Medical Park Göztepe Hakkında

kızlar ben yarına leyla hanım a randevu aldım..çarşamba günü için de medical park can bey e randevu aldım...ikisinden birini seçeceğim artık....allah yardımcımız olsun...bu leyla hanım ın soyadını bilen var mı kızlar???

nestle ızlenımlerını paylasırsın bızımle.. bende 8 kasım cumartesıye aldım randevu leyla hanımdan.. butun testlerınle gıtmeyı unutma.. ben medıcal den de Gokmen beyden bır alayım dıyorum

betulcugum sen yıne dogumunu yaptın ya bız ne yapalım..mirmirmirmir

nestle sana da ızlenımlerın ıcın tesekkur ederım. Demek doktor az zaman ayırdı.. bu da benım ıcın onemlı krıterlerden bırı. 10 dk da bır kontrol mu olur? En ıyısı o zaman Medıcal Gokmen beye gıtmek. Bu arada sen neden Can beyı ıstıyorsun? Gokmen beyı dusunmedın?

arkadaslar bende bugun mıne hanıma gıttım genel anlamda ıyıydı oda sıcak bırı
ama bısey benı cok sasırttı benım 5.5 cm kıstım vardı aylardır bu kıste ragmen mehtap hanım hsg ıstemıstı bu ay mıne hanımda dedıkı 6.5 cm olmus kıst bu kıst varken nasıl hsg alabılır anlayamadım dedı hamıle olsan bıle dusuge yol acabılır oncelıkle bu kıstten kurtulamız lazım dedı yasmın verdı bana.
ıste oyle hem kızdım hem kırıldım mehtap hanıma kı ben cook guvenıyordum ona bunca zmandır bana o kıst gebelıge engel degıl dıyıp durdu ama benım kafamda hep o kısstten korkkum vardı. ıste bılemıyoru<z her seyde bır hayır vardır benım hayrımda buymus demek kı dıyorum.haa bırde medıcalpark bombos kızlar:KK70: ooh pek bı rahat geldı bana kımsecıkler yoktu bugun mehtap hanım gıttı rahatlamıs anlasılan herkes. saka saka keske gıtmeseydı yınede nıye bılmıyorum ama sevıyorum o kadını ben...acıl sıfalar dılıyorum arkadaslarım opuldunuz

bana dıyorsun sanırım canım
erkek dr a muayene olamam kadınlardan bıle cok cekınıyrum canım ya
ama suna emınım artık erkekler kadınlardan daha ıyı anlıyor ınsanı
dıger bayan dr ları tanımıyorum sule hanımı gordum pek sıcak gelmedı
mıne hanım var keza oyle bılemıyorum ne yapacagım

ipekcim ya hamile iken zaten ustten ultrason yapılıyor son gunlerde acil birsey olmadıkca helede normal dogum dusunmuyorsan alttan muayne edilmiyor. iyi dusun bence. bayan d alternatifi yok sanırım pek hastenede çokca erkek dr var

kızlar bende mehtap hanım ın hastasıydım...pazartesiye randevum vardı..bugün arayıp iptal ettiler...ayrılıyormuş.....florance nıghntgale gidiyormuş...kadıköydekine...ama ssk geçmiyor malum....gökmen bey den randevu almak istedim...10 gün boyunca randevu ekranı kapalı dediler...kongreye filan da gidecekmiş...kaldım açıkta.....can bey le mi devam etsem acaba??? anlaşılan bu gökmen de aynı mehtap gibi olacak...şimdiden 10 gün dolu diyorlar...onun keyfini bekleme şansım yok ki benim...şeker yüklemesi yaptırmam lazım...aşırı kansızlık çıktı kan serumu takılması lazım....şu can bey le ilgili biraz daha bilgi olsa keşke...ay ne yapacağımı şaşırdım valla....kızlar sizler ne yapacaksınız???

nestle ben can beyin yeni bir hastasıyım bir muayneye gittim referans la ama ve ameliyat kararı aldık ameliyatımı oldum. soyle soyliyim glckny de yazar aynısını profesore edasıvar can bey in
isini iyi bildigine inandım ben guven veriyor. ama biraz ukala. yani kirilgan hassas dr bana bunu nası dedi yapı sında biri isen sayet bozulabilirsin. yada alınabilirsin. bunu belirtmek isterim. mesela bana dediki hastaneden çıkarken iste anlatıyor eve gidip banyoyu yap .. diye direktifleri verdi. bende urkuyrum hemen banyo yapmaya dedimki banyo bugun yapmak zorundamıyım hani yapmasam olmazmı . bak beni dinle yapabilirsin dedim yap mutlaka demedim falan uslubunde ama ben rahat biryimidim gulup ya tamam anladım ok falan dedim. tam sen heyecanla birsey anlatırken iste bizim pazı pruzler cikti ozel sigorta onayı ile ilgili iste ben can bey soyle oldu boyle dedi yatıs islemindeki bayanlar falan bi sn bi sn bi sakin ol sunu soyle yapalım ben yazı yazarım bilmemne ve her seyi çozduu. presetdurleri iyi biliyor kesinlikle . ama sen konusurken heyecanla bi dk beni dinle sakin ol falan gibi bolebilen bir insan. bunlardan alınan insanlar var o yuzden belirtiyorum. ama sonuç onemli benim için dersen islerimi halleti tibbi bir sikayetim yok çok memnunum. ameliyata girerken sıcaktı ctesi muayneye gittim. haftaya ptesi ameliyat kararı verildi arada bir hafta seminerde olcakmıs beni haftay ctesi ara dedi. aradım adımı soyleyince direk tanıdı nasılsın dedi heycan varmı vs gulerek espri vs yaptı yani sıcak bir insan. arada ukalalık yapıyor :) ve ben deneyimine guveniyorum. murat emanetoglu duymussunuzdur belki o da meshur bir dr onunla çalısıyor jinemer de halen devam ediyormu bilmiorum ama guvenilebilecek dr lardan bence

kızlar ben medipol leyla hanıma randevu aldım ayın 8'ıne.. bırde Medıcal Gokmen beye mı alsam!!!!!... İkisinden birini seçecez sonuçta..

melek bende dr kararsızlıgı yasarken aynı bu sekil ikisindenede alıp sonra karar ve rmeye calısıyordum ama uçbes gun kala mutlaka arayıp iptal ettiriyordum etik olarak hos olmaz çunku yer tutmak yakıntarihte. ama onun haricinde heryer boyle dolu

kızlar size nacizan tavsiyem sunu da dusunun. çok populer dr lar az zaman ayırıyorlar çunku asırı yogunluk var. biraz ben zaten iyiyim modunda olabilirler kisisine gore değisir. e randevu almak meselee tlefonla ulasmak mesele
hamilelikte en ufak detaylar bile onemlidir bir ikili testin incelenmesinden tutun hafif kasılmalarım basladı diye dr a anlatırken sizi dikkatle dinlemezse olabilcek seyler ekadar. en iyi dr hamilelikte ulasilabilir dr dur rahat zaman ayıran dr dur. detaylar zaman bol olunca gozden kacmaz.
ben bu mantıgı ogulum okula verirkende yaptım. 45 kisilik sınıfta en iyi ogretmendemi okusun dedim
35 kisilik sinifta orta ayar ogretmendemi ve ailemle ortak fikir 35 kisilik sınıftan yana oldu. çunku en iyi orgretmen bile kapasite ustune çıktgıında olumsuza donebilir.
bunlarıda dusunun derim secimlerinizi yaparken.

kızlar ben bugün medipol leyla hanım a gittim...öncelikle şunu belirteyim arka arkaya 2 normal doğuma denk geldiğim için tam 2 saat bekledim doktoru...ayrıca bekleme salonuyla - normal doğum yapılan doğumhane aynı katta...kısacası doktoru beklerken doğumhanenin kapısında oturuyorsunuz...ve içerdeki çığlıkları, doğum yapan annelerin bağrıntılarını hepsini duyuyorsunuz...hele kapı açılıp kapandıkça sinirleriniz bozuluyor..onun dışında leyla hanım güleryüzlü, hastasıyla ilgilenmeye çalışan, pozitif bir doktor...ama başı acayip kalabalık...muayenemi oldum..mehtap hanımdan daha kısa bakıyor ultrasonla..herşeyi normal gördü..şeker yüklemesi yapılacak..perşembe filan tekrar görünücem...bu arada normalde 20 dakikada bir verilen hasta randevuları 10 dakikada bire düştüğü için cidden doktor feci bunalmış durumda...acıdım kadına..muayene ücreti 25 ytl..(ssk) sezaryen 1500 ytl (zorunlu ise) isteğe bağlı ise 2500 ytl...perşembe gidişimde doğum katını gezeceğim...odalara bakacağım...zaten çarşamba sabah 08.30 da da can bey le randevum var...ikisinden birine karar vereceğim...varsa sorunuz cevaplayabilirim...

medical parktan mehtap hanımın ayrılmasının nedenlerınden en bılındık olanlarından bırısı ıse hastanenın devlet hastanesıne benzemeye dogru gıtmesı.. hasta sayısı cok. zaman az. sureklı sıkıstırma var. kadın dogum bolumunde bır kac doktor var ama en cok basvurulan mehtap hnm o da bu durumdan baya bunalmıs bellı. banko da kı asıstan kızlar bıle mehtap hnm bır hastaya uzun bakmak ıstıyor o da zaman yetmedıgı ıcın sıkıntı oluyor dıyorlar. tabı onlar bunu overek degıl bıraz sıtem ederek soyluyor. halbukı bence pesınden bırı kovalar gıbı bakmayı hıcbır doktor ıstemez, hıcbır hasta da ıstemez. bır hastanın muayene suresı 20 dk olmalı. ozellıkle ve ozellıkle hamılelık kontrollerınde.
ama hastane yonetımı ne kadar hasta olursa o kadar kar gozuyle baktıgı ıcın durum can sıkıcı bır hal alıyor. :kahve:

ıkı saat sıra bekledık cumartesı gunu gıttıgımız zaman. 40. gun kontrolumdu. aman Allahım kadın dogum bolumuna gırınce bu ne ya dedım.. ıcerı bır kalabalık butun koltuklar dolu bır o kadar da ayakta bekleyen ınsan var. ve en kotu tarafı ıslemler cok yavas ılerlıyor. bu sadece bu bolumde degıl sanırım her bolumde. cocuk bolumundede hep randevu sorunu. ıkı seferdır 10.30 gıbı bır randevu saatımız varken 11.00 de randevusu olan hastayı bızden once alıyorlar ve bızde ordayken !!:kızgın: ve bunu yapanların ezılıp ozur dılemesı gerekırken 11.00 de randevusu olupte ıcerı alınan hasta cıktıgında rahatsızlık duyup ozur dılıyor ezılıyor .. ısler bır karısık yanı bılmıyorum esım her gıdısımızde sınırlenıyor..Allahtan benım takıplerım yapılıyorken o kadar cok hasta yoktu yıne beklıyorduk ama bu kadar cok degıl.. :kahve:

Son düzenleme:
evet can bey e gidecekseniz mantıklı şeyler sormanız gerekiyor:) alınıp kırılan biriyseniz size gelmez.ukala dır ama işinin eridir espirilidir modern bir insandır.

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım. Allah nasip ederse 2 Mart'ta kızımı dünyaya getireceğim inşallah. Ben Medical Park Göztepeye gidiyorum doktorum Mehtap Hn. idi ama hastaneden ayrılmış, şimdi Mine Hn. için randevu aldım ama kendisi hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi bana? Şimdiden teşekkürler...

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım. Allah nasip ederse 2 Mart'ta kızımı dünyaya getireceğim inşallah. Ben Medical Park Göztepeye gidiyorum doktorum Mehtap Hn. idi ama hastaneden ayrılmış, şimdi Mine Hn. için randevu aldım ama kendisi hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi bana? Şimdiden teşekkürler...

Selam canım sanada geçmiş olsun :) Mine hanımı ben hiç düşünmedim Gökmen beyi düşünüyorum bende Medical de... Sen niye mart 2009 annelerinde yoksun. Benimde doğum 5 Mart görünüyor..

Selam canım sanada geçmiş olsun :) Mine hanımı ben hiç düşünmedim Gökmen beyi düşünüyorum bende Medical de... Sen niye mart 2009 annelerinde yoksun. Benimde doğum 5 Mart görünüyor..

Canım cevabın için çok tşk. ederim. Ben kulübe daha yeni giriyorum nerde ne var pek bilmiyorum inş. zamanla daha aktif paylaşacağım sizlerle yaşadıklarımı.

kızlar merhaba;
bende Mine Kaymakçı ya gidiyorum. evet muayene süreleri kısa ama ilgili bir bayan ;
ben kafama takılan herşeyi mail atıyorum kendisine , hepsine cevap veriyor....
açıkçası muayeneye gittiğimde en fazla 15 dak beklemişimdir.
Geçen bayremdan sonra Mine hanım İzinliymiş, Bende Mehtap hanıma gözükim. dedim. metini daha önce duymuştum. ve sonuç 2 saat muayene olmak için bekledim. o heyecanlı bebeğimi göreceğim bekleyeişim, sinir krizi geçirmeme neden oldu. o sinirle mehtap hanımın nasıl ilgilendiğini bile anlamadım. ...şimdi o ayrıldığına göre diğer doktorlar yoğunlaşır ; ayın 10 da gidecem bakalım. neler olmuş göreceğim.

bu arada Bu ayın 15 de Medicalpark ta - Gebelere Yönelik Eğitim toplantısı var;

daha önceden 23.10.08 tarihinde yapılmıştı, hafta içinde olduğu için katılamamıştım. (bu bilgiyi Mine hanım Vermisti bana)

hastane halkla ilişkiler bölümüne şikayette bulunmuştum. niye biz hastalara bilgi verilmiyor, Ve çalışanlar için hafta sonu yapılmasını rica etmiştim. Bana gelen mailde aşağıdaki gibidir. Sizlerle paylaşmak istedim.

Şirvan Hanım;

Gebelerimize yönelik başlatmış olduğumuz "Bebeğimi Beklerken Hamilelik Eğitimi" programımız 15 Kasım Cumartesi günü saat 14:00-17:00 saatleri arasıda hastanemizde 10 katta bulunan 3 numaralı salonumuzda yapılacaktır.

Bu toplantıda sizleri aramızda görmek bizleri son derece mutlu edecektir. Bana her konuda hem mail adresimden hemde 0530 510 67 30 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz.

İlgi ve nezaketinize teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

Hülya ALPER
Göztepe Hastane Kompleksi
Kurumsal Pazarlama Müdürü

kızlar merhaba;
bende Mine Kaymakçı ya gidiyorum. evet muayene süreleri kısa ama ilgili bir bayan ;
ben kafama takılan herşeyi mail atıyorum kendisine , hepsine cevap veriyor....
açıkçası muayeneye gittiğimde en fazla 15 dak beklemişimdir.
Geçen bayremdan sonra Mine hanım İzinliymiş, Bende Mehtap hanıma gözükim. dedim. metini daha önce duymuştum. ve sonuç 2 saat muayene olmak için bekledim. o heyecanlı bebeğimi göreceğim bekleyeişim, sinir krizi geçirmeme neden oldu. o sinirle mehtap hanımın nasıl ilgilendiğini bile anlamadım. ...şimdi o ayrıldığına göre diğer doktorlar yoğunlaşır ; ayın 10 da gidecem bakalım. neler olmuş göreceğim.

Canım paylaşımların için tşk.ler. Tabiiki talep gören bir doktora gitmenin dezavantajları da var. beklemek gibi falan..
Doktorlarımız kısmına baktığımda bir sürü yeni doktorun geldiğini görünüyorum. Bir araştırmak lazım aslında. Mine hanımdan memnun olmana sevindim. Demek maillerine bile cv veriyor ne kadar güzel. Bir araştıralım bakalım Mine hanımını da

bu arada Bu ayın 15 de Medicalpark ta - Gebelere Yönelik Eğitim toplantısı var;

daha önceden 23.10.08 tarihinde yapılmıştı, hafta içinde olduğu için katılamamıştım. (bu bilgiyi Mine hanım Vermisti bana)

hastane halkla ilişkiler bölümüne şikayette bulunmuştum. niye biz hastalara bilgi verilmiyor, Ve çalışanlar için hafta sonu yapılmasını rica etmiştim. Bana gelen mailde aşağıdaki gibidir. Sizlerle paylaşmak istedim.

Şirvan Hanım;

Gebelerimize yönelik başlatmış olduğumuz "Bebeğimi Beklerken Hamilelik Eğitimi" programımız 15 Kasım Cumartesi günü saat 14:00-17:00 saatleri arasıda hastanemizde 10 katta bulunan 3 numaralı salonumuzda yapılacaktır.

Bu toplantıda sizleri aramızda görmek bizleri son derece mutlu edecektir. Bana her konuda hem mail adresimden hemde 0530 510 67 30 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz.

İlgi ve nezaketinize teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

Hülya ALPER
Göztepe Hastane Kompleksi
Kurumsal Pazarlama Müdürü

Benimde ilk cebime bilgilendirme maili geldi. Hamilelik eğitim semineri başlıyor diye. Ayın 23'ünde yapılan bilgilendirmeymiş. 15 Kasım da başlıcak.Arayıp tekrar geliyormusunuz diye teyit alıp bilgi verdiler zaten. Cumartesileri yapmaktan başka çareleri yok artık büyük bir kesim çalışıyor.

Şifa hastanesinde aynı şekilde eğitim başlıyor. 22 Kasımda yine aynı saatler arası 14-17 arası. Ama burdaki eğitim hamilelik yogası. Burası da 5 hafta sürecek. Aynı günlerde olması nedeniyle birini tercih etmem lazım benimde

bende son 2 aydır medical parka gidiyorum gebelik semineriyle ilgili msj geldi telefonuma bende arayıp bilgi almak istedim ancak teldeki bayan bilgi veremedi,biz sizi daha sonra ararız dedi, hala arayan soran yok..zaten kararsızım şuan başka bi hastane araştırıyorum

bende son 2 aydır medical parka gidiyorum gebelik semineriyle ilgili msj geldi telefonuma bende arayıp bilgi almak istedim ancak teldeki bayan bilgi veremedi,biz sizi daha sonra ararız dedi, hala arayan soran yok..zaten kararsızım şuan başka bi hastane araştırıyorum

30 haftaya gelmişsin. neden başka bir hastane araştırıyorsun? memnun olmadığın nokta ne? doktorun kimdi?

30 haftaya gelmişsin. neden başka bir hastane araştırıyorsun? memnun olmadığın nokta ne? doktorun kimdi?

medical parka her gittiğimizde randevuyla ilgili problem yaşıyorus,ilk gökmen beye gittim detaylı ultrason için hiç samimi değildi oysa bi önceki randevumuzda çak daha fazla ilgi göstermişti,en sonda mehtap hanıma gittim çok ısındığımı söyliyemicem ama olsun b uraya devam ederim artık dedim o da ayrılmış.. hamilelliğimin başından beri ii dr. rastlamadım

medical parka her gittiğimizde randevuyla ilgili problem yaşıyorus,ilk gökmen beye gittim detaylı ultrason için hiç samimi değildi oysa bi önceki randevumuzda çak daha fazla ilgi göstermişti,en sonda mehtap hanıma gittim çok ısındığımı söyliyemicem ama olsun b uraya devam ederim artık dedim o da ayrılmış.. hamilelliğimin başından beri ii dr. rastlamadım

peki başka nereyi ve hangi doktoru düşünüyorsun. Bende Medipol ile Medical arasında kararsız kalmıştım . Medipol de Leyla hanım gibi çok iyi bir doktor var ama yoğunluktan hastalara 10-15 dk zor ayırabılıyorlarmıs.. Hastane odaları kucukmus vs..

canım bilgi amaçlı söylüyorum.
ben biraz pimpirikli olduğum için iki hastaneye birden gidiyorum.
Erdem hastanesi : özlem hanım : sıcak kanlı bir bayan , güler yüzlü, değerlendirilebilir.

dediğim gibi ben henüz karar vermedim. Medicalpark - erdem arasında gidip geliyorum.
şu bir gerçek testlerimi (2-3lü testleri) medicalde yaptırıcam çünkü buranın cihazları daha iyi.

X