Kapodokya Otel Karlık Evi Balayı..

gidenlerin hepsi çok memnun kaldıklarını söyledikçe daha da merak ediyorum :) :) kısmetse bizde gidicez
siz hangi oda da kalmıştınız ? ödeme oraya gittiğinizde mi oluyor yada önce mi ?

canım ödemesini bir günlük oda ücretini ödüyorsun geri kalanın otel çıkışında ödüyorsun biz beyaz oda da kaldım =) 305 nolu odada kaldık canım sıcak bir ortam...iyiki gitmişiz diyorum oraya =)

uzun arayışlarkararlar ve karar değişikliği sonunda kararımızı verdik karlık evine gidiyoruz dönünce mutlaka yorum yazıcam :21:

evetttttttt balayım bitti karlık evı harıkaydı cok huzurluydu kahvaltısı harıka. ayrıca lımonlu ve naneli buz gıbı suları içilmeye deger bukem hanımın yaptıgı gezı planlarıyla harıka bı balayı gecırdık tavsıye ederim :)

evetttttttt balayım bitti karlık evı harıkaydı cok huzurluydu kahvaltısı harıka. ayrıca lımonlu ve naneli buz gıbı suları içilmeye deger bukem hanımın yaptıgı gezı planlarıyla harıka bı balayı gecırdık tavsıye ederim :)
canım hayırlı olsun, bizde oradan rezervasyon yaptık ama odaya ir türlü karar veremedim, sen kaç numarada kaldın?

canım hayırlı olsun, bizde oradan rezervasyon yaptık ama odaya ir türlü karar veremedim, sen kaç numarada kaldın?

canım her odası super benımkı 305 di harıka hepsi huzurlu zaten 12 gibi falan kahvaltı yapıp gezmeye cıkıyorsun dönünce buzgibi limonlu naneli su ondan sonra balkon sefası. tavsiyem bukem hanımdan gezı planı al bol bol dag taş kaya görüceksin :) otele geçincede yeşillik huzur bilmiyorum eger sakınlıkten hoslanıyorsan harika biyer.umarım sende memnun kalırsın biz 3 gün kalıp antalyaya gectik

canım her odası super benımkı 305 di harıka hepsi huzurlu zaten 12 gibi falan kahvaltı yapıp gezmeye cıkıyorsun dönünce buzgibi limonlu naneli su ondan sonra balkon sefası. tavsiyem bukem hanımdan gezı planı al bol bol dag taş kaya görüceksin :) otele geçincede yeşillik huzur bilmiyorum eger sakınlıkten hoslanıyorsan harika biyer.umarım sende memnun kalırsın biz 3 gün kalıp antalyaya gectik
canım çok sağol, biz de 202 ye yer ayırttık 4 gece, umarım harika geçer

Bizde inşallah gidicezzzz Ekim de 105 nolu odaya ayırttık .Peki özellikle şuraya gidin diyebileceğin yer var mı birde öğle akşam yemeği yok nerelerde yediniz ?Eylül ün sonunda tatil alışverişini çıkacağım ama çıkmadan oteli arayacağım hava şartları için malum sonbahar daha çok nasıl kıyafet götürmek gerekir kahvaltı ve gündüz geziler için spor kıyafetler düşünüyorum akşam gidilecek şık yerler var mıdır canım

X