En Yeni Parfümler,En Popüler Olanlar, En Kalıcılar,En Çok Sorulanlar, yazıyorum :)

busybeequeenbee

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
15
0
Merhaba Arkadaşlar,

Merak ettiğiniz parfüm nasıl kokuyor , içinde neler var, çiçeksi mi ? meyveli mi? pudralı mı , hafif mi - ağır mı ?

En Kalıcı parfümler hangileri ? en yeni çıkanlar neler ? hangisi ne kadar oy almış? en popüler parfümler ? yaz için olanlar ? gece için olanlar?

Peki ya parfümlerin konsepti , kompozisyonu nedir ? hangi tür kadınlar için tasarlandı ? neyi temsil ediyor ya da nelerden ilham aldı ??

merak etmiyor musunuz ??

ben her zaman merak ederim :) Bu nedenle de bir site tasarladım ; Mrs.Busy Bee: PRADA

Yukarıda sizlere sorduğum bilgileri kısa ve öz olarak derledim ,yazdım, şimdilik 2012 ve 2013 de piyasaya sürülen En Yeni ve Popüler parfümleri ekledim ve devam da ediyorum , geriye doğru hepsini ekleyeceğim , ancak sizin de yardımlarınıza ihtiyacım var ; Ne konuda mı ??

Elbetteki paylaşım !!!

hangi parfümleri kullandıysanız bununla ilgili görüşlerinizi bu siteye girip eklemeyi arzu ederseniz eğer ortak bir paylaşım alanımız olacak ...

Zira kokularla ilgili gerçek bilgileri ve fikirleri en iyi yine kendimizden yani onları kullananlardan alabiliriz. Siteme girip bir göz atar ve dilerseniz kokuyu nasıl bulduğunuzu ( kalıcı , gece için , gündüz için , sevdim , sevmedim) kutucuklarına işaretlerseniz gittikçe o parfüme ilişkin gerçek verilerimiz olur. Elbette ayrıca kokuyla ilgili yorumda bırakırsanız harika olur... Böylece , parfümün tanıtılan içeriğiyle aslında kullananlardaki etkisini gerçek anlamda öğrenmiş oluruz. Zira çoook arzu etsem de bütün parfümleri alıp kullanmak mümkün olamıyor ne yazık ki :KK70:

Eğer merak ettiğiniz parfümler varsa ya da yer almasını istediğiniz ve bana buradan da yazarsanız onları da öncelikli olarak eklerim ,

Etrafınızı her zaman harika kokular sarsın , hayatınız parfümsüz kalmasın :) görüşmek üzere...

bloğun hayırlı olsun canım. bir tavsiyem olacak. arka plan çok koyu ve yazılar görünmüyor. daha belirgin yaparsan çok yararlı olacak, güzel düşünmüşsün parfüm yorumları çok işe yarayacaktır

bloğun hayırlı olsun canım. bir tavsiyem olacak. arka plan çok koyu ve yazılar görünmüyor. daha belirgin yaparsan çok yararlı olacak, güzel düşünmüşsün parfüm yorumları çok işe yarayacaktır

Harikasın :) Çok teşekkür ederim tavsiyen için :KK66: ben de göründüğü için farketmemiştim hemen ilgileneceğim , acaba wallpaper yani agaçlar mı koyu ?! yoksa beyaz olan taban mı çok şeffaf kaçtı , benim bilgisayardan net gördüğüm için anlayamadım :KK43:

Harikasın :) Çok teşekkür ederim tavsiyen için :KK66: ben de göründüğü için farketmemiştim hemen ilgileneceğim , acaba wallpaper yani agaçlar mı koyu ?! yoksa beyaz olan taban mı çok şeffaf kaçtı , benim bilgisayardan net gördüğüm için anlayamadım :KK43:

ağaçlar çok koyu ve karışık canım. mesela üstteki mor yazılı markalar okunmuyor

ağaçlar çok koyu ve karışık canım. mesela üstteki mor yazılı markalar okunmuyor

Şimdi anladım , çok çok teşekkür ederim yardımların için :) hiç haberim olmayacaktı , düzeltmeye çalışıyorum nedense değişiklikleri bir türlü kabul etmiyor şimdilik ama mutlaka bir çare bulacağım :KK66:

Benim blogum olmamasına ragmen hep bir ilgim vardır,hele de konu parfümler olunca :) İçeriğindeki görsel sorundan dolayı okuyamasam da basarılı bir blog gibi görünüyor.Paylasımların daim olsun diyorum ben de :)

Çok teşekkür ederim geri bildirimleriniz için :)

tümünü değiştirdim böyle daha iyi oldu galiba ama yine de

okuma engeli vs. rahatsızlık veren durumlar varsa bildirirseniz çok sevinirim, son halini verinceye kadar epey oynarım üzerinde herhalde :KK70:

topiğin ve bloğun hayırlı olsun takipçinim bundan sonra cacharel amor amoe hakkındaki düşüncelerin neler

topiğin ve bloğun hayırlı olsun takipçinim bundan sonra cacharel amor amoe hakkındaki düşüncelerin neler

Teşekkür ederim :))

Hmmmm :KK66: cacharel amour amour serisinin ilkini soruyorsan eğer o kadar tutuldu ve popüler oldu ki cacharel bundan sonra 'amour amour' serisine durmadan yenilerini ekledi , ilki 2003 tarihinde piyasaya sürülmüştü pembe greyfurt , kan portakalı ,zambak , inci çiçeği beyaz misk ,sandal ağacı amber ve vanilya içeriyor. Ancak meyveli notalar üstte yer alıyor yani ilk sıktığın zaman sonrasında misal ben de vanilya ve sandal notaları daha yoğunlukta kalmıştı ancak vanilyanın da o çok bildik tonundan bahsetmiyorum , güzel ve orantılı bir harman yapmışlar bence , ılık ılık bir koku bana göre , çok bayınlanları var , ben onlardan değilim :) ancak güzel bir koku diyebilirim. En son çıkardıkları versiyonuna göz atmak istersen şuradan bakabilirsin;

Mrs.Busy Bee: CACHAREL

Teşekkür ederim :))

Hmmmm :KK66: cacharel amour amour serisinin ilkini soruyorsan eğer o kadar tutuldu ve popüler oldu ki cacharel bundan sonra 'amour amour' serisine durmadan yenilerini ekledi , ilki 2003 tarihinde piyasaya sürülmüştü pembe greyfurt , kan portakalı ,zambak , inci çiçeği beyaz misk ,sandal ağacı amber ve vanilya içeriyor. Ancak meyveli notalar üstte yer alıyor yani ilk sıktığın zaman sonrasında misal ben de vanilya ve sandal notaları daha yoğunlukta kalmıştı ancak vanilyanın da o çok bildik tonundan bahsetmiyorum , güzel ve orantılı bir harman yapmışlar bence , ılık ılık bir koku bana göre , çok bayınlanları var , ben onlardan değilim :) ancak güzel bir koku diyebilirim. En son çıkardıkları versiyonuna göz atmak istersen şuradan bakabilirsin;

Mrs.Busy Bee: CACHAREL

tesekkür ediyorum düşüncelerini değerlendireceğim mutlaka bloğada bakıyorum

X