Göğüs kılları

Bende de war tek tük siyah cımbızla almak istemiyorum artık acaba bende mi gitsem epilasyona? Hem tamamen kurtulmuş olurum işte yaa

konuyla alakasız biliorum ama SMYRNAQUA; bende sıkı bir "prison break "hayranıyım yerimseniben

bu arada genelde göğüs kılları çok ve kalınsa hormanal dengesizliğe işaret oluoo kıslar söyliyim.. doktora görünmekte fayda var..

iğnli epilasyon kalıcı çözüm mü yani sonra tekrarlama ihtimali var mı

tatlm lazerden bile etkilidir iğneli epilasyon... ama şöyle ki, hem acısına,hemde izine(kabuguna) katlanmak zorıudasın. 9 aydan once iz geçmiyor. tabiki ten yapısına gore değişir.

senağlamasenağlama
kızlar lütfen sesimi duyun..
en yakınzamanda göğüs uçlarımdaki tüylernden kurtulmam grek..
1 seneden az bi sürede evleniyorum nasipse..
çok utanıyorm çok sıkılıyorumbunlardan..
belimde ve göbeğimdede var biraz.
göğüsuçlarımd çok var..

iğneli epilasyon yaptıranlar lütfen cevap vern...

göğse, göbeğe yapmanın zararı var mıdır yok mudur..
yok eder hakkaten..

aramızda yatıranlar vrasa cevap vermeden geçmemenizi rica ediyrm:çok üzgünüm:

bana yardım edin...

hepinize sevgiler.. mutlu günler

hayatim istersen agdayla felan almayi dene sonra da her aldiktan sonra karinca yumurtasi yagi sur. 4-5 ay devam edersen hepsi kaybolur bence

arkadaşlar hamam otunu orayada sürün zaten hemen gidiyo ve eser kalmıyo çıktığındada tek tük çıkıyo ben göbeğime bile uyguluyorum süper oluyo yumuşacık fazlada zaman almıyo zaten

bende de tek tük vardı.banyodan sonra bioder sürdüm, almadan, bayağı bir azalttı:icecream:

Arkadaşlar Bende De Sarişin Olmama Rağmen çikti Ama Bi Arkadaşimda Görmüştüm Içim Bi Tuhaf Oldu Ondan Sonra çikti.:KK43:
Yani Neyden Istemeyerk De Olsa Tiksinsem Hemen çikar Benden Kötü Bişey öyle Siyah Değil Ama Bende Cimbizla Aliyorum Tek Tük Zaten Ama Inşallah Bişey Olmaz......

göğüs ucuna iğneli yaptırma sakın.cımbızla al.karınca yağı yadaa zaltıcı bişey sür.bende öyle yapıyorum

:çok üzgünüm:
canlarım çok teşekkür ediyorum..
bende bioder kullandım cımbızla aldım ve serumunu sürdüm düzenli kullandm ama bi yararını görmedim..

böyle ürünlere güvenemiyorum artık..
paramın boşa gitmesini geçin, ümitlerim boşa çıktı..
kesin bi çözüm arıyorum..

ben napcam ya senağlama
:KK43:((

bende hiç öyle bir sorun yok ama yakın bir arkadaşımında gögsünde kıllar varmış ama bildiğime göre o ağdayla alıyo sorun oluyomu bilmiyorum

arkadaşlar aynı sorun bendede var ama lazer epilasyon yaptırıyorum eskiye göre arttı desem yeridir amaa mecburum yapmaya çünkü başka çarem yok:KK43:

vay be ben kendımı bu konuda yalnız sanıyordum meger basklarında da oluyomus. valla bende var hemde fazlasıyla oyle cok kalın degıller ama ınce ınce var işte. genede cokk rahatsız edıyo. ben bı kac kere alıp karınca yumurtası yagı surdum bol boll sıvılce yaptı bı faydası olmadı. sımdılık bu konuyu askıya aldım. inş bi gun kurtulurum..

arkadaşlar bendede aynı sorun war hem göğüs hemde göbekimde azda olsa kıl war...göğüsteki kıllar için şey duymuştumm...sakızla yapıştırıp kopararak almak ii geliomuşş hemde çoğaltma olmayıp azaltıomuşta...ne kdr doğru blmiormm :))) en kısa zmnda denicemm :))

:1hug:merhaba arkadaşlar..bende bu konudan rahatsızımfisfisfisbende göğüs uçlarımı almaktan korkuyorumama arasındakileri alıyorum sir agdayla bayağı uzun süre gidiyo..bide bioderle azalıyo tavsiye edereim..bünyeye göre değişebiliyor bu kremlerin faydası o yüzden deneyipte fayda görmeyenler üzülmesin:teselli:bende inanamayacağınız kadar kadar var sırtımda bacaklarımda bikini bölgemde kollarımda ama kafaya takmaya değmezyerimsenibenelinizden geleni yapın gerisi Allahın takdiriŞeniz

Arkadaşlar kaşınızı almak dışında başka birşey için cımbızla almayın tüylerinizi.İnanın kalınlaşır (ve bazı bölgelerde çoğalma bile yapabilir)emin olun.Çünkü cımbızla çekerken yavaş çekiyorsunuz ve gözenek genişliyor böylece kalınlık olarak artış gösteriyor.Doktor eldiveniyle bile alın(çünkü hızlı çekiş uygulanıyor) ama cımbızla almayın.

Arkadaşlar Bende De Sarişin Olmama Rağmen çikti Ama Bi Arkadaşimda Görmüştüm Içim Bi Tuhaf Oldu Ondan Sonra çikti.:KK43:
Yani Neyden Istemeyerk De Olsa Tiksinsem Hemen çikar Benden Kötü Bişey öyle Siyah Değil Ama Bende Cimbizla Aliyorum Tek Tük Zaten Ama Inşallah Bişey Olmaz......

canim o zaman sen soyle buyuk goguslu birini gorunce hemen tiksiniver, sabah bi bakarsin memisler buyumush :) lülülülülülü

slm!her hangi bir yöntemle bu sorunu gidermenin;siyah çıkar,kalınlaşır,artar yönlerine bakmadan sadece sağlığı tehlikeye sokucak bi durumu söz konusumudur.bi uzmandan falan duyum alan yada fikri olan var mı?*teşekkürlerr

hanımlar bu bölgedeki kıl ve tüyleri almak koparmak sağlık açısından zararlıdır.. allah korusun kıl kökleri enfeksiyonları çok küçük olabilir gözle görülmeyebilir ancak kalbe yakın bölgedir sağlık açısından zararlıdır. dilim varmıyor ama meme kanseririskini de tetikler doktorumun önerisi "eğer çok rahatsız ediyorsa makasla kesin " oldu.

X