Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal excellence koyu küllü kumral için yardım

Loreal excellence koyu küllü kumral benim bakır saçlarımı bile kapatmıştı.

Benim zemin rengim çok açıktı. Sarıdan bakıra dönüp bakırdan kumrala dönmüştüm. Sonrada kuaförün biri saçlarımı rezim etti kahveye boyadım şimdide. Koyu olur sanırım senin saçında.

Neva color saçları oldukça parlak gösteriyor. Kurutmuyor ya da en fazla koleston kadar kurutuyor diyeyim. 2-3 haftada bir bu boya ,le boyadığım oldu. 5.4 açık kahve hoş bir renk.

Benim zemin rengim çok açıktı. Sarıdan bakıra dönüp bakırdan kumrala dönmüştüm. Sonrada kuaförün biri saçlarımı rezim etti kahveye boyadım şimdide. Koyu olur sanırım senin saçında.

bizde senle hep aynı gitmişiz ben de bakırdan kumrala dönmüştüm küllü kumarl neva colorun gaytte güzel bakırlığı almıştı şimdide röfleye tekarar döndüm bir sene önceye yanii ama pişmaın tek renk en güzeli..gerçekten neva color yıpratmıyor ben beğendim en çok paltteden falan güzel yani

bizde senle hep aynı gitmişiz ben de bakırdan kumrala dönmüştüm küllü kumarl neva colorun gaytte güzel bakırlığı almıştı şimdide röfleye tekarar döndüm bir sene önceye yanii ama pişmaın tek renk en güzeli..gerçekten neva color yıpratmıyor ben beğendim en çok paltteden falan güzel yani

Boya başa dert. Boyamıcam bundan sonra. 2 sene boya sürmemiştim ne güzel şeytan dürttü.

Boya başa dert. Boyamıcam bundan sonra. 2 sene boya sürmemiştim ne güzel şeytan dürttü.

saçlarım uzun olduğu için küllü koyu kumral ile 1.5 paket kahve karıştırdık siyah gibi oldu bu az aksa doğala dönse birdaha ellemicem saçlarımı ama söyle sorunum var sadece kahkülümde genetik olarak beyazlar var onlar çıkınca sadece orayı boyamayı dusunuyorum olur mu kızlar?:KK9:

X