İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bende kahraman beye gitmek istiyorum özel sağlık sigortam var doğum için ege sağlıkta anlaşması varmı acaba bilen var mı?

bende kahraman beye gitmek istiyorum özel sağlık sigortam var doğum için ege sağlıkta anlaşması varmı acaba bilen var mı?

benim bir arkadaşım ona gidiyor. bildiğim kadarıyla çınarlıyla anlaşması var. ama yinede sor. ege sağlığı özelliklemi istiyorsun

slm , sana bitkisel bi önerim var, etkisini zamanla anlıyorsun, bildiğimiz iğde yi çay olarak demliyorsun, ve yiyorsun canın çektikçe , sabah akşam bu çaydan içiyorsun, bende aynı durumdaydım, 1 aydan fazla uyguladım, şuan hamileyim, denemende fayda var..
geçmiş olsun

slm , sana bitkisel bi önerim var, etkisini zamanla anlıyorsun, bildiğimiz iğde yi çay olarak demliyorsun, ve yiyorsun canın çektikçe , sabah akşam bu çaydan içiyorsun, bende aynı durumdaydım, 1 aydan fazla uyguladım, şuan hamileyim, denemende fayda var..
geçmiş olsun

selam bu iğde neye iyi geliyor canım bide ne kadar iğde ne kadar su koyuyorsun ne kadar içilecek tarif edermisin bebek içinmi bu benimde bebeğim olmuyor canım nolur bende duyduğum herşeyi yapıyorum yardımın için şimdiden çok sağol allaha emanet olun bebeğin ve sen

eve ege sağlığı düşünüyorum çünkü orda doğum ücretsiz sadece doktora para verilecekmiş sigortamın öyle bir anlaşması var hastane ile

eve ege sağlığı düşünüyorum çünkü orda doğum ücretsiz sadece doktora para verilecekmiş sigortamın öyle bir anlaşması var hastane ile

Bende Kahraman Bey'e gidiyorum. Çok iyi bir doktor.
Kent ve Çınarlı'da doğum yaptırdığını biliyorum. Henüz bizde konuşmadık. Bende Çınarlı'yı tercih edicem büyük ihtimalle. Yine de doktorun tavsiyesine göre hareket edeceğim

arkadaşım yeni doğum yaptı mitra hanımla kent hastanesinde ve inanılmaz memnun kaldı tam olarak ne kadar ödeme yaptığını bilmiyorum 3000 e yakındı sanırım. sezaryan mı normal mi olacak? arkadaşım sezaryan olmuştu tek kötü tarafı mitra hanım orda çalışmadığı için gün içerisinde o değil de başka doktorlar kontrolerini yapmıştı bence tek dezavantaj bu... ama kent hastanesi harika 5 yıldızlı otell gibi

ayy çok evindim gayet memnun demekki:)benimde sezeryan olcak ama doktorun olmamamsı çok kötüymüş ama en azından bi kere falan uğramıştır dimi bi bilgin varmı?

Tavsiye edebileceği diğer bir doktor da kadomer'den dr.levent bey ve prof.dr.hüsnü çağlar.sağolsunlar onlarda kontrollerimi olmamama rağmen bana bebişimin sağlığıyla ilgili bir konuda çok yardımcı olmuşlardı.deyim yerindeyse beni hayata döndürdüler.allah nasip ederse ikinci bebeğimde kadomere gideceğim.

benım doktorum da Levent ERKAN,hatta bugün doğum yapmam lazım ama hiç bi belirti yok:) Leventi ben de tavsiye ederim kesinlikle.bızım ailedekı butun bayanlarınve bebişlerin doktoru o:) hem ıyı bır doktor hemde adam gibi bi adam.

ayy çok evindim gayet memnun demekki:)benimde sezeryan olcak ama doktorun olmamamsı çok kötüymüş ama en azından bi kere falan uğramıştır dimi bi bilgin varmı?
tabi canım o kadar uğruyor mesela arkadaşım sabah doğum yapmıştı doktor o gün akşam 10 gibi uğramış zaten ertesi sabah taburcu oldu bi problem yoktu.

herkese merhaba, aranıza yeni katıldım ve bende bebek istiyorum artık:)))))

önüzmüdeki bir yıl içerisinde bebek sahibi olmak isteyen anne adaylarına tavsiyem doğum için özel sağlık sigortası yaptırmaları.

yalnız doğum ve kadın doğum muayeneleri için bir yıl bekleme süresi var.yani bir yıl parayı ödüyorsunuz doğum hakkı ve muayene hakkınız olmuyor.sadece bu bir yıl içinde kaza ile başınıza gelebilecek herşeyi ödüyor(kaza sigortası)
mesela ben merdivenlerden düştüm çınarlı hast ne yakındım oraya gittim beş kuruş para ödemedim.ama çınarlının acili berbat.....bozyaka ssk bile ondan iyidir.
benim sigortamın kent hast ve özel sağlık ile sınırsız anlaşması var doğum için.yani doktorum 5 gün yatacak dese bile sorun yok....
bende sağlık sorunlarımdan dolayı kent i tercih edicem açıkcası.
sanırsam 7-8 kadın doğumcu ile anlaşmalarıda var.
ben hüseyin ceyberi ye gittim genel kontrol için müthiş bir adam.baba gibi ilgilendi benimle

özel sağlık sigortalarını araştırın derim.ben geçen sene 475 ytl ödedim(10 taksit) bu sene doğum riskli başladıgı için 690 oldu.düşünsenize bu kadar paraya hem doktor muayenesi hem kent de doğummm:))))))))
müthişşşşşşşşş

evet ya bende çok pişman oldum hamile kalmadan önce yaptırmadıgıma ama ssk anlaşması oluyor hastanelerde diye birde bebek için tedavi gördügümden ilgilenemedim araştırıp şimdi çok pişmanım gerçi özel ege saglık hastaneinde dogum yapacagım ama yinede çok pahalı

Benim de özel sigortam var;ama Aralık'ta maalesef yenilenecek poliçe ve bu yüzden Kasım'a kadar SSK'dan testlerimi yaptıracağım.Özel doktorum da Kahraman Bey.Ona da cepten artık napalım bebiş için :) Doğum için ben de Kent Hastanesi düşünüyorum bu arada...

arkadaşlar tijen urangunu bileniniz var mı.ve egepol hastanesini.acil cevap bekliyorum sizlerden.şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar tijen urangunu bileniniz var mı.ve egepol hastanesini.acil cevap bekliyorum sizlerden.şimdiden teşekkürler.

canım ben tijen hanıma gittim muayene oldum gayet ilgiliydi hatta benimle sanki özel yerine gitmişi,m gibi ilgilendi hastaneyide çok beğenmiştim doğumumu orda yapmaya karar vermiştimki tijen hanım hakkında internette yayınlanmış bazı yazılar okudum geçmişte çeşitli cezalar almış reçetede usulsuzlukyapmış ama en önemlisi ameliyatta hasta karnında gazlı bez unutmuş ben bunları öğrendikten sonra tijen hanıma gitmekten vazgeçtim bundan sonrakı karar senin hayırlısı olsun

mehtapkuş cevabın için teşekkürler.ben 34 haftalık tek yumurta ikizlerine hamileyim.o hastaneye sadece kontrol için gitmiştim.ssk geçerli olduğu için orayı uygun bulup doğumu da orada yaptırırım diye düşünmüştüm.beni hiç bir neden yokken iki gn yatırdı.doğumun başladığını bebeklerin gelmek üzere olduğu yalanını söyledi.biz de inandık.benim doktorum lütfü çamlı.ondan memnunum fakat karataşta yaptığı için bu ay ona gitmedim.ama yine kendi doktoruma devam edicem.zaten bu hafta doğum olur diye düşünüyorum.dediğim yer tamamen bir ticarethane.doktoru da çalıştığı yerin çıkarlarını düşünüyor.

iki gün yatırıldığım hastanede doğumun bu akşam olur.akşam olunca sabah olur diye oyalatıldım.üçüncü gün ultrasonda bebekler iyi durumda.doğum falan yok dendi ve taburcu oldum.bunlar sırf benden 400tl almak içindi.ağrım sızım yoktu.eve gitmek istediğimde.ve hatta yatmak istemediğimde korkutarak yatmam sağlandı.doktorun da sizlerin sayesinde geçmişini öğrendikten sonra asla oraya gitmem.kimseye de tavsiye etmiyorum.zaten donanım yok.taburcu edilişimden bu yana 4 gün geçti.doğum belirtilerim yok bebekler de sağlıklı.bütün söylenenler yalan.siz de inanmayın.

X