sakın avonu kullanmayın

ayy ben de katılıyorum, bende şimdiye kadar avonun hiçbişeyinden memnun kalmadım
bi celebre diye parfümü vardı, o hariç
makyaj malzamelerini hassas ciltler için kesinlikle tavsiye etmem.

benim avonda en sewdiğim bronz top allık ve göz kalemi ama açılıp kapanabilenler değil onları sürüyomsun sürmüyomusun belli olmyo

avonu sevmesemde dudak şeklindeki rujları hoşuma gitti iki tane sipariş verdim bugün getirdi arkadaş daha açmadım bakalım nasıllar

gurbaa prenses gurbaa prenses isimli üye çevrimiçidir (Online)
████████████████████

Meslek: Doktor
Medeni Durumunuz: Bekar
Eğitim Durumunuz: İlköğretim
Yaşadığınız Yer: A.B.D.yani avonu bilmemen normaldir

kimsenin avukatı değilim ama her profilde yazan doğru değilde
ve gurbaa burada yaşıyor :) amerikada filan değil

konu ile ilgili de avon ürünlerini bende beğenmiyorum verilen paraya değmez

her markanın iyisi kötüsü var.ben dünyaca ünlü bir markanın bikaç ürününü kullandım ve hiç memnun kalmadım.avon çok süper bi marka olmaya bilir.ama yerden yere vurulacak bi üründe değil.bazı arkadaşlar satış yapmak için bilinçsizce yönlendiriyolar.bu gerçek.

hayatımda bikere o hatayı yaptık avon aldım
bi arkadaşım satıyordu mecburen aldım yani
hiiiçç memnun kalmadım açıkcası
bidaha asllaaa kullanmadım:nazar:
ayrıca bir internet sitesinde avonun başka ülkelerde kaldırıldığını
buyüzdende elden satıldığını okudum:nazar:
tabii nekadar doğru bilemem ama bende memnun kalmadım:nazar:

bende biliyorum -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- bilmemek ve kurbayı tanımamak mümkünmü kaydirigubbakcemile5

her ürünün iyisi ve kötüsü vardır benim ğörümcemgil avon temsilcisi kendileri bile bilmedikleri ürünleri almıyorlar önce deneme testırları var bence avon satıclarından önce onu isteyin en azından verdiginiz paralar bosuna gitmez
dus jelleri güzel ve kalıcı ojeleri güzel degil parfümlerin güzel bazıları kolonya gibi desede benim dolabım mis gibi parfümleri kokuyor ve ben cok fazla ağır parfüm sıkmam en fazla üc fısfıs ve o halde günlerce kokar
ve bence önce deneyenlerden sorup almak lazım bu tür ürünleri

gurbaa amerikada değil miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :1shok:
ama doktor yani dimi CADIARZU

.
madem bu kadar iyi neden kozmetik marketlerde standı yok? ben görmeden denemeden ürün almam!

haklısın canım.. standları yok ..avon, amway,oriflame vs. gibi katalogla satı yapılan ürünlerin sabit biryerde satışı yasak..çünkü bunların içeriği sağlığı tehdit eden maddelerle dolu... özellikle bağımlılık yapıcı maddeler var içeriklerinde.. kullanıp cildine uygun düşerse başka kozmetik kullanamıyosun.. kullandığın ürünü bıraktığın an allerji yapıyor...
avrupada yasaklandı, Türkiye de kullanımı arttı.. tamamen mason ürünü yani..

haklısın canım.. standları yok ..avon, amway,oriflame vs. gibi katalogla satı yapılan ürünlerin sabit biryerde satışı yasak..çünkü bunların içeriği sağlığı tehdit eden maddelerle dolu... özellikle bağımlılık yapıcı maddeler var içeriklerinde.. kullanıp cildine uygun düşerse başka kozmetik kullanamıyosun.. kullandığın ürünü bıraktığın an allerji yapıyor...

vayy, bu kadar da kötü olduğunu bilmiudum :1closedeyes: :1shok:

ama evet ben sevmem ve kullanmam zaten.

vala benimde cildime yaramıyo avon cok bozuyo bi kaçkere aldım pişman oldum bidahada almadım
belkide cilde göre değişiyodur

hımm bak ben hep oriflame alıyosum ve cidden başaka marka alınca cildimi bozuyodu demek ondanmışşş
:1shok:

bir ara temizleme ürününü ve kremini kullandım. hiç bir işe yaramadı.:eek:klava: cilt tipime uygun almıştım. iyiki bırakmışım. sonra duş jelini aldım. onuda akrabamızın evinde kullanmıştım. kokusunu beğenip aldım. yasaklandığını öğrenmem iyi oldu. artık hiçbir ürününü bedava verseler kullanmam. :dilcikar:

walla benım esım kozmetık sektorunde calısıo ben avon kullanmadım hıc o markamı bea lancome maxfactor dıor esthee lauder flormar dururken???yok benım esım getıro orjınal zaten almııım dun nemlendırıcı ıstedım jean paul guıltıerın ama kuzen uyelıgını yapıo bı sac bakım kremı sıparıs ettım acep bısı olurmu???:1shok:

makyaj malzemelerını hıc kullanmadım ama bırcok maskesını kullandım halada kullanıyorum ve memnunum.her markanın ıyı urunude var kotu urunude.clınıque tonık benım cıldımı bozmustu mesela kı alerjık testlerden gecen bır marka oldugu halde.

X