirlerinizi de aldıktan sonra doktora bu fotoğrafları götürmeye karar verdim..

375cc yuvarlak olarak kararımı verdim, doktora bunu dicem

fotoğraftaki silikonlar yuvarlak bence kızlar, çünkü üst tarafları dolgun duruyor..

bi de sizce kaç cc dir Ebru Polat'ın silikonları?? bi şekilde ulaşabilip sorabilsem keşke ....

AYRICE BEN DE ŞU AN DAMLA PROTEZ VAR.. BÜYÜK VE DOLGUN AYRICA DEKOLTESİ OLAN Bİ GÖĞÜS İSTİYOSANIZ DAMLA SİZE GÖRE DEĞİL, BEN DOĞAL DURUYO DİYE DÜŞÜNEREK DAMLA KOYDURTTUM AMA ÜSTLER BOŞ KALIYO DAMLADA SADECE ALTTA DOLGUNLUK VAR VE SANKİ HALA DESTEKLİ SÜTYENLİ GİBİSİNİZ, TABİ TERCİH MESELESİ, BEN DAMLA PROTEZİ SEVMEDİM

kızlaaarr teşekkür ederim ilginize..

resimleri eklerken çekinmiştim bunlar çok byk göğüsler diceksiniz diye, ama grdüğüm kadarıyla genel olarak şekil ve boyut beğenilmiş.. :)) sizin fikirlerinizi de aldıktan sonra doktora bu fotoğrafları götürmeye karar verdim..

375cc yuvarlak olarak kararımı verdim, doktora bunu dicem

fotoğraftaki silikonlar yuvarlak bence kızlar, çünkü üst tarafları dolgun duruyor..

bi de sizce kaç cc dir Ebru Polat'ın silikonları?? bi şekilde ulaşabilip sorabilsem keşke ....

AYRICE BEN DE ŞU AN DAMLA PROTEZ VAR.. BÜYÜK VE DOLGUN AYRICA DEKOLTESİ OLAN Bİ GÖĞÜS İSTİYOSANIZ DAMLA SİZE GÖRE DEĞİL, BEN DOĞAL DURUYO DİYE DÜŞÜNEREK DAMLA KOYDURTTUM AMA ÜSTLER BOŞ KALIYO DAMLADA SADECE ALTTA DOLGUNLUK VAR VE SANKİ HALA DESTEKLİ SÜTYENLİ GİBİSİNİZ, TABİ TERCİH MESELESİ, BEN DAMLA PROTEZİ SEVMEDİM

ben de damla istiyodum ama yorumları okuyunca yuvarlak düsünmeye basladım.bende yuvarlak istiyoruma rtık

kızlar sizce bunlar damla mı? kaç cc acaba? kas üstü mü kas altı mı?

Mart ayında 260cc high profil damla protez ile meme büyütme ameliyatı oldum ama uzun ve iri bi kız olaraktan bu protezler ben de çok kçk kaldı, burdaki arkadaşlar ameliyat sonrası ne kdr bunalım yaşadığımı belki hatırlarlar...yakın bi zamanda 2. ameliyatı olıcam,

bu bnm artık son şansımm kızlaar.. bu ameliyat sonrası mutlu çıkmak ve artık mutlu olmak istiyorum, o yüzden sürekli fotoğraf bakıyorum.. silikonlu göğüs fotoğrafı bakmaktan nerdeyse sapık olıcam artık :)) imdaaatt :))kafamçokkarıştıdelikafadulden

yardıma ihtiyacım var, ebru polat ın silikonları nasıl duruyo sizce?? benim vücut yapım da nerdeyse aynı bu kadınla, o yüzden onun fotoğrafını koydum, boyutlar şekil fln nası duruyo fikirlerinizi çook merak ediyorum, bi de sizce kaç cc dir bu protezlerr??

2. ameliyatta 350cc kesinliklee yuvarlak high profil tercih edicem, yoksa 375cc mi olsa ??

erry cim canım şimdi ilk fotoda muhtemelen boyundan sıkıca bağlanmiş 2. de de yan yattığı için net bişey söyleyemiyorum 3. deyse benimki o şekilde uzansam tam da o kadar. fazlası var eksiği yok. ve bildiğin gibi 320 cc.yalnız benimkiler o kadar yukardan başlamıyordur. ne kadar boyundan sıksam da o kadar yukarıda durmaz gibi geliyor. bu kadar yukarda daha feminen doğru ama yapay durmuyor mu?

bir de canım bence de 350 dir bunlar. çünkü benimkilerden biraz daha büyük gibi duruyor. 1.resme bakınca ama 3.de aynı benimkilerle.

X