yeni evimiz için lületaşı mı yoksa kırık beyaz rengi mi

Canyarim58

gelsede artık farketmez;)
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
330
10
kızlar merhabalar, evimiz şu anda tadilatta duvarlar zımparalanıyor balkonumuz açılıyor pimapen vs. boya seçmemiz lazım acil ..
filli boyanın renk skalasından lületaşı ve kırık beyaz rengini begendim tavan beyaz olacagı için kırık beyaz çok mu boğar yada lületaşı boya tercih edenler resim atabilirlermi bu netteki resimlerde pek anlaşılmıyorda renk tam olarak.bu arada aydınlık bir ev istiyorum fildişi rengi çok sarımsı geliyor sevmiyorum bu yüzden .
öneri ve görüşlerinizi bekliyoruummm :KK16:

bizimde ev şuan yapım aşamasında.. bizede filli boyadan renk katoloğu verdiler.. kumru ve lületaşı üzerinde kararsızım.. bende senin gibi aydınlık bi ev istiyorum.. yerlerin laminantını akçaağaç seçtim.. beyaz tonları çok kiri vede üzerine düşen en ufak saçı bile çok belli ediyomuş.. akççaağaçta karar kıldım.. hatta bugün söyledim mütahite..
duvar içinde büyük ihtimal lületaşı olur.. arkadaşımın evide filli boyanın lüle taşından.. çok aydınlık düşmüş.. daha açığı beyaz olur herhalde.. duvarda inan bayza yakın durmuş..

bize şu akatologlar yerine.. renkleri boyanmış bi duvarda gösterebilseler keşke...

bu arada sen yerleri ne seçtin..

canım ben lületaşı renginden vazgeçtim çünkü boyacımız evin işleri bittiği zaman gelmiş parke rengine bakmıs en güzel kumru uygun düşer demiş bizde kumru yaptık çoook begendim iyi kide yapmışız.. lületaşı kireç gibi duracaktı bu daha hoş oldu şimdi. boya rengi çok önemli iyi karar vermek lazımm

canım ben lületaşı renginden vazgeçtim çünkü boyacımız evin işleri bittiği zaman gelmiş parke rengine bakmıs en güzel kumru uygun düşer demiş bizde kumru yaptık çoook begendim iyi kide yapmışız.. lületaşı kireç gibi duracaktı bu daha hoş oldu şimdi. boya rengi çok önemli iyi karar vermek lazımm

Canım filli boya mı mars. mı?

lületaşı kumbejinden az açık.. bizim evin boyası tüm odalar lületaşı olarak boyattık.. harika durmuş.. hatta çelişkide kalmıştım çok mu açık olur.. beyaza yakınmı olur diye ama hiçte alakası yok.. gayet güzel olmuş.. dediğim gibi kumbejinden bi tık açık.. hatta her duvarda ışığa göre renk alıyo,, daha koyulu açıklı oluyo.. iyikide böyle yaptırmışım.. kumrudan son anda vazgeçtim iyikide vazgeçmşim..
hee sizide yanılmayayım.. kumruda güzel bi renk.. zaten lületaşı ve kumru kumbejinin tonları..

merhaba bende evimin rengini değiştirmek istiyorum şimdi ki rengi filli boyanın kumtaşı ama çok sıkıldım 8 yıldır aynı renge boyattım değişiklik istiyorum .parkeler meşe kapılar beyaz lake duvarlar ne renk olsa acaba kırık beyaz düşündüm ama nasıl durur duvarda bilemiyorum birde lüle taşı nı düşündüm ben de ama yukarıdaki arkadaş yeşile çalıyor demiş öyle mi gerçekten boyatan arkadaşa soruyorum eğer öyleyse koltuklarım kremli uyumsuz olurr kırık beyaz nasıl arkadaşlar fikir verir misiniz???

X