Evden nasıl para kazanabilirim..

merhabalar öncelikle..kitap dizgisini bende çok merak ettim şimcik :)
ama başka fikrimde var mesela bi çiçekçi ile anlaşıp el becerin varsa yapma çiçek süsleye bilirsin kapı organizasyon şirketleri var oralara baş vurup bebk şekerleri nikah şekerleri yapabilirsin... tekbir gibi bazı firmalar kiyafetlerin üzerine ufak tefek takı koyuyorlarmış ve o takıların yapımınıda evlere ayanlara iş olarak veriolarmış o firmaya falan sorabilirsin aklıma glen duyduğum olursa yine yazarım :)

Teşekkür ederim canım:KK54::KK54::KK54:

oriflame yada dore satısıyapıp katalogdan para kazanabılırsın ben öyle yapıyorum ve uye yapıyorum bankaya hesabıma para yatıyor eger ıstersen uyede yapabılırım senı hıc bır para ödememıyorsun orıflame uye olmak sadece 1 tl ve satıs yapamadıgın zaman 5 tl lık sipariş ver yınede kapına kadar gelıyor hıc bır zaman cepten para ıstemıyor hemde herdaım elınde para oluyor tavsıyemdır... dönüş yaparsan yardım derim

Fikrim Geldi !!!!!!

Yapboz Yap Şu 1000 parçalık puzzleler varya onu çercevele online satış sitelerindende sat canımm

Fikrim Geldi !!!!!!

Yapboz Yap Şu 1000 parçalık puzzleler varya onu çercevele online satış sitelerindende sat canımm

Fikrim Geldi !!!!!!

merhaba.bi akrabam evde gelinliklere boncuk işleyerek para kazanıyordu.gelinlikçilere sorabilirsiniz.şimdi kendi gelinlik mağazasını açtı. başarısını ve azmini takdir ettiğim nadir insanlardan birisidir kendisi.

merhaba.bi akrabam evde gelinliklere boncuk işleyerek para kazanıyordu.gelinlikçilere sorabilirsiniz.şimdi kendi gelinlik mağazasını açtı. başarısını ve azmini takdir ettiğim nadir insanlardan birisidir kendisi.

herkes becerebilir mi acaba

merhaba
bende survey head diye bir site üye oldum netden anket doldurup para kazanıyprsun mantık bu. her anketin belli fiyatı var önce bir profil oluşturuyorsun bu profil doğrultusunda sana fiyatları belli anketler geliyor mail adresine. irneğin tanesi 3 dolar 5 dolar olan anketler bunlar. cevapladıköça para kazanıyorsun. kazandığın para 40 doları bulmadan evvel ödeme yapmıyorlar. ben henüz 40 dolara ulaşamadım:KK43: fazla vakit ayırmıyorum. profil oluştururken dürüst olman çok önemli herhangi bir tutarsızlık durumunda anket vermiyor sana sistem. netden bi araştır yaygın bişi. benim gördüğüm ilanda kadının biri aylık milyarlar kazandığını filan yazmıştı. bilgisayarında çeviri programı olmalı sayfayı kendiliğinden çevirmeli çünkü anketler ingilizce geliyor. canım sen netden bi araştır bu konuyu eminim bulursun bişiler allah yardımcın olsun. el işi olarak da perdeciler evlere boncuk veriyor yalnız benim el becerim sıfırdır:KK43:

X