Arkamdan konuşuyorlar..

Bencede de bosver sen kesinlikle üzülsende bunu hic bir zaman icin karsi tarafa belli etme cünkü o zaman inadina da yapiyorlar ve koz olarak kullaniyorlar. bir de güzel kissin ondan da cekemiyor olabilirler kiskanc insanlar ne yazikki kiskandiklari kisiyi kendilerince kücük düsürmeye bayilirlar. Inadina dimdik ayakta dur. beterin beteri var bence yinede sükretmek lazim bugün seni elestirenler acaba her zaman herseyin yolunda gideceginimi zannediyorlar... bosver bence

canım boşver arkandan konussunlar iyi ya işte hakkını alıyolar öte dünyada hesaplaşırsın sende duymamazlıktan gel eşin gec kalkmana fln bişey demedikten sonra neden kafaya takacaksın ki benim kayınvalidemlerde arkamdan konusr gereksiz harcarmısım idaresizmişim cok yermişiz fln bu dünyada yemediğimi öte dünyayamı götürecem boşver sen fesatları kulağını tıka geç sen eşinle mutlu olda başkalarını boşver-tatlicadiarzu-

şu son bir ayda benimde kulağıma arkamdan konuşulan bazı abuk sabuk laflar geldi canım
önce bende çok kızdım ama sonra boşver dedim demekki beni çekemiyolar kıskanıyolarki böyle alakasız laflar ediyolar dedim.ha bu arada yüzüme bişey söyleyen yok zaten söyleseler herkese kibarca haddini bildiririm ama böyle insanlarda nerde o yürek:kızgın:
ama bazı insanlar çok cahil ve cidden hasta ruhlu canım öyleleri için üzülmeye değmez sende tınlama ve yüzüne söylüyosalar sakın altta kalmayerimseniben

şu son bir ayda benimde kulağıma arkamdan konuşulan bazı abuk sabuk laflar geldi canım
önce bende çok kızdım ama sonra boşver dedim demekki beni çekemiyolar kıskanıyolarki böyle alakasız laflar ediyolar dedim.ha bu arada yüzüme bişey söyleyen yok zaten söyleseler herkese kibarca haddini bildiririm ama böyle insanlarda nerde o yürek:kızgın:
ama bazı insanlar çok cahil ve cidden hasta ruhlu canım öyleleri için üzülmeye değmez sende tınlama ve yüzüne söylüyosalar sakın altta kalmayerimseniben

Ah canım altta kalır mıyım kalmam ama ben utanırım öyle şeyler yapmaya ben böyle terbiye edilmedim ki ..Allah sana da kolaylık versin ne güzel umursamıyorsun..

gecmis olsun arkadasim konu acmisin gormedim fisfisfis
hadi hepsini gectimde konuya komsuya noluyor yaw ister sabah kalkarsin ister iki gun yatarsin bence herkes senin guzelligini kiskaniyo takma boylelerini hamile hamile

canım takma senn onlarrınn iki kulagı duyoda ne oluyo insanlıktan nasiplerini almamışlarr istanbulun neresindesin geliyimde yolıyım onları zatenn panik atagım varr belki stres atarımm bu sayedee:)

valla bende geç kalkıyorum hammile degilim bişe degilim hiç duymuyorumm bilee ben uykuma bakarımm:):) cvp verecek olursamda evlendikten sonraa böyle oldumm öncedenn erken kalkardım diyorumm anlıyolar nedemek istedimi:)

canım takma senn onlarrınn iki kulagı duyoda ne oluyo insanlıktan nasiplerini almamışlarr istanbulun neresindesin geliyimde yolıyım onları zatenn panik atagım varr belki stres atarımm bu sayedee:)

Aynen onlarin kulagi ancak lafi,dedikoduyu vs seyleri duyar..
Hatta bir insani en gicik etmenin yoluda,madem o hanimin yani bilmem neyin halasi olan kadina,kizi hakkinda imalarda bulun,bak bakalim bir insan hakkinda sacma sapan seyler söylemek,her hareketinde kusur aramak nasil oluyormus..

Sunu unutma bir insani ancak onun silahi ile etkisiz hale getirisin..
Onlar sana laf sokuyorsa,sende onlarin genc kizlari hakkinda imalarda bulunacaksin..
Yat uyu keyfine bak,evin ayri,yiyecegin,icecegin esinin kazanci..Elaleme neeeeee?

Arkandan konuşanlara ,konuştuklarının farkında olduğunu belirt ve tavrını koy canım yoksa onlar seni anlamıyo nasılsa deyip daha çok yıpratırlar.Üzülen de sen olursun her zaman.Hamile halinle bu kadarı ağır gelir sana o ortamda fazla bulunmaman öneririm.Stresli hamilelik çocuğa zararlı.a.s.

kulakların tam duymadıgı ıcın arkandan konusmuyolarsa bıle artık öyle gelıyordur ınan bana

bır fısırtı seklınde gelıyor dımı sonra kikir kirkir guluyorlar oyle tarıf etmıssın

ınan bana belkı mıdem cok gaz yaptı, aman tuvalete bı oturdum tum gun kalkamadım uzerıne afıyet peklık cekmısım vs gıbı abidik seyler de sessızce konusuyor olabılırler ınan bana

ayrıca hamılesın sen bu paranoyak düşüncelerı bebege salarsan o da bu hamılelık suresınce oldugun gıbı olabılır bır ömür,? onun kötuugunu ıster mısın

bırak duyma zaten duymuyomuşsun derler gelın ne olsa yaranamaz dıye bı söz vardır belkı öyle senın de kaynanan olamaz mı hem gunahını da alma tam duymuyosun belkı dedıgım gıbı baska konu konusuolar

duyma ya da duymazdan gel kendını yıpratma . :1hug:

valla bende geç kalkıyorum hammile degilim bişe degilim hiç duymuyorumm bilee ben uykuma bakarımm:):) cvp verecek olursamda evlendikten sonraa böyle oldumm öncedenn erken kalkardım diyorumm anlıyolar nedemek istedimi:)

kulakların tam duymadıgı ıcın arkandan konusmuyolarsa bıle artık öyle gelıyordur ınan bana

bır fısırtı seklınde gelıyor dımı sonra kikir kirkir guluyorlar oyle tarıf etmıssın

ınan bana belkı mıdem cok gaz yaptı, aman tuvalete bı oturdum tum gun kalkamadım uzerıne afıyet peklık cekmısım vs gıbı abidik seyler de sessızce konusuyor olabılırler ınan bana

ayrıca hamılesın sen bu paranoyak düşüncelerı bebege salarsan o da bu hamılelık suresınce oldugun gıbı olabılır bır ömür,? onun kötuugunu ıster mısın

bırak duyma zaten duymuyomuşsun derler gelın ne olsa yaranamaz dıye bı söz vardır belkı öyle senın de kaynanan olamaz mı hem gunahını da alma tam duymuyosun belkı dedıgım gıbı baska konu konusuolar

duyma ya da duymazdan gel kendını yıpratma . :1hug:
Şekerim okusaydın tam anlardın fısıltı değil benim duyduklarım konuyu tam okuyamadın canım heralde.

Şekerim okusaydın tam anlardın fısıltı değil benim duyduklarım konuyu tam okuyamadın canım heralde.

ya tatlım ben ıyı açısından bahsedıyorum okudum okumasına ama hamılesın falan sımdı neye dusuncen kı bunları

ıyı tamam düşün hepsını dedıler sen duydun sagır bu anası nası bebek yapcak bebegı de sagır olur nası gelın almıssınız dedıler nıye sinrkenıon kı bebegın sınırlı dogar sonra öle bı adet yok mu
düşünme dıyorum varsın terbıyesız onlar olsun
sen hanım gelın saf gelın ol, sonra ılerde kulagın duyunca alırsın hıncını ya da kulaklık takınca nasılsa takmıcan mı 1 yıl 2 yıl sonra sutten kesılınce takcan
alırsın hıncını bırak sımdı kaydirigubbakcemile2

ya tatlım ben ıyı açısından bahsedıyorum okudum okumasına ama hamılesın falan sımdı neye dusuncen kı bunları

ıyı tamam düşün hepsını dedıler sen duydun sagır bu anası nası bebek yapcak bebegı de sagır olur nası gelın almıssınız dedıler nıye sinrkenıon kı bebegın sınırlı dogar sonra öle bı adet yok mu
düşünme dıyorum varsın terbıyesız onlar olsun
sen hanım gelın saf gelın ol, sonra ılerde kulagın duyunca alırsın hıncını ya da kulaklık takınca nasılsa takmıcan mı 1 yıl 2 yıl sonra sutten kesılınce takcan
alırsın hıncını bırak sımdı kaydirigubbakcemile2
Yok takmıyorum zaten duyduğum zaman acaba ben mi hata yapıyorum dedirttirdikleri için bunalıyorum neyse cadılığım tuttu bugünlerde çıkmasınlar karşıma iterim merdivenlerden aşağı..yapmışlığım da var hani heee :eek:

Meyveli ağaç taşlanır timsaliii
boşver gitsin breeeee
Günahın azalıyor ne güzeL :)

hiiç umursama hayatta eleşti,ri almayan insanlar hiçbir şey yapmayan insanlardır bence seni çekemiyorlar

benimde hiç hoşlanmadığım şey imalarla birşeyler anlatmaya çalışan insanlardır
ve bu insanlar kişiliği gelişmemiş olduğu yerde sayıp duran kişilerdir

canım hiç kafana takma bizim köyde bizim komşumuzda öyle birkulağı duymuyor ama ohiç takmıyor köyyeri dehaçok dedikodu oluyor bilirsiniz belki 2tanede çocuğuvar sende öyle yap herkese allah birşeyler veriyor sınavdayız bak bizimde çocuğumuz olmuyor banada diyorla çok ağır geliyor ama allah büyük bak senin bebeğinde olacakmış allah kucağına almak nasip etsin takma kafana onlar dediklerinden utansınlar

canim kim ne diyorsa ver hemen agzinin payini susarsan daha cok konusurlar kim ne diyorsa ver cevabini o zaman birakirlar seni cekistirmeyi

paranoyak falan degılsın o akrabalarının nıyetı kızlarını senın esın mı vermek tı ?
veya bır akrabalarına onun hazımsızlıgı vardır tabı bırde kıskanclık kurt gıbı kemırıyor onları ne yapaagını sasırtıyor bu kadar komık oluyorlar acıncaklar
bence ınadına onla gelınce takmıyrmus duymyorms gıbı davra gıyın suslen puslen çık onlerıne
olabılır herkesın kulagı az duyabılır veya duyamaz bır enf bakar allah buyuk hamile bır kadını uzenleri rabbıme havele edıyorum
hormonel alınganlıklar olur ama bu kadarda olmaz

cevabını dırektver
seı ezmelerıne ızın verme nasıl baslarsaole devam eder

X