Piercing, Hızma Göbek Piercing'i

Rengarenkkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2010
7
0
arkadaşlar ben 15 kasımda göbeğimi deldirdim, son 2 gündür üst delik hafif kırmızı ve çevresinde beyaz kabuk oluştu. Normal bir durum mu? Panik oldum:KK59:

sorun olmaz cnm üzerine merhem sür ve temizle o bölgeyi arada bir dejenfekte et kızarıklık hep olabilir

okyanus suyu mu ?:44: bende yaklaşık 5sene önce deldirdim ama öyle birşey ne kullandım ne de tavsiye ettiler.canını sıkma sürekli temiz tutarsan iyileşir bikaç güne kadar:KK34:

okaynus suyu tuzlu su dezenfekte için söyledigim gibi hem iyileştirici hemde dezenfekte edici ilaçlar sürersen geçer

sorun yok hersey yolunda =)

delik iyilesmesi icin yarayi kapatmasi gerek bu yüzden o bölge kurur gibi bir hale gelir...arada piercingcinin verdigi spray sik ve piercingi cevir =) yani oyat iyi gelir bende öyle yaptim....13 yasimda deldirdim hic bir sorun yooook =D :nazar:

Korkma cnm bişey olmaz benimkini altından et bile çıkmıştı =) iltihap olmuştu snra bakımla düzeldi yeni deldirdiğin içindir o benim 6. senem hiçbir problem yok :KK16:

bende 2 gün önce göbegımı deldırdım ilk gun bırazcık acıdı ama ıkıncı gun morardı suanda mor bende panık yaptım ama burdan okuyunca rahatladım ılac olarakda battıconla antıbıyotık thıocıllıne dıye bı merhem suruyorum sızce ılaclarmı degıstırmelımıyım??

bende yaptırdım 16 yasım'da filandım fakat piercing o kadar inceldiki 2. yi deldirdim 1. delıgın altından girilip 3 cm üstünden deldiler.... aynısını yaşamayın ve canım çok yandı çığlık attığımda erkek arkadaşımın en son adama bırak dedigini duydum... simdi 2. günüm ve önce tentürdiyot ile temizliyorum sonra terramycin anitibakteriyel kullanıyorum.

Benimde göbeğimi delidreli 7 gün oldu yanı piercingimle 1.haftamız konu başlığını görünce hemen yazayım dedim intarnette araştıralar için. benim canım cok tatlııdır (tabi herkesin canı tatlı) hiç acıya dayanamam , kulağımın delinmesinde bile kaçmıştım çok memnunum acı minumum artık hissetmiyorum 1hafta olmasına ragmen ilk 3 gün sızlıyo ama okadar az ki gerçekten acısı bile bıyıklarınızın iple alınmasından daha az deldiremeyi düşünen güzel göbekli heerkese tavsiye ediyrum ben 4 günlükk halinin resmini atıcam az efecctiyle oynanmış :)) neyse yazayım dedim iyi günler

$göbiþim.jpg

bende göbeğimi deldirmek istiyorum ama korkudan ölüyorum o yaralar kızarıklıklar şişlikler :KK53: göbeğimizi deldirdikten ne kadar süre sonra bu dertlerden tamamen kurtulmuş oluyoruz kızlar 1 ay mı 2 ay mı ne kadar bi zaman sürüyo ????

Göbeğinin etrafına kulak pamuguyla terramicin krem sür. Ve surekli asagı yukarı hareket ettir ki deliği vücudun iyileştirip kapatmaya çalıştığında piercing göbeğine yapışmaya çalışmasın ve iltihaplanmasın. Benim piercing yaptıralı 10 sene oldu hiçbir problem yaşamadım. Piercing değiştirirkende kolonyayla temizle ve öle tak.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 6 yıldır göbeğimde piercing var ve kapanıcak diye sadece temizleme amaçlı çıkarmak dışında hiç çıkarmadım göbeğimden. Bugün bi bakayım dedim çıkardığımda nasıl duruyor diye bi baktım göbeğim hafif aşağı sarkmış yani göbeğimin deliği yan çizgi halinde görünüyorve delikler de kötü görünüyor :KK43:((((((( çok mutsuzun şimdi çıkartsam ağırlık olmayacağı için eski haline döner toparlar mı yada ne yapmalıyım eski haline dönmesi için lütfen yardımcı olun çok mutsuz ve üzgünüm :KK43:(((((((((

X