tedaviye başlarken yenilmesi gerekenler ve yasak olanlar..

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar tedavime bugün başladım.neler yemeliyim başarıyı arttırmak için ve nelerden uzak durmalıyım yardım ederseniz sevinirim..sizler neler yaptınız...tutunmayı sağlayan yiyecekler varmı...

Herşeyden önce bu kadar kendini kasma bence rahat ol olacağı varsa rabbim nasip etmişse oluyor. Ben ilk 2 denememde herşeyden korkuyordum ne yesem nasıl hareket etsem diye dondurulmuşlarla denediğim 3. denemede olursa olur olmazsa olmaz dedim biraz daha rahattım ve sürpriz tuttu ama malaesef kısa sürdü neyse bu da bir gelişme demekki olabiliyormuş en azında artık umudum daha fazla .Diyeceğim odur ki kendini kasma bol bol dua et çünkü rabbim istemezse ne yaparsan yap yapabileceğin bir şey olmuyor.
İnşallah güzel haberlerle dönersin ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın ( dualarımız tüm bebek isteyenler için ...)

ben burdaki arkadaşlardan embrüyonu
rahime tutunmasında ananasın yararı olduğunu duymuştum.
tedavin hayırlı olsun bu arada

canım tedavin hayırlı olsun ilk önce. ben sigaradan kahveden koladan uzak kalmıştım. çikolata da yememeye çalıştım hala da yemiyorum. ama rahat ol canım allah nasip etmişse olur tabii...

canım tedavin hayırlı olsun ilk önce. ben sigaradan kahveden koladan uzak kalmıştım. çikolata da yememeye çalıştım hala da yemiyorum. ama rahat ol canım allah nasip etmişse olur tabii...
canım cıkolata yemek zararlımı ben bılmıyordum ılk gunler cok canım ıstedı adet donemımde hep olur baya yedım

cnm ben bebekler konunca ilk 4 gun ananas yedım faydası oldunu burda okumuştum
çay kahve cola hıçç içmedım bolbol sut ıhlamur ve bıtkıçayları ıçtım
salam sosıs gıbı çiğ şarkuterı urunlerıde yemedım
kahvaltımıda 1yumurta 1domates peynır ve sut ıle ettım..akşam ve oğlen hep sebze yemeği yedım
aa bıde bolbol su ve kabız olmamak ıcın kayısı kompostusu :)) hadı ınsallah hamış olcan

çok saolun arkadaşlar..verdiğiniz bilgiler çok önemli benim için...

tedavin hayırlı olsun.
ben iğnelere başladıktan sonra maydanoz, nane, kekik,sarmısak, soğan yemedim bunlar bağışıklık sistemini güçlendiriyor.ayrıca adaçayı, nane çayı, rezene, gibi bitki çayları da tüketmedim.bol su için ve kabız olmamaya çalışın...

ben de burdan okumuştum tedavi sırasında ayçiçeği yenmemeliymiş, bir doktor söylemiş. doğru mu bilmiyorum ama ben ilk denememde hemen hemen her akşam yemiştim, bu sefer 1 ay öncesinden yemeği bıraktım, hala yemiyorum, çok şükür 5 haftalık hamileyim.

X