dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

merhabalar kızlar, bende aranıza yeni katılanlardanım bu konuyu görünce hemen bişiler yazmak istedim daha doğrusu dertleşmek istedim diyelim:KK61: ben 1 senelik evliyim ve Allahıma şükür çokda iyi giden bir evliliğim var tabi bu evliliğe bir güzellik katmak için bebiş yapmaya karar verdik:93: mayısta bi denememiz oldu ama hüsrana uğradık, daha yolun çok başındayız ama olmayınca ben doktora gidip hormon tahlili yaptırdım, herşeyim normal ama prolaktin 25 çıktı, doktor dostinex 2 tb verdi. tabi ben biraz araştırma yaptım aslında çok yüksek değimiş başka doktora gittim ve oda dediki daha önce bana gelseyin ben dostinex kullanmana lüzum görmezdim çok yüksek değil ama ben gittiğimde dostinexi bitirmiştim doktorda şimdilik sadece folıc asit kullan kafi dedi. bizim bu ayda bi denememiz oldu ama galiba tutmuycak çünkü dün leke geldi ve çok erken regl olmama 1 hafta var sizce çokmu kafaya takıyorum kızlar, bana bi akıl verin:44:

tatlım bende aynı derttten muzdaripim 1 yıllık ewliym 9 aydır oolmuyo doktora gittm prolaktininm 72 çıktı 2 hafta oldu şuan dostinex kullanıyorum sonucu merakla bekliyorum benimde kafam karışık anliyacağın rabbim herkese versin kimsenin ümüdini boşa çıkarmasınn:KK43:((

ben de dostinex kullanmaya başladım.içinde 2 tane vardı. 1 tanesini dün kullandım...acaba bu ilaç hamile kalma şansımı artırır mı?
ben de ne bahtsız insanım ya...geçen ay iltihap sorunu bu ay prolaktin sorunu... allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Arkadaslar selam..benımde proklaktınım uksek cıktı 47,33 banada dostınex verdı dr.acaba adetın kacıcı gunun de yurmurtalam olur ve bu ay hamıle kalırmıyım acaba ,inşallah olur..

kızlar ben hairanda kullandım prolaktinim 35 ti temmuzda 0 a indi ve ağustosta hamile kaldım

Slm kizlar ben yurtdisindayim.2hafta oldu turkiyeden geleli izindeydim.ve izinde doktora gittim.doktor yumurtaliklarimda tembellik olusmus dedi ve dostinex verdi.bu arada 3,5yasinda bir kizim var.ama benim prl 15cikti Yani yuksek degil galiba.ama doktor neden dostinex verdi acaba. 2ay once de cocuk denedik olmadi.acaba dostinex yumurtayimi kuvvetlendiriyor?

Arkadaslar hamile kalırsak yazalım bari bende kullanıyorum dostinex,

ben de hamile kaldım o ay
2buçuk tane kullanıp bıraktım
sonra agnucaston(hayıt tohumu hapı)na başladım
ve hamile kaldım

selam bende dostinex kullanırken hamile kaldım..ben uzun süre kullandım..5-6 ay kadar.çünkü bıraktığım an geri yükseliyordu hemen...72 idi benim değerim..üstünde hamile kalmayın falan yazıyor dr a sordum öğrenince hamile olduğunu bırakıcaksın zaten dedi ve öyle de oldu...ben 2 sene bekledim mucizem için kavuştum çok şükür..darısı tüm isteyenlere

proklaktın sevıyen kactı peki.ne kadar zamandır bebiş düşünüyordun?

prolaktinim çok değişkendi benim
defalarca ölçtürdüm
126 çıktı en çok,15 çıktı en az
hep dengesizdi yani
7 ay istedim ama son 2 ay kala öğrendim prolaktinimin yüksek oldunu
ilaç kullandığım ay da hamile kaldım işte

prolaktinim çok değişkendi benim
defalarca ölçtürdüm
126 çıktı en çok,15 çıktı en az
hep dengesizdi yani
7 ay istedim ama son 2 ay kala öğrendim prolaktinimin yüksek oldunu
ilaç kullandığım ay da hamile kaldım işte

aynıyız bu konuda bende mayıstan berı ıstıyordum,son 1 ay ogrendım proklaktının yuksek oldugunu benımde 47 cıktı dostınex verdı,ama adet gordukten sonra yumurtalama gunun tam olarak hesaplayamadım:) 11.gunumu 14 gunumu :) cunku duzenlı olarak adet gormedıgım ıcın dostınexte ıse yaramaz dıye dusundum,bu ay 1 .ayım dostınex kullanmam acaba hamılmıyım dır cok merak edıyorum ,tekrar test yapıpta hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum:)lutfen dua et bizim gibiler ıcın :)

benim de prolaktinim yüksek ve ilaçı bıraktıktan sonra tekrar yükseliyor hamile kalan var mı bu ilaçla bebeği olan var mı?

Ben mayıs ayında içtim prolaktinim 32.5 çıkmıştı.1kutu kullandım. haziran ayında 0 a düştü.temmuz ağustostada 0 dı ve yükselmedi hiç.Ağustosta hamile kaldım.Yani ilacı içtikten 2 ay sonra hamile kaldım

X