Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Aynı hisler bende de oluştu maalesef:KK43:

ama öyle değilmi kuaföre bile gidince başka elemana saçımı kestirmek istemezken bunda 2de 1 doktor değiştirmek üniversite hastanesimi bu canım.konuşurum mutlaka bu konuyu ben zaten psikolojimi yeni topladım sürekli ağla ağla ya tutmazsa ya olmazsa ilgilenmezlerse üzüntüden tutacağı varsada tutmaz .

Ha şöyle :KK34:

Ben de Nur Hanım'ın hastasıyım. 3 tedavimi de onunla götürdük. Bir kez bile başka doktora gitmeyi düşünmedim. Hastasını sahipleniyor ve psikolojik olarak inanılmaz moral veriyor.
Mustafa Bey çok yoğun gerçekten hele Nur Hanım izne ayrıldıktan sonra.
Allah sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inş.

Aylin Hanım sanırım Nur Hanım izne ayrılacağı için geldi. Ben bir kez Nur Hanım'ın yanında gördüm muayenemde. Onun dışında kendisi hakkında bir bilgim yok maalesef canım.

Arkadaşlar doktor konusuna gelince...
Maalesef yaklaşık son 1 senedir merkez çok yoğun. Tedaviye başladığınız doktorla devam etmek istiyorsanız sürekli aynı doktorun görmesi için ısrarcı olun ve bunu doktorunuzla paylaşın.

ön görüşme için randevu aldım bugünnnnnn çok şükür ancak cumartesi gününde ısrarcı olduğum için (izin alma konusunda sıkıntılıyım işte de) 22sine aldım randevuyu bakalım inşallah güzel kararlarla çıkarız inşallahhh:KK16:

Allah razı olsun :KK16:
Ben inanıyorum ki Rabbim evlat özlemi çeken herkese meleklerini gönderecek inş.
Sadece sabır ve dua...
Ben genetik rahatsızlığımdan dolayı hiç doğal denemedim. Bebek istediğimizde hastane yollarına düştük.
Bu topikte mikro isimli bir arkadaşımız var, geçmiş mesajlara bakarsan göreceksin. 10.yılında 8.denemesinde ikizlerine kavuştu şükürler olsun. Dile kolay değil mi tam 8 deneme ve 10 yıl. Sabrın sonu selamet inş.
Hayır hiç de geç kalmadın. Amh çok iyi. Erkekler bu konularda biraz çekingen. Sen gaz vereceksin tabir-i caizse :) Tamam yıl sonuna kadar bekleyin ama bir ön görüşme yap mutlaka hastaneyle.

0,3 değerle 35 yaşında doğal hamile kalan arkadaşım var. Değerlere takılma. Allah ol dedikten sonra 0.2 olmuş 2 olmuş hiç önemli değil.
inci nasılsın cnm?
son durumun ne merak ediyorum seniii

ama öyle değilmi kuaföre bile gidince başka elemana saçımı kestirmek istemezken bunda 2de 1 doktor değiştirmek üniversite hastanesimi bu canım.konuşurum mutlaka bu konuyu ben zaten psikolojimi yeni topladım sürekli ağla ağla ya tutmazsa ya olmazsa ilgilenmezlerse üzüntüden tutacağı varsada tutmaz .

doğru söylüyorsun cnm, sen git konuş bir bakalım ne diyecekler. doktorun hastasını sahiplenmesi gerekiyor, artık çok fazla düşünmekte istemiyorum. duymak istemediğim tek söz sanırım herşey çok iyiydi ama olmadı...

üzülmeyin arkadaşlar ben şanslıydım sadece 2 dr la tevavi oldum. tedavi sırasında sorun oluştuğu için beni doktoruma yönlendiriyorlardı. ama izinli olduğu günlerde başka doktora gitmek zorunda kaldım.
arkadaşımdaysa aynı sizin söylediğiniz gibi her gidişinde farklı bir doktora giitti. Allaha şükür ikimizde bebeklerimizin doğacağı günü bekliyoruz. bence doktorun kim olduğu önemli değil, Hastanenize güvenin. sonucunu düşünüp içinizin rahat tutun.Allah sizinde yüzünüzü güldürür inş.

Slm arkadslar sızlerle bır ıkı kelıme yazınca ıcım rahatlıyor dogrusu teacher of sana tüm kalbımle katılıyorum canım sankı arstırma hastanesı gıbı semra hanım ılk muayenede gırıyor sonra arastırma hastahanesı gıbı degısık degısık dr lar bakıyor en son ılac dozu ayarlanacagı zaman ögleden sonra bunlar dosyalrla semra hanımın baskanlıgında toplanıp karar alıyorlar yanı anlıyacagın paslasıyorlar aralarında buna ınanmak bıraz zor öle olacagına semra kahraman hastasının takıplerını yada atıyorum aynur hnm yada mustecep yada betul herkes kaendı hastasıyla ılgılenmelı kımsenın kımseyle konuşmasını istemıyorlar cafeye yonlendırıyorlar sankı cafeyı bılmıyoruz orada olup bıtenkerı duymayalım dıye korıdorda oturmak yasak sankı bır soru sor o suratsız hemsıreler zorla cvp verıyor neyse teacher of lütfen ıyıce düşün bu arada ögretmen mısınızkendınız e ıyı bakın :KK53:

Kızlar bugün önce kan verdim geldim dedim ultrasonum var..Murat Bey dimi dedim ne deseler..Hayııırr Aynur Hanımda yazılısınızz..tabi ben aynen şu sarı kafa gibi oldum :KK52: :KK52:

Şakamı bu bana dedim..Tedaviye başlayalı 4. doktor olucak hadi anladım Mustafa bey çok yoğun ameliyatları var sürekli ama Murat Beyde inci tanesinin sözünü dinleyip ısrarcı oldum..Ağlıyacaktım neredeyse..Ben ısrarcı olunca tamam o zaman beklersiniz dediler..ben neredeyse çirkefe bağlayacaktım kii hemşirenin biri çok güzel açıklama yaptı..Aynur Hanım klinik şefimiz lütfen emin olun eğer sonlara yaklaştıysanız belki son göz olarak onun görmesi istenmiş olabilir dendi..Bu arada bunları tam yazarken şimdi hastaneden tel geldi..Kamera şakası gibi yarın Mustafa Bey bakacakmış bana :KK9: :KK9: Neyse o arada Murat beyi ben odanın birinden çıkarken yakaladımm hocam başka bir doktora vermişler dedim o da tamam bende gelriim merak etme dedi sakinledim..Gerçekten de öyle oldu..Aynur Hanım bakarken Murat Bey de geldi ultrasona..

Aslında bir bakıma çok avantajlı farklı doktorların görmesi..Bir bakımada dezavantaj..Ama doktorların bilgi konusunda ikna oldum ben..Şimdi yarın Mustafa Beyin bana bakacağına mesela mutluyum..Çok şükür :KK16: :KK16:

Kızlar bugün önce kan verdim geldim dedim ultrasonum var..Murat Bey dimi dedim ne deseler..Hayııırr Aynur Hanımda yazılısınızz..tabi ben aynen şu sarı kafa gibi oldum :KK52: :KK52:

Şakamı bu bana dedim..Tedaviye başlayalı 4. doktor olucak hadi anladım Mustafa bey çok yoğun ameliyatları var sürekli ama Murat Beyde inci tanesinin sözünü dinleyip ısrarcı oldum..Ağlıyacaktım neredeyse..Ben ısrarcı olunca tamam o zaman beklersiniz dediler..ben neredeyse çirkefe bağlayacaktım kii hemşirenin biri çok güzel açıklama yaptı..Aynur Hanım klinik şefimiz lütfen emin olun eğer sonlara yaklaştıysanız belki son göz olarak onun görmesi istenmiş olabilir dendi..Bu arada bunları tam yazarken şimdi hastaneden tel geldi..Kamera şakası gibi yarın Mustafa Bey bakacakmış bana :KK9: :KK9: Neyse o arada Murat beyi ben odanın birinden çıkarken yakaladımm hocam başka bir doktora vermişler dedim o da tamam bende gelriim merak etme dedi sakinledim..Gerçekten de öyle oldu..Aynur Hanım bakarken Murat Bey de geldi ultrasona..

Aslında bir bakıma çok avantajlı farklı doktorların görmesi..Bir bakımada dezavantaj..Ama doktorların bilgi konusunda ikna oldum ben..Şimdi yarın Mustafa Beyin bana bakacağına mesela mutluyum..Çok şükür :KK16: :KK16:

pek diyecek bir şey bulamadım:KK43: senin yaptığın gibi sarı kafalardan yapasım geldi:) kaçıncı günün ki bugün 4 doktoru gezdin bakalım:) acaba randevu alırken beni şu şu doktora yazın mı demek gerekiyor? 2 tamamda 4 doktor bana fazla geldi:KK43:

kızlar merhaba.. öncelikle tedaviye başlayan arkadaşların Allah yar ve yardımcısı olsun. doktor kim olursa olsun, nasip Allah'tan. geri kalan herşey sebep. Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin.

ancak tedavi sırasında stressiz ve huzurlu olmak önemli. o açıdan hangi doktoru istiyorsanız lütfen onda ısrar edin. ben tedaviye şubat ayında başladığımda bana sistemlerini anlattılar ve farklı doktorlara görünebileceğimi söylediler. başta uyumsuz olmak istemediğimden ses çıkarmadım. sırayla funda hanım, aynur hanım ve betül hanıma gittim. ancak ne zamanki funda hanımın ölçtüğü yumurtaya ertesi gün betül hanım hayır bu daha küçük dedi, ben o zaman güvenimi kaybettim. her doktorun ölçümü de takibi de başka oluyor. madem yumurtamı biri ölçüyor, ertesi gün de diğeri ölçsün. ayrıca betül hanım çok suratsız ve demotive ediciydi. kendisine akıntım olduğumu söyledim, normal dedi geçiştirdi. evet, normal. ama insan bir rengini, kokusunu sormaz mı? bel ağrılarım artmıştı, onu sorduğumda daha da artacak, yaşayacaksın bunları diye beni terslemişti. insanın bu dönemde morale ihtiyacı olmaz mı? benim zaten yumurta gelişimim çok zordu. hepi topu da 2 embriyom olmuştu. kendisine iğneler sırasında daha çok yumurtam olur mu diye sorunca, sen en zor hasta grubusun diye benim moralimi iyice alt üst etti. benim o gün tüm sinirlerim attı. aradım hemşireyi, ben asla bir daha betül hanıma muayene olmam. tek gideceğim doktor aynur hanımdır dedim. funda hanım da pek bir suratsız ve merhaba demeye bile aciz biri olduğundan kendimi yanında rahat hissetmiyordum. orada doktorluk başka birşey. oradaki insanların moral da vermesi gerekir, oranın gerekliliği budur bence. aynur hanım bana huzur veriyordu ve gebeliğimin 3. ayına kadar hep kendisine gittim, memnundum. benim son muayene sırasında tek yumurtam görünüyordu ki o da boş çıkabilirdi ama kendisi bana bu kötü değil, böyle gebe kalan çok hastalarımız oldu diye moral vermişti. yanında adını hatırlamadığım bir doktor suratını olumsuz bir şekilde sallarken. nitekim, 5 yumurtam toplandı, 3'ü kaliteli çıktı, 2'si 5. güne gitti ve onlardan 1 tanesi oğlum bana tutundu Rabbime şükürler olsun. diyeceğim o ki, başta kabul etseniz bile sizi mutsuz eden bir durum varsa sakın susmayın ve istediğiniz doktordan başkasına asla gitmeyeceğinizi çok net belirtirseniz emin olun çok da güzel randevuları ayarlıyorlar.

inşallah hepinizin güzel haberlerini alırız. yine de herkese memorialı tavsiye ediyorum, insana güven veriyor.

Son düzenleme:
Allah razı olsunnn canım çok sağolllll desteğe öyle ihtiyacım vardı ki:KK16:
Rabbim sana senin gibi temiz yürekli sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsinnn
böyle duyunca ben çok mu geç kaldım acaba diyorum bizim 13.ayımız ve biz tahlillerden başka hiçbişey yapmadık bu arada 29yaşındayım amh'ımda 3,23 sence normal mi beklemek rezervlerim için sıkıntılı biliyorum ama eşim bu bebiş olunca ısrarla yılsonuna kadar bekleyelim deyip duruyor
merhaba canım Allah yardımcın olsun ins Rabbim hepimize tez zamanda evlat nasip eder yazdıklarını okuyunca bende cevap yazmak istedim amh ın inan coooook güzel bircok arkadas bende dahail amh larımız baya düşük mesela benim 0.9 senin ki cok iyi inş doğal yolla hamile kalırsın olmazsada cok sukur tup var memorial iyi bir merkez gidip konustugunda anlarsın zaten :)

kızlar merhaba.. öncelikle tedaviye başlayan arkadaşların Allah yar ve yardımcısı olsun. doktor kim olursa olsun, nasip Allah'tan. geri kalan herşey sebep. Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin.

ancak tedavi sırasında stressiz ve huzurlu olmak önemli. o açıdan hangi doktoru istiyorsanız lütfen onda ısrar edin. ben tedaviye şubat ayında başladığımda bana sistemlerini anlattılar ve farklı doktorlara görünebileceğimi söylediler. başta uyumsuz olmak istemediğimden ses çıkarmadım. sırayla funda hanım, aynur hanım ve betül hanıma gittim. ancak ne zamanki funda hanımın ölçtüğü yumurtaya ertesi gün betül hanım hayır bu daha küçük dedi, ben o zaman güvenimi kaybettim. her doktorun ölçümü de takibi de başka oluyor. madem yumurtamı biri ölçüyor, ertesi gün de diğeri ölçsün. ayrıca betül hanım çok suratsız ve demotive ediciydi. kendisine akıntım olduğumu söyledim, normal dedi geçiştirdi. evet, normal. ama insan bir rengini, kokusunu sormaz mı? bel ağrılarım artmıştı, onu sorduğumda daha da artacak, yaşayacaksın bunları diye beni terslemişti. insanın bu dönemde morale ihtiyacı olmaz mı? benim zaten yumurta gelişimim çok zordu. hepi topu da 2 embriyom olmuştu. kendisine iğneler sırasında daha çok yumurtam olur mu diye sorunca, sen en zor hasta grubusun diye benim moralimi iyice alt üst etti. benim o gün tüm sinirlerim attı. aradım hemşireyi, ben asla bir daha betül hanıma muayene olmam. tek gideceğim doktor aynur hanımdır dedim. funda hanım da pek bir suratsız ve merhaba demeye bile aciz biri olduğundan kendimi yanında rahat hissetmiyordum. orada doktorluk başka birşey. oradaki insanların moral da vermesi gerekir, oranın gerekliliği budur bence. aynur hanım bana huzur veriyordu ve gebeliğimin 3. ayına kadar hep kendisine gittim, memnundum. benim son muayene sırasında tek yumurtam görünüyordu ki o da boş çıkabilirdi ama kendisi bana bu kötü değil, böyle gebe kalan çok hastalarımız oldu diye moral vermişti. yanında adını hatırlamadığım bir doktor suratını olumsuz bir şekilde sallarken. nitekim, 5 yumurtam toplandı, 3'ü kaliteli çıktı, 2'si 5. güne gitti ve onlardan 1 tanesi oğlum bana tutundu Rabbime şükürler olsun. diyeceğim o ki, başta kabul etseniz bile sizi mutsuz eden bir durum varsa sakın susmayın ve istediğiniz doktordan başkasına asla gitmeyeceğinizi çok net belirtirseniz emin olun çok da güzel randevuları ayarlıyorlar.

inşallah hepinizin güzel haberlerini alırız. yine de herkese memorialı tavsiye ediyorum, insana güven veriyor.

canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik...oğluşun olacakmış çok sevindim benim de kızım olacak Allahın izniyle....çok moral verici bir yazı yazmışsın canım...bu öyle zor bir yol ki kendini yeni yürümeye başlayan bebek gibi hissediyorsun ve tutunmak için sürekli birini arıyorsun...beni de farklı farklı doktorlar takip etti...memorialin tek olumsuz yanı bu zaten...ama arkadaşlara tavsiyem korkmasınlar yılmasınlar...evet benim ilk tedavim olumlu sonuç verdi ama olmayadabilirdi...doktorlar söylüyor hiçbir denemenin bir diğeriyle bağlantısı yok diye...moral çok önemli unutmayın...ve yine unutmayın ki pozitif sonucu alır almaz tedirginlik bitmiyor sadece yön değiştiriyor...bu seferde acaba sağlıklı mı diye bir sonraki randevu için gün sayıyorsun...panik yapmıcaz ve temiz kalple dua edicez...eskisi gibi çok sık giremiyorum ama kalbim tedaviye yeni başlayan ve hamiş arkadaşlarla...hepinizi öpüyorum...

kızlar hangi doktoru tavsiye edersiniz ve fiyatları konusunda bilgi verebilirmisiniz

Nur Hanım Nur Hanım Nur Hanım :) Ama şu an doğum izninde. Eylülde dönecek.
Mustafa Bey de çok iyi bir doktor.
Aslında doktor konusu hastaya göre değişkenlik gösteriyor. Burada Murat Bey'in de hastaları var, Aynur Hanım'ın da Funda Hanım'ın da Müstecep Bey'in de Betül Hanım'ın da.
Karşılıklı elektrik meselesi.
Ben Nur Hanım'a bayılıyorum ama bu topikte ondan hoşlanmayanlar da vardı geçmişte.

Fiyat konusuna gelince, tedavi 2100 euro, ilaçlar da 1500 lira civarı tutuyor.

Nur Hanım Nur Hanım Nur Hanım :) Ama şu an doğum izninde. Eylülde dönecek.
Mustafa Bey de çok iyi bir doktor.
Aslında doktor konusu hastaya göre değişkenlik gösteriyor. Burada Murat Bey'in de hastaları var, Aynur Hanım'ın da Funda Hanım'ın da Müstecep Bey'in de Betül Hanım'ın da.
Karşılıklı elektrik meselesi.
Ben Nur Hanım'a bayılıyorum ama bu topikte ondan hoşlanmayanlar da vardı geçmişte.

Fiyat konusuna gelince, tedavi 2100 euro, ilaçlar da 1500 lira civarı tutuyor.

çok teşekkür ederim bilgilerin için canım ben zaten tüp bebekle dış gebelik yaşıyorum ancak aralık gibi başlarım .şuan araştırma içindeyim

merhaba canım Allah yardımcın olsun ins Rabbim hepimize tez zamanda evlat nasip eder yazdıklarını okuyunca bende cevap yazmak istedim amh ın inan coooook güzel bircok arkadas bende dahail amh larımız baya düşük mesela benim 0.9 senin ki cok iyi inş doğal yolla hamile kalırsın olmazsada cok sukur tup var memorial iyi bir merkez gidip konustugunda anlarsın zaten :)

çok teşekkür ederim canım benim bütün tetkikler yapıldı bir prolaktinim 29seyirlerinde ona da dr. bişey olmaz dedi diğer değerler çok iyi dedi ancak benim kocişin süpermenleri benim yumurtalarla buluşamadı bi türlü:KK9: inşallah bir an önce buluşur diye ümit ediyoruz ama olmazsa da biz buluşturmasını biliriz dedik ve şişli değil ama ataşehir cem beyden randevumu aldık bakalım çok iyi bir dr. diyorlar gerçi ssk ile anlaşmaları yokmuş ataşehirin ama bakalım hakkımızda hayırlısı:KK16:
Teşekkür ederim destekleriniz içinnnnn:KK16:

X