Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

HERKESE GUNAYDIN RABBIM KIMSENIN KUCAGINI BOS BIRAKMASIN HAYIRLI CUMALAR :KK49::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:TEDAVIDE OLAN ARKADSLAR A BOL ŞANS DILIYORUM .BEN 4 TUP BEBEK DENEMESI YAPTIM EN SON MEMORIALDE NEGATIF SONUC ALDIM SU AN ARA VERDIM KENDIMI TOPARLAMAM LAZIM ILACLAR DAHIL 10 BINI BULDU MADDI VE MANEVI COK ACI CEKTIM 5. DEMEYI DÜŞÜNÜYORUM CUNKÜ TAKIP TEDAVI HERSEY YOLUNDA GIDERKEN BIR ANDA BETUL HANIM OLSUN FUNDA OLSUN MUSTECEP OLSUN BIR ANDA INSANIN MORALINI BOZABILIYOR ARTI HEMSIRELER DAHIL YASADIKLARIMI TEKER TEKER PAYLASACAGIM ARKADASLAR OLACAGI VARSA OLUYOR RABBIMIN OL
:nazar: DEMESI YETER MALESEF BAZI INSANLAR CIDDIYE ALMIYOR KARSISINDAKINI COK PARAGOZ INSANLAR VAR DIKKAT EDIN VE TEDAVIDE HER SEYI ACIK ACIK KONUSUN BU SIZIN HAKKINIZ HERKESE ADIL DAVRANILMIYOR LÜTFENNNN GÖZUNUZU ACIN

hersey allahtan ama bizler malesef negatifin faturasını doktor ve hemsirelerin ilgisine ve yorumlarına yuklemeye bayılıyoruz.senin çocugun olmaz denen kaç kişinin oldu neler gördük ,önemli olan bilgi ve deneyim oda bizim merkezde var gerisi yok guler yuz yok ilgi bunlar bos seyler.

valla ben memorıale aralık 2011 de gıttım.2012 eylulde kızım eceyı kucagıma aldım.doktorum nur hanımdı en basından sadece nur hanımın benımle ılgılenmesını aksı takdırde tedavıye baslamak ıstemedıgımı soyledım sagolsunlar oylede oldu.gerek ordakı hemsıreler gerek telefonla ılac dozlarını belırleyen hemsıreler gerekırsede hamılelıgımın sonuna kadar hatta sımdı bıle her sorum ıcın tum samımıyetıyle bana cevap veren nur hanım bana hıc kotu davranmadı..ben memorıale toplamda 12 bın tl cıvarı bısey odedım...gereksız yere hıcbır sey yapılmadı.paragozde davranılmadı sanırım ortam epey degısmıs..bu kadar sıkayet oldgununa gore.uzuldum:KK43:

ilk tedavimde hamile kaldım. Tedavi sürecimde Nur Hanımın yakın ilgisini gördüm. Büyük bir talihsizlikle bebeğimi kaybettim. O süreçte de gerek Nur Hanımın gerek Semra Hocanın çok yakın ilgisi ve desteğini gördüm. Her seferinde yakından ilgilendiler. Yaşadığım olaydan sonra hem fiziki hem de psikolojik yönden desteklerini esirgemediler. Hemşireler de her seferinde hatrımı sordu. Güleryüzle karşıladılar. Ben hastaneden çok memnunum. Paragöz olduklarını da asla düşünmüyorum. Gerekmeyen hiçbir müdahale yapılmıyor. Nur Hanım şu anda bile tüm maillerime bıkmadan cevap veriyor , hatrımı soruyor. Semra Hoca da öyle. Yeni tedavime birkaç hafta sonra başlayacağım. Mustafa Bey ile devam ediyorum. O da çok profesyonel ve iyi bir doktor. Hastane ile ilgili olumsuz birşey söyleyemem. İnşallah bu tedavimde hamile kalırım. Ancak kalamazsam da bebeğime kavuşana kadar orada denemeye devam edeceğim. :KK16:

ilk tedavimde hamile kaldım. Tedavi sürecimde Nur Hanımın yakın ilgisini gördüm. Büyük bir talihsizlikle bebeğimi kaybettim. O süreçte de gerek Nur Hanımın gerek Semra Hocanın çok yakın ilgisi ve desteğini gördüm. Her seferinde yakından ilgilendiler. Yaşadığım olaydan sonra hem fiziki hem de psikolojik yönden desteklerini esirgemediler. Hemşireler de her seferinde hatrımı sordu. Güleryüzle karşıladılar. Ben hastaneden çok memnunum. Paragöz olduklarını da asla düşünmüyorum. Gerekmeyen hiçbir müdahale yapılmıyor. Nur Hanım şu anda bile tüm maillerime bıkmadan cevap veriyor , hatrımı soruyor. Semra Hoca da öyle. Yeni tedavime birkaç hafta sonra başlayacağım. Mustafa Bey ile devam ediyorum. O da çok profesyonel ve iyi bir doktor. Hastane ile ilgili olumsuz birşey söyleyemem. İnşallah bu tedavimde hamile kalırım. Ancak kalamazsam da bebeğime kavuşana kadar orada denemeye devam edeceğim. :KK16:

bende inşallah oraya gideceğim insan ister istemez kötüde iyide etkileniyor yazılanlardan Allahım hayırlısını versin inşallah bende fikrimi yazarım inşallah.

Kızlar benim rezervim kötü ve en zor hastalardan biriydim..Yarını da sayar isek 7 gün olucak..Her gün kan ultrason bakıldı bana..Bu akşam çatlatma iğnemi vurdum..Yarın son kontrolüm var..Eğer herşey yolunda giderse pazartesi sabah opum olacak..Tek taş pırlanta yumimi alacaklar..Son 2 gündür Mustafa beyde idim..O yüzden o başlarda gezdiğim doktorları unuttum bile :)) İnş herşey güzel olur..

Kızlar benim rezervim kötü ve en zor hastalardan biriydim..Yarını da sayar isek 7 gün olucak..Her gün kan ultrason bakıldı bana..Bu akşam çatlatma iğnemi vurdum..Yarın son kontrolüm var..Eğer herşey yolunda giderse pazartesi sabah opum olacak..Tek taş pırlanta yumimi alacaklar..Son 2 gündür Mustafa beyde idim..O yüzden o başlarda gezdiğim doktorları unuttum bile :)) İnş herşey güzel olur..

inşallah canım inşallah dualarım seninle güzel haberlerini beklicez

Allah yardımcın olsun millstone ins Altın yumurtan bebiş olsun göbeginde 9 ay ayrılmasın senden

Allah muvaffak eylesin. Altın yumurtan sağlıkla döllenip en az 37-38 hafta seninle olsun inş.

inşallah canım inşallah dualarım seninle güzel haberlerini beklicez

Allah yardımcın olsun millstone ins Altın yumurtan bebiş olsun göbeginde 9 ay ayrılmasın senden

Allah muvaffak eylesin. Altın yumurtan sağlıkla döllenip en az 37-38 hafta seninle olsun inş.

Çok sağolun kızlarr..Ne güzel dualar etmişsinizz..Rabbim bu yolda kimsenin kucağını boş bırakmasınn :KK16: :KK16:

canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik...oğluşun olacakmış çok sevindim benim de kızım olacak Allahın izniyle....çok moral verici bir yazı yazmışsın canım...bu öyle zor bir yol ki kendini yeni yürümeye başlayan bebek gibi hissediyorsun ve tutunmak için sürekli birini arıyorsun...beni de farklı farklı doktorlar takip etti...memorialin tek olumsuz yanı bu zaten...ama arkadaşlara tavsiyem korkmasınlar yılmasınlar...evet benim ilk tedavim olumlu sonuç verdi ama olmayadabilirdi...doktorlar söylüyor hiçbir denemenin bir diğeriyle bağlantısı yok diye...moral çok önemli unutmayın...ve yine unutmayın ki pozitif sonucu alır almaz tedirginlik bitmiyor sadece yön değiştiriyor...bu seferde acaba sağlıklı mı diye bir sonraki randevu için gün sayıyorsun...panik yapmıcaz ve temiz kalple dua edicez...eskisi gibi çok sık giremiyorum ama kalbim tedaviye yeni başlayan ve hamiş arkadaşlarla...hepinizi öpüyorum...

merhaba canım :) iyiyim çok şükür. benim hamilelik boyu tek sıkıntım mideden oldu, hala da öyle. ekşime, yanma, bulantı, ağrı.. bir midenin başına gelebilecek ne varsa :KK1: ama elhamdülillah..bebek sağlıklı olsun da. evet canım ya, kız sanıyorduk ama son gidişimizde net bir şekilde erkekti :) senin nasıl hamilelik? kızın mı olacak, maşallaahh.. ama değişime yine de hazırlıklı ol :KK1:

arkadaşlar deneyimli olanlara birşey soracağım ben şuanda hastayım salı günü ilk randevumuza gideceğiz bundan sonraki adette mutlaka başlanırmı tedaviye?ne gibi durumlarda bekleniyor?

arkadaşlar deneyimli olanlara birşey soracağım ben şuanda hastayım salı günü ilk randevumuza gideceğiz bundan sonraki adette mutlaka başlanırmı tedaviye?ne gibi durumlarda bekleniyor?

Rahim içinde ve istenen tahlillerde bir sorun görülmezse ilk adette başlayabiliyorsun. Allah yardımcın olsun...

merhaba canım :) iyiyim çok şükür. benim hamilelik boyu tek sıkıntım mideden oldu, hala da öyle. ekşime, yanma, bulantı, ağrı.. bir midenin başına gelebilecek ne varsa :KK1: ama elhamdülillah..bebek sağlıklı olsun da. evet canım ya, kız sanıyorduk ama son gidişimizde net bir şekilde erkekti :) senin nasıl hamilelik? kızın mı olacak, maşallaahh.. ama değişime yine de hazırlıklı ol :KK1:

canım sorma ben de çok çektim mideden...bulantılar bitti derken şimdi de yanma başladı...Allaha şükür iyi gidiyor şimdilik...çarşamba kontrol var..doktor %99 kız dedi...yarım saat baktı görene kadar..zaten kesin olmayınca söylemiyormuş...erken belli oldu benimki...tekmeleri bekliyoruz şimdi de bir kaç hafta içinde başlar herhalde...senin başladı mı....bu arada çakır,sümeyye ve ketenprensesten haber var mı...belli mi acaba cinsiyetler...bir de mikronunkiler noldu cinsiyetler merak ettim...

X