ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

Canım güzel haberlerini bekliyoruz :) Hadi bakalım :emir_bebek::emir_bebek:

Kuzucumm valla özledimm seni nerelere gittin:KK51:
Balım yorulmadan hallet işlerini, keyfin nasıl bebeğim.
Biz iyiyiz merak etme habire bişeyler alıp duruyorum kızıma :)
Yiğenim olsun gör bak ona neler alıcam daha :))

kuzucum meleğim benım ben çok iyiyim bitanem seni merakta bıraktığım için kusura bakma :78:
:KK19::KK19: prensesın cicişlerinin gördüm çok tatlı maşallah çok beğendim bende yiğenıme neler alacağım burdan bende p.tesi dr. gideceğim yumurtalıklara bakacaklar ama ınan hiç kafama takmıyorum artık zaten bu ay düğün dolu sınav var kafam onlarla meşgul olacak zaten kuzucum tahmın ediyorum senı şimdi deli gibi almak istiyorsun :KK16: al ama çok küçük alma kuzucum bebişler ilk ayda hemen büyüyorlar :emir_bebek: birde en fazla cıtçıtlı badiler al kısa kol uzun kol onlar çok ıyı :KK34:

Cnm bnm bekletmeden gelsin ins melegim

Kazasiz kurtul ins gulum sagolasin

İNŞ. CANIM HAYIRLSI OLSUN

kızlar....ovulasyon testi doğruyu gösterdi, dün akşam ve bugün sabah yaptığım gebelik testlerinde 2. çizgi bayağı belirgindi, çok şaşırdım sanırım hamileyim... yarın akşam kan testi yaptırıcam dua edin lütfen bir sorun çıkmasın, çok değişik bir duygu o çift çizgiyi görmek rabbim yaşamak isteyen herkese nasip etsin..

Tebrik ederim canım :) hayirlisiyla,saglicakla kucagina alırsın ins.

kızlar....ovulasyon testi doğruyu gösterdi, dün akşam ve bugün sabah yaptığım gebelik testlerinde 2. çizgi bayağı belirgindi, çok şaşırdım sanırım hamileyim... yarın akşam kan testi yaptırıcam dua edin lütfen bir sorun çıkmasın, çok değişik bir duygu o çift çizgiyi görmek rabbim yaşamak isteyen herkese nasip etsin..

tebrikler
kan testinde de iyi sonuç alırsın inşaalahh

canım tebrik ederim bu ovulasyon testinde 2 çizgide çok mu koyuydu yoksa diğeride koyu olup çok hafif açıkmıydı şimdiden teşekkür ederim

Belfu Merhaba,
Ovulasyon gununden hamile olduğunu anlayana kadar gecen sürede yaşadığın degisiklikleri hatırlıyorsan paylaşabilir mısın?

canım tebrik ederim bu ovulasyon testinde 2 çizgide çok mu koyuydu yoksa diğeride koyu olup çok hafif açıkmıydı şimdiden teşekkür ederim

teşekkür ederim, ovulasyon testinde 2 çizgide çok koyuydu ve hemen belirdi saniyeler içinde, ben şaşırmıştım çünkü adet dönemimde yumurtlamam biraz ilginçti, netten de araştırdım hamileliği belli edebiliyormuş, dünde gebelik testinde bayağı koyu çizgiyi gördüm ve bu sabahta yaptım aynıydı, bakalım kan testinde neler olacak..:emir_bebek:

kuzucum meleğim benım ben çok iyiyim bitanem seni merakta bıraktığım için kusura bakma :78:
:KK19::KK19: prensesın cicişlerinin gördüm çok tatlı maşallah çok beğendim bende yiğenıme neler alacağım burdan bende p.tesi dr. gideceğim yumurtalıklara bakacaklar ama ınan hiç kafama takmıyorum artık zaten bu ay düğün dolu sınav var kafam onlarla meşgul olacak zaten kuzucum tahmın ediyorum senı şimdi deli gibi almak istiyorsun :KK16: al ama çok küçük alma kuzucum bebişler ilk ayda hemen büyüyorlar :emir_bebek: birde en fazla cıtçıtlı badiler al kısa kol uzun kol onlar çok ıyı :KK34:

İNŞ. CANIM HAYIRLSI OLSUN

oyy canım arkadaşım benimm sen iyi ol gerisi bomboşş:KK19:
Kızıma dediğin gibi en çok çıtçıtlı badi alıyorum, diğerlerini pek abartmıyorum.Zaten emreyle liste yaptık ona sadık ilerliyoruz :) en azından şimdilik.
Ptesi güzel haberlerle gel kuzucumm:nazar:
Canım en iyisini yapıyorsun hiç bulunmasın kafan da , hep bu zamanlarda sürprizi seviyorlar biliyorsun:KK19::KK19:

Belfu Merhaba,
Ovulasyon gununden hamile olduğunu anlayana kadar gecen sürede yaşadığın degisiklikleri hatırlıyorsan paylaşabilir mısın?

Canım ben hamile kaldığım ay ovülasyon testi yapmadım.Yeter artık bu ay hesap yok dedim.Çünkü hep yumurtlama günlerinde eşim sorun yapıyordu.
Reglimin 13-14-15. günlerin de ilişki oldu. Özellikle 16.gün inanılmaz tuhaf bi his yaşadım.Bu his bildiğin altıma kaçırmak gibiydi.Çok anormal gelmişti.
Normlade 16-17-18. günlerde ilişki olmasını planlamıştım ama eşim gene yan çizmişti. Her neyse 18.gün ovü testim yaptım ve silik çizgi vardı , dedim gene gitti yumurtlama günüm:KK43:
20.sinde 21.günden sonra belki tekrar yakalarım diye ovülasyon testi yapmaya karar verdim.Oldukça silik çizgi çıkıyordu , bu şekilde 27.güne kadar gitti.27.gün çizgi kopkoyu idi ve lekelenme oldu, reglime daha 5 gün vardı.Kan verdim ve 38 değeri ile hamile olduğumu öğrendim.
Erken hamilelik belirtisi yoktu ne yazık ki.Regliden farksızdı.Tek fark 16.günü olan ıslanma.Sanırım döllenmenin oluştuğuyla alakalı olmalı.

Allah en kısa zaman da tüm isteyenleri bebişlerine kavuştursunn:nazar::emir_bebek:

selam kızlar ne zamandır yazamadım sizlere:KK16: 15 günün sonunda adetim bitti,doktorum tatildeymiş henüz gelmemiş,kimyasaldan sonra kontrole gidemedim ama biz çalışmalara başladık...inşallah rabbim hiç birimizi daha fazla bekletmez:KK16: kendinize iyi bakın,görüşürz:KK3:

teşekkür ederim, ovulasyon testinde 2 çizgide çok koyuydu ve hemen belirdi saniyeler içinde, ben şaşırmıştım çünkü adet dönemimde yumurtlamam biraz ilginçti, netten de araştırdım hamileliği belli edebiliyormuş, dünde gebelik testinde bayağı koyu çizgiyi gördüm ve bu sabahta yaptım aynıydı, bakalım kan testinde neler olacak..:emir_bebek:

yumurtlaman nasıl ilginçtiki neler vardı yani...ne diye netten araştırdın

yumurtlaman nasıl ilginçtiki neler vardı yani...ne diye netten araştırdın

ben ovulasyon testini bir ay yaptım ama çok gergin bir süreç oluyor, şartlanmış gibi, yani kafam bedenim rahat olmuyordu o yüzden bırakmıştım yapmayı, hergün yapıyordum ilk yaptığüım zaman çok belirgin görmüştüm daha sonra çizgi belirginliği kaybolarak silik hale geldi, ben netten hamileliği ovulasyon testi ile anlayabiliyor muyuz diye araştırmıştım, bazıları evet anlaşılıyor diyordu bazıları hayır anlaşılmıyor diyordu, bende deniyeyim dedim ve adet günümün olacağı gün denedim 2.çizgi çok belirgindi,adet olmayı beklerken yumurtlamam olamazdı herhalde, ama demekki, ovulasyon testi gebeliğin var olduğunu gösteriyormuş, bende böylece anlamış oldum,
bende hem bu ay değişik hissettiğim şeyler vardı mesela; göğüslerim erkenden şişti ve halen şiş, dokunduğumda acıyor, ağzımda acı bir tat var 2 haftadır olan birşey daha önce yaşamadım bunu, birde ilk farkettiğim şey idrarda koku daha baskındı.

geçen ay bende regliden hemen sonra yapmaya başlamıştım ama ta 18.günde gördüm çift çizgiyi bu ay 12.günde yaptım silik 3 gün sonra yine yaparım artık .

geçen ay bende regliden hemen sonra yapmaya başlamıştım ama ta 18.günde gördüm çift çizgiyi bu ay 12.günde yaptım silik 3 gün sonra yine yaparım artık .

bende geç başlamıştım, ilk yaptığımda koyu daha sonra silik çıkmaya başlamıştı, sonrada kayboldu çizgi, ama şartlanmamak lazımmış mben onu öğrendim, yani kafa bir kere rahat olacak, çokta umursamayacaksın, ben 7 aydır deniyorum belki az bir süre ama stres yapıyordum, sanıyordum ki ilk ilişkimde hemen hamile kalıcam ama öyle olmuyormuş bu sadece filmlerde oluyor galibaa:KK1:
bu ay çok rahattım, hem ramazan hem bayram başka şeylere kafam yöneldi, diğer şekilde hem kendime hem eşime stres yaptırıyordum,

kızlar selam,
ben iki yıldır hamilelik için uğraşıyorum. bu ay ov. testi aldım ve ona göre ilişkiye başladım. benim 14. günümde test çizgisi conntrol çizgisinden kalındı. yumurtlama olduğunu anladık ve ilişki oldu. sonra 15. gün yine koyu, 16. gün yine koyu çizgi vardı. 17. gün ise silikleşmeye başladı. 18. gün ve bu gün tekrar koyulaşıyor. negatif ama koyu. silikleşme olmadı. neyse kocam adetime 10 gün kala dün akşam gebelik testi yaptırdı. kendisi bayılıyor o testleri evirip çevirmeye. :KK1::KK1::KK1::KK1: erken biliyoruz ama yaptık işte. bir şey yoktu testte. sabah kalktığımızda ise bariz ikinci çizgi gebelik testinde oluşmuştu. neyse ovülasyon testi ile hamileliklerini öğrenen arkadaşlar sizde hiç silikleşme olmadı mı? ben hep iki çizgi görüyorum ve koyu çizgi bunlar.

Sagol belfu.

Âmin canım ins.Benim de öyle akıntım var
Ama siddetli bel ağrım da var.baska da bir şikayetim yok kasinma,yanma,batma.
Bir ümit iste.Allah (c.c) tan ümit kesilmez.

Son düzenleme:
slm kizlarrrr beta degeri bugun geldi sabahtan 1000 cikmis:nazar: cok sukur haftaya persembe yine gidicem rutin kontroller olacak insAllahhh Alllahim herkese nasip etsin ins

slm kizlarrrr beta degeri bugun geldi sabahtan 1000 cikmis:nazar: cok sukur haftaya persembe yine gidicem rutin kontroller olacak insAllahhh Alllahim herkese nasip etsin ins

canımmmmmm bu ne güzel bir haberrrr maşallahh nazarlardan korusun allah sizi.
çoookkk çokkk sevindim .dua et benim bizim içinde ekimde önümüzdeki ay ekimde rahim filmi çekilip başlıyoruz calışmalara kısmetse.annelerin duaları kabul olur benim için dua et ne olur eşim 2 ay burda ılk aydan olması gerek :))))

canımmmmmm bu ne güzel bir haberrrr maşallahh nazarlardan korusun allah sizi.
çoookkk çokkk sevindim .dua et benim bizim içinde ekimde önümüzdeki ay ekimde rahim filmi çekilip başlıyoruz calışmalara kısmetse.annelerin duaları kabul olur benim için dua et ne olur eşim 2 ay burda ılk aydan olması gerek :))))
Sagol gulum darisi butun kizlarin badina insAllahhh
Biliyomusun hep aklimdasin ins rahim filminden sonra bebedin gelecek gulum:KK54:

X