Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar palette & koleston açıcı kullananlar ilk ve son halini resim koyabilirlermi

Kelebk

pembe hayat
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
480
1
Palette koleston vs açıcı boya kullananlar sonuçlarını söyleyip resimleyebilirlermi lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet çook iyi oluryerimseniben
ben de palette blonde IL1 yoğun renk açıcı alıcam cesaret edemiyrm nasıl yapıcak die
kullananlar warsa foto koyabilir mi lütfeeeeeeeen

kızlar koleston yoğun açıcı ile açmıştım saçlarımı.ilk foto kızıl boya vardı.açtıktan sonra son iki foto oldu.yalnız bir kutu açıcı kullandığı için yarım yamalak açıldı bol kullanılan yerlerde bayağı renk değişimi oluyor.ama eğer saçınızda kızıl var ise ilk önce kahve tonlrını uygulayın kızılı kapatır.açtıktan sonra koleston küllü kumral ve açık küllü kumral boyamıştım kızıllıklar fazla kapanmadı.palettenin natural krem boyası fındık kahvesi ile boyadım kızıl boya yok oldu.şimdi tekrar küllü kumralları yapacağım sonrada sarıya boyayacağım:dance:

Ben o hatayı yaptım saÇlarımı palettenın aÇıcısıyla aÇtım bı kere yaptım yarım yamalak oldu bıdaha yaptım ve daha Önce yaptıĞım yerler ıkıncı yapımıŞda ıster ıstemez yıne yıprandı saÇlarım mısır pÜskÜlÜ gıbı oldu tararken uzayıp Çatırdayarak kopuyodu aÇtıktan sonra nerenk yaptıysam tutmadı hep aktı kÜllÜ olan bÜtÜn renklerı yaptım nerdeyse yıpranmıŞ saÇı dahada mahvettım yanı sonunda aĞladım oturup kabus gıbıydı Üstelık o boyalara aÇıcılara verdıĞım paralarıda hıÇ sormayın gıdıp bı kuafÖre o parayı versem yavaŞ yavaŞ aÇılsaydı daha ıyı olurdu sonunda dıŞarı Çıkılmayacak gıbıydım saÇlarımda bandajlarla gezıyodum kafamda 5 renk vardı sonra gıttım kuafÖre saÇlarımı kestırdım omuzlarımda ÇÜnkÜ yanmıŞtı uzamıyordu artık ve koyu kumrala boyadık saÇlarımı aylardır koyu kumral kullanıyorum Çok memnunum bır daha asla Öyle ÜrÜnler kullanmam boŞuna masraf ve saÇ kaybı arkadaŞlar yanı marka Önemlı deĞıl saÇ evde o yÖntemlerle ancak yıpranır ve renk cÜmbÜŞÜ yaŞar ancak ben Çektım o sıkıntıları ve paylaŞmak ıstedım hıÇ bır rengı aÇık olmadıkÇa bırden aÇmak doĞru deĞıl tehlıkelı

Tatlm ben resim göremiyorum :gitme:

Ben o hatayı yaptım saÇlarımı palettenİn aÇıcısıyla aÇtım bİ kere yaptım yarım yamalak oldu bİdaha yaptım ve daha Önce yaptıĞım yerler İkİncİ yapımıŞda İster İstemez yİne yıprandı saÇlarım mısır pÜskÜlÜ gİbİ oldu tararken uzayıp Çatırdayarak kopuyodu aÇtıktan sonra nerenk yaptıysam tutmadı hep aktı kÜllÜ olan bÜtÜn renklerİ yaptım nerdeyse yıpranmıŞ saÇı dahada mahvettİm yanİ sonunda aĞladım oturup kabus gİbİydİ Üstelİk o boyalara aÇıcılara verdİĞİm paralarıda hİÇ sormayın gİdİp bİ kuafÖre o parayı versem yavaŞ yavaŞ aÇılsaydı daha İyİ olurdu sonunda dıŞarı Çıkılmayacak gİbİydİm saÇlarımda bandajlarla gezİyodum kafamda 5 renk vardı sonra gİttİm kuafÖre saÇlarımı kestİrdİm omuzlarımda ÇÜnkÜ yanmıŞtı uzamıyordu artık ve koyu kumrala boyadık saÇlarımı aylardır koyu kumral kullanıyorum Çok memnunum bİr daha asla Öyle ÜrÜnler kullanmam boŞuna masraf ve saÇ kaybı arkadaŞlar yanİ marka Önemlİ deĞİl saÇ evde o yÖntemlerle ancak yıpranır ve renk cÜmbÜŞÜ yaŞar ancak ben Çektİm o sıkıntıları ve paylaŞmak İstedİm hİÇ bİr rengİ aÇık olmadıkÇa bİrden aÇmak doĞru deĞİl tehlİkelİ

üzüldüm canım ya muallakta kaldım şimdi:çok üzgünüm:

Benim saçlarım kızıl renkti.Bakır tonlarında bir saç rengi yapmak için palettenin 4-6 tona kadar açan açıcısından 2 adet aldım ve evde annemle açtık .Gayet güzel açıldı saçlarım.Yıpranma elbet oldu ama aman aman değil.Üzerine lorealin bakır bir renginden boyadım çok güzel oldu.ben memnun kaldım sonuçtan.Ben saç açma,boyama işlerini hep evde yapıyorum.Hiç kuaföre gitmedim.Kuaför fobim var zaten:) Sonuçlardan memnunum.Tek oreali önermem çünkü bir kere saçımın uçlarını orealle yakmıştım.Az biraz kestirmek zorunda kaldım:)) Resim ekleyim saçımı açtıktan sonrası rengini ve boyadıktan sonraki halini.Umarım gözükür.

Eklentiler

• $DSC04245.jpg
    $DSC04245.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 2.162
  • $DSC04516.jpg
    $DSC04516.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 1.657
Benim saçlarım kızıl renkti.Bakır tonlarında bir saç rengi yapmak için palettenin 4-6 tona kadar açan açıcısından 2 adet aldım ve evde annemle açtık .Gayet güzel açıldı saçlarım.Yıpranma elbet oldu ama aman aman değil.Üzerine lorealin bakır bir renginden boyadım çok güzel oldu.ben memnun kaldım sonuçtan.Ben saç açma,boyama işlerini hep evde yapıyorum.Hiç kuaföre gitmedim.Kuaför fobim var zaten:) Sonuçlardan memnunum.Tek oreali önermem çünkü bir kere saçımın uçlarını orealle yakmıştım.Az biraz kestirmek zorunda kaldım:)) Resim ekleyim saçımı açtıktan sonrası rengini ve boyadıktan sonraki halini.Umarım gözükür.

Ayy çok güzel olmuş gerçekten.yapmalıyım sanırımmmhihoyyyt koyu sarı gibi açık kumral gibi istiyorumm:asigim:

açtıktan sonraki renk nasıl bi renki tam olarak bide ne kadar beklettin tatlımm

açtıktan sonraki renk nasıl bi renki tam olarak bide ne kadar beklettin tatlımm

Saçımı açtıktan sonra altın sarısı bir renk oldu.Kızıldan açtığım için turunculukda vardı tabi..Saçlarınızın hepsinin aynı renk olmasını beklemeyin.Boyadıça daha çok oturuyor saç rengi.Benim saç uçlarım biraz daha açık mesela ama sırıtmıyor.Benim kuzenimde o şekilde açtı saçlarını kızıldan..Lorealin 8.34 florensa koyu sarı dore bakıra çevirdi.

Yarım saat bekledim.Saça göre değişiyor aslında.Kontrol ettim sürekli.Ben yeterli açıklığa geldiğini düşündüğümden yıkadım.Bu konularda cesaretliyimdir.Eğer ben cesaret edemem derseniz en doğrusu yine kuaför..Sonra bana küfretmenizi istemem:) Ben deneyimlerimi paylaşayım dedim. Boyalı saçlar için maskeler var.Saçlarınız kuruyor ister istemez..Maskelerle bakım yapabilirsiniz.

Saçımı açtıktan sonra altın sarısı bir renk oldu.Kızıldan açtığım için turunculukda vardı tabi..Saçlarınızın hepsinin aynı renk olmasını beklemeyin.Boyadıça daha çok oturuyor saç rengi.Benim saç uçlarım biraz daha açık mesela ama sırıtmıyor.Benim kuzenimde o şekilde açtı saçlarını kızıldan..Lorealin 8.34 florensa koyu sarı dore bakıra çevirdi.

Yarım saat bekledim.Saça göre değişiyor aslında.Kontrol ettim sürekli.Ben yeterli açıklığa geldiğini düşündüğümden yıkadım.Bu konularda cesaretliyimdir.Eğer ben cesaret edemem derseniz en doğrusu yine kuaför..Sonra bana küfretmenizi istemem:) Ben deneyimlerimi paylaşayım dedim. Boyalı saçlar için maskeler var.Saçlarınız kuruyor ister istemez..Maskelerle bakım yapabilirsiniz.

Banada cesaret verdin:asigim:iyki tavsiyesine uymuşum derim belkiboshayallersmileyardmcı oldgun için teşekrler

yaa ben de kararsızdım daha da kararsız kaldım şimdi bazıları gzl oldu demiş bazıları kötü demiş CADIARZU
benm saçlarım şuanda bakır. palette tarçın bakıra boyuyorum hep.2senedr böyle kullanıyorum sıkıldım platin sarısına geçmek istiyorum.bana yapacağım işlemleri söylermisniz a.s.
ben önce yoğun açıcıyla açayım sora küllü kumral tonlarına boyayım sora yavaş yaaş sarıya döneym die düşündüm ama olur mu sizce:sm_confused:

kızlar yaaa açıcıya biraz şampuan biraz çam terebentin yağı biraz da su ekleyin saçlarınız hem homujen bir şekilde hem de yıpranmadan açılsın....

homujen yazmışım pardon homojen diyecektim. ben daha önce de defalarca açıcıyla açtığım saçlarımı kolestonun açıcısına şampuan ve çam terebentin ekleyerek açtım. daha yavaş açtığı için saçınızı istediğiniz tona geldiğinde hemen yıkayabiliyorsunuz. yani ayyy fazla kaldı endişesi yok. sonra çam terebentin saçların yıpranmasını engelliyor. daha önce kuaförde falan saçlarım açıldığında hiç parlamıyordu. saç zor kendine geliyordu. yine de eski hali gibi olmuyordu.ben bahsettiğim şekilde açıcı uyguladıktan sonra saçlarım ışıl ışıl parlıyordu ki fazlasıyla kuru yapıda saçlara sahibim. bu konuda deneyler de yaptım.

bu saçımın açıcı uygulamadan önceki hali:

bu da açma işleminden sonraki hali:
flaşlı

flaşsız

Lolalucy fazla açılmamış gibi sanki ne kadar bekletmiştin bu arada çok hoşsun maşallah:nazar:

teşekkür ederim canım. benim saçlarım koyu kestaneydi ama ilk fotoda parlamış açık durmuş. neredeyse simsiyahtı. ben palettenin bronz kahvesini istedim. yani aslında önceki saç rengimden bayaa bi açık renk. açtıktan hemen sonra turuncu oldu. tarçın bakır gibi bir renk. sonra bronz kahveye boyadım. yani aslında bayaa bi açıldı. ben 20dk. beklettim çünkü sarı tonlarına kadar açmayı istememiştim.

bak hayatım burada önceki saçlarımın rengi daha belirgin. aynı gün çekildi fotolar.

Anladm tatlm deneycegm baklım kökü bende dicem ama çokda uzun saçlarım.ama yapma böyle nazar değicek ya:nazar:

Banada cesaret verdin:asigim:iyki tavsiyesine uymuşum derim belkiboshayallersmileyardmcı oldgun için teşekrler

Rica ederim cnm. Umarım güzel bir sonuç alırsın.Benim saçlarımda epey uzun.Defalarca açma,boyama,vs işleminden geçti.Üstelik hepsini evde yaptım.Elimde kalmadı çok şükür:) Normal derecede döküldü ve yıprandı. Yine saçımın rengini değiştirip bu sefer doğal bir kahve yapmak istiyorum..Hepimiz için hayırlısı:):)

X