Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

VEROJ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
66
4
ben 4 aydır ali fuat beye gidiyorum ve cok memnunum.4 yıldır kadındoğumculara gidiyorum ama onun gibi bir dr ile ilk karşılaştım.antalya da ve de yakın yerde olan herkese tavsiye ederim.mutlaka sağlık konusunda uğranması gereken bir yer.özellikle antalyadaki kadındoğumcular tamamıyla hastayı para olarak göruyorlar.ali fuat beye giden ilk günden aradaki farkı anlar.sadece mesleki değil insanlık olarakta mükemmel bir insan.hihoyyyt

slm veroj bende bugün gidicem ali fuat beye .3.5 aylık hamileyim.tüp bebek yöntemiyle.inşallah hayırlısı olr.ama herkes çok ii doktor diyoo

slm tupoş07 tup bebegi ali fuat beydemi yaptın.bani bilgilendirirsen mutlu olurum.bende onda tup bebek yaptırcam,asamaları nasıl kolaymı?ilkindemi tuttu.senin adına sevindim buarada.cunku bizde 2 yıldır cocuk istıyoruz.kısmet bu yılaymış tabi inşallah tutar.buarada sen balıkkesırden mı geliyorsun?allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

:sm_cool:
slm tupoş07 tup bebegi ali fuat beydemi yaptın.bani bilgilendirirsen mutlu olurum.bende onda tup bebek yaptırcam,asamaları nasıl kolaymı?ilkindemi tuttu.senin adına sevindim buarada.cunku bizde 2 yıldır cocuk istıyoruz.kısmet bu yılaymış tabi inşallah tutar.buarada sen balıkkesırden mı geliyorsun?allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

yok ben kemal özgürün hastasıyım.ali fuat bey yoğun olunca sema hanıma gittim.tüp bebek sabretmeyi öğreten bi tedavi.ilkinde tuttu benim.yok canım ben antalyada oturuyorumm allah yardımcın olsunn

Ali fuat bey antalyada hastane açtı biliyorsunuz değilmi kızlar.Giden varmı aranızda..?

Ali fuat bey antalyada hastane açtı biliyorsunuz değilmi kızlar.Giden varmı aranızda..?

Merhaba arkadaşlar Ali beye ulaşmaya çalışıyorum Antalyaya yeni taşındım sanırım Vitale hastanesinde ama tel sürekli meşgul yanlış bilgim varsa düzeltirseniz sevinirim

ben de yarın ali fuat beyle görüşücem inş bakalım nasıl geçecek bu arada sinan beyleede tedavi gördük harika bi insan naip değilmiş demekki inş bu kez sayelerinde olur...

ben de yarın ali fuat beyle görüşücem inş bakalım nasıl geçecek bu arada sinan beyleede tedavi gördük harika bi insan naip değilmiş demekki inş bu kez sayelerinde olur...

bende sinan beyin hastasıyım.inşallah temmuzun ilk haftası başlayacağız tedaviye.gerçekten çok iyi bri insan.paradan önce hastasına değer veren bir doktor.sizde nasıl bri tedavi izlemişti.birde vitale demi yaptrdınız yoksa sinan bey anadolu hastansindeykenmi.

kızlar bende ali fuat beye gidiyorum 2. randevum bu perşembe 10 haftalık hamileyim erken doğum riskim var kendisini özellikle seçtim,randevularda biraz fazla bekleniyo bu da insanı yoruyor ama bekliycez mecbur. hepinize sağlıklı bebişler...

kızlar bende ali fuat beye gidiyorum 2. randevum bu perşembe 10 haftalık hamileyim erken doğum riskim var kendisini özellikle seçtim,randevularda biraz fazla bekleniyo bu da insanı yoruyor ama bekliycez mecbur. hepinize sağlıklı bebişler...

biraz mı ben bucaktayken onun hastasıydım ve ıspartadan gidiyordum yumurtlama takibi ve aşılama yaptı 3er kez

17.30 da ki andevuya 22.30-23.00 da girdiğimi bilirim zaten içeri girince da çabuk çabuk diye yardımcılar sıkıştırır hiçbişey anlamazsın görüşmeden

allah yardımcınız olsun ben o kadar uzak yolların beklemelerin sonucunu hiç alamadım

biraz mı ben bucaktayken onun hastasıydım ve ıspartadan gidiyordum yumurtlama takibi ve aşılama yaptı 3er kez

17.30 da ki andevuya 22.30-23.00 da girdiğimi bilirim zaten içeri girince da çabuk çabuk diye yardımcılar sıkıştırır hiçbişey anlamazsın görüşmeden

allah yardımcınız olsun ben o kadar uzak yolların beklemelerin sonucunu hiç alamadım

sen bir topıkte daha aynı cümleleri yazmıştın,okumuştum.galiba bu cümleleri bilgisayarında biryere yazıp kaydetmissın,ara ara ordan kopyalıyıp yapıştırıyorsun.fuat dr la ne alıp veremediğin var anlamadım,ama onun gibi alanında mukemmel,paraya önem vermeyen,insanlığa önem veren ,bireşi ve benzeri olmayan bir dr.sana hiç yakıştıramadım .dru karalamaya calışıyorsun,ama insanlar salak degil.drun il içi yada il dışından birsürü hastası var.bende kac ay bucaga gittim manavgattan. dediğin gibi degil.aksine çalışanlar da gayet guleryuzluydu.şimdide antalyada dr.burdada bekliyoruz,ne olacak yani.bu kadar iyi bir dr.bulmussunda beklemeyı mı problem ediyorsun.ayreten bebek konusunda problem sendeyse drun bunda suçu ne?dr butun hastaları için elinden geleni yapıyor.bu durumun sagladığı kapristen dr sucluyorsun.

Bende ali fuat beyin hastasıyım.dr.muzu ilk görüşde inandık ve çok sevdik.sivasdan gittm ona.bende adını çok duydum.3 düşük öyküm var tek muayenede nedeni ni buldu.şimdi gebe kalmak için bekliyrm.allah razı olsun böle bi dr.dan.

Ali fuat beyin bir suçu varsa o da iyi bir doktor ki hastası çok. Meyveli ağacı taşlarlarmış zaten. Ben de onun hastasıyım ve ömrümde hastaya o kadar iyi davranan bir doktor görmedim. Allah razı olsun adamdan.:Saruboceq:

Ali fuat beyin bir suçu varsa o da iyi bir doktor ki hastası çok. Meyveli ağacı taşlarlarmış zaten. Ben de onun hastasıyım ve ömrümde hastaya o kadar iyi davranan bir doktor görmedim. Allah razı olsun adamdan.:Saruboceq:

mrb canm.katılıyorum sana zaten bu dünyada herzaman iyiler kotudur.gercekten mesleğini bı tarafa bırak kişilik olarakta mukemmel biri.yaklasık 1 yıldır gidiyorum.benimle beraber uzulup benimle sevinen bır dr.insanların ne alıp veremediği var bilmiyorum. .l

ben 4 aydır ali fuat beye gidiyorum ve cok memnunum.4 yıldır kadındoğumculara gidiyorum ama onun gibi bir dr ile ilk karşılaştım.antalya da ve de yakın yerde olan herkese tavsiye ederim.mutlaka sağlık konusunda uğranması gereken bir yer.özellikle antalyadaki kadındoğumcular tamamıyla hastayı para olarak göruyorlar.ali fuat beye giden ilk günden aradaki farkı anlar.sadece mesleki değil insanlık olarakta mükemmel bir insan.hihoyyyt

Ben de 3 aydır gidiyorum ali fuat beye bende çok memnun kaldım ilk görüşmeden sonra hemen teşhisi koydu İnşallah bebek isteyen herkese nasip olur o duyguyu biz de tadarız önce tabiki Allah ın sonra ali fuat beyin yardımıyla İnşallah.Bu mübarek Ramazan ayında Allah dualarımızı kabul eder İnşallah dua edelim birbirimize kızlar

Inşşşşş.bu mübarek ayda allah yüzümüzü güldürür.hepimiz güzel haberler veririz.

Bende Dr.Ali beyin hastasıyım hatta hayranıyım..:))
1 ay önce sayesinde ikizlerimi kucağıma aldım.amelyatım da çok başarılı geçti kesinlikle kızlar onu bırakmayın o çok değerli biri mesleğine aşık ve kesinlikle doğru tehşisi koyuyor yeterki ona güvenin :))

Bende Dr.Ali beyin hastasıyım hatta hayranıyım..:))
1 ay önce sayesinde ikizlerimi kucağıma aldım.amelyatım da çok başarılı geçti kesinlikle kızlar onu bırakmayın o çok değerli biri mesleğine aşık ve kesinlikle doğru tehşisi koyuyor yeterki ona güvenin :))

merhaba
Allah bağışlasın Maşallah darısı başımıza İnşallah .Bende çok İkizlerim olmasını istiyorum Allah nasip kısmet ederse İnşallah İsteyen herkese nasip olur .Bende evleneli 2 seneye yaklaşıyor prolaktin yüksek çıktı sonra rahim filminde uterus septum yani perde varmış onun için histeroskopi oldum kendine bende çok güveniyorum İnşallah Allah tez zamanda yüzümüzü güldürür .Siz ikizlere tedavi ile mi yoksa normal olarak mı hamile kaldınız ?

slm arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum
bende dr ali beyin hastasıyım gerçekten iyi bir dr umarız sonuçta hayırlı olur herkese iyi bir gün diliyorum
:eek:mirmirmirmir

X