Medical Park Göztepe Hakkında

Sezeryan yaptı.İlk ikisi sezeryan olduğu için.Ablamda başta ssk ya Yenimahalleye gidiyordu.3.bebek için down sendromlu alınması gerek dediler.Sonra Gökmen Beye gitti.Herşey yolunda yok öyle birşey dedi Gökmen Bey.Çok sağlıklı ve çok şeker yeğenim var şimdi.Bir de bir arkadaşım 8 aylık.Ona da bir hastane de bebeğin beyinnde ödem var demişler 6 aylıkken.Kararı siz verin demişler.Şimdi o arkadaşta Gökmen Bey e gidiyor ve sorun yok dedi.İnşallahta olmaz.Böyle birkaç örnek olunca insan güveniyor.Bir de acil durumlarım oldu benim aralarda kanamalarım falan.Doktorum beni hiç bekletmedi.Çok güzel de ilgileniyor kontrollerde.Cumartesi gideceğim kontrol zamanım geldi.

canım ya maşallah yeğenine.. çok sevindim. anladığım kadarıyla muaynelerde zamanda ayırıyor çok iyi.. Bende galiba artık onu tercih edeceğim.

kızlar mehtap hanımmı gıdıyormus bunu yapmasın yaa
cok uzuldum memorıalı nerde bulacaz bız tam ıyı bı dr buldum derken
cok uzuldum sımdı tuh ya :KK43:

canım Memorial Okmeydanında.. ulaşım sorun değil Avrupa yakasında çalışıyorum ama ücretleri :KK43:

çok canım sıkıldı cıdden ya aklıma geldıkce moralım bozuluyor karsıdakı bır hastane bırde ne yapıcaz sımdı.. :KK43:

melekcım sen kendın konustun degılmı mehtap hanımla ınanmak ıstemıyorum:KK43:

evet arkadaşlar kendisi söyledi. Hastalarımı kaybetmek istemem tabiiki ama ordan çağırıyorlar. Kasım başında başlıcam dedi.

Şimdiki asistanının adı ebru. arayın kadın dogum bolumunu 0216 468 40 92 isteyin ebruyu Mehtap'ın asistanı diye. ona da sorabilirsiniz.
bende inanmak istemiyorum ama yapacak bişey yok.:KK43:

cuma yada ctesı rahım fılmım cekıcektı mehtap hanım cok dr degıstırdım hatta son kurtajımı leyla hanım yaptı ve sanırım yapısıklık olmus bebegım ıkı denememdede olmustu 3. de 6 ay olmasına ragmen olmadı leyla hanımdanda sogumus gıbıyım bılemıyorm gercı rahımde yapısıklık olusmmasında drun bı hatası varmıdır ama sogudum bılemıyorum. ee kıme gıdecegım ben sımdı kıme guvenecegım cıdden yoruldum dr degıstırmekten :KK43:((((

ipekciğim şu an sende hamilelik var mı? ay sonuna kadar burdayım dedi. Kasım başında geçeçekmiş.

hamıle degılım canım ıste onun ıcın fılm cekılecektı 1 kasımda :KK43: kalamamamın sebebını arastırcaktık ıkı bebegımde ılk denemelerde olmustu ama bu sefer 6 aydır beklıyoruz olmuyor. bebeklerımıde kaybettım dusuk oldu

Evet zaman ayırıyor.Bir de tel inide istediğim zmana arayıp aklıma takılan şeyleri sorabiliyorum.

Sağol Hayat ben yarın arayıp randevu alayım bakalım bir Gökmen beyden. Zaten ikili testimi de onda yaptırmıştım.ama kontrollerde ki tutumda çok önemli.

Ben çıkıyorum yarın görüşürüz. Herkese iyi akşamlar. Betülcüğüm inşallah benimde senin Emren kadar tatlı bir oğluşum olur. Bu arada bende Emre koyabilirim adını. Henüz kararsızım :)

Sağol Hayat ben yarın arayıp randevu alayım bakalım bir Gökmen beyden. Zaten ikili testimi de onda yaptırmıştım.ama kontrollerde ki tutumda çok önemli.

Ben çıkıyorum yarın görüşürüz. Herkese iyi akşamlar. Betülcüğüm inşallah benimde senin Emren kadar tatlı bir oğluşum olur. Bu arada bende Emre koyabilirim adını. Henüz kararsızım :)

Allah gönlüne göre versın canım hayırlısı olsun ınsallah saglıklı olsun.. :1rolleyes:

bende gökmen beye gidiyorum çokta memnunum bana bir arkadaşım tavsiye etmişti çok iyi ilgileniyor geçen hafta ayrıntılı için gittik ultrasonda tek tek göztererek açıklama yaptı bize ağzındanda çok şükür lafı hiç düşmedi bir arkadaşın dediği kafama takılan bütün sorular için aradığımda hep ilgilenmiştir hatta birgün aradım teli açılmadı 10 dakika sonra o beni aradı

merhabalar,

gecen hafta medikal park da ameliyat oldum can bey ın hastasıyım. laparoskopi oldum. kesınlıkle tavsıye edebelecegım bır dr. 14 ay da 7. dr um bu. ve artık dr degıstırecegımı hıc sanmıyorum hastaneden de dr umdan da dr umun asıstanından da cok memnun kaldım. soruları olan arkadaslar var ıse yanıtlayabılırım.

bende gökmen beye gidiyorum çokta memnunum bana bir arkadaşım tavsiye etmişti çok iyi ilgileniyor geçen hafta ayrıntılı için gittik ultrasonda tek tek göztererek açıklama yaptı bize ağzındanda çok şükür lafı hiç düşmedi bir arkadaşın dediği kafama takılan bütün sorular için aradığımda hep ilgilenmiştir hatta birgün aradım teli açılmadı 10 dakika sonra o beni aradı

Teşekkürler Beyazbulut. Bende 1,5 hafta öndesin.deneyimlerini bekliyorum. Bende detaylı da Gökmen beye gitmiştim ama kontrollerim Mehtap hanımdaydı :KK43:

merhabalar,

gecen hafta medikal park da ameliyat oldum can bey ın hastasıyım. laparoskopi oldum. kesınlıkle tavsıye edebelecegım bır dr. 14 ay da 7. dr um bu. ve artık dr degıstırecegımı hıc sanmıyorum hastaneden de dr umdan da dr umun asıstanından da cok memnun kaldım. soruları olan arkadaslar var ıse yanıtlayabılırım.

esrako buyuk gecmıs olsun tatlım. gecen hafta soyluyordun ameliyatı ve Can beyden biraz bahsetmiştin. Aslında Can bey de olabilir. Bak şimdi kafamı karıştırdın :eek:

ben can beyde hamilelik takibi yaptırıyorum yarın doppler günüm çok heyecanlıyım

sen benden 1 ay ilerdeydin galiba hatırladım. 19ile 23 haftalar arasında yaptırılan ayrıntılıyı yaptırmışmıydın? Şimdi neden dopler istedi doktor? Onu da mı Can bey yapıyor? Ondaki ultrason cihazı nasıl 4 boyutlumu?

yoo ayrıntılı istemedi benden yarın sorularının cevabını bulacakssın bende merak içindeyim.kendisinden aldım randevuyu kendisi yapacak sanırım.

Bu arada haberiniz varmı yada yazdım mı hatırlamıyorum hamilelikten :)

Medical Park Göztepe'de Hamilelik Eğitim Semineri başlıyormuş arayıp bilgi alabilirsiniz. Ben isim yazdırdım

X