çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ben ayrı konu açtım ama beni bilgilendiren olmadı ben de çatlatma iğnesi yaptırdım iğne yaptıralı 1 hafta oldu iğne yaptırdıktan 36 saat sonra cinsel ilişkiye girdim hayırlısı artık göğüslerimde sızlama var arada ateş basıyor çok eskiden çatlatma iğnesi kullandığımda göğüslerde hassasiyet yoktu

merhaba,

çatlatma iğnesi vurulmuştum. 9.gün kan tahlili yaptırdım. Beta hcg değerim 12.13 cıkmıstı. Bugun 11. gün ve yıne kan tahlılı yaptırdım ama bu kez 3.8 cıktı :KK43:
bu ne anlama gelıyor olabılır? 2 gun sonra normal sartlarda adet olmam gerekıyor. sanırım hamıle degılım ???

merhaba,

çatlatma iğnesi vurulmuştum. 9.gün kan tahlili yaptırdım. Beta hcg değerim 12.13 cıkmıstı. Bugun 11. gün ve yıne kan tahlılı yaptırdım ama bu kez 3.8 cıktı :KK43:
bu ne anlama gelıyor olabılır? 2 gun sonra normal sartlarda adet olmam gerekıyor. sanırım hamıle degılım ???

evet hamile değilsin

Arkadaşlar ben de 28 ocakta iğne oldum.Bugün 14. günüm ve adet belirtilerim yok şu an ama tset de yapamıyorım tek çizgiyi göreceğim diye.OFFFFFF!!!!!!!!!!!

bende yarı+n akşam vurulucam 36 saat sonra ilişk
i dedi doktorum sonra gün aşı+rı+ siz nasil girdinis ilişkiye ardaşlar yardim

çatlatma iğnesinden sonra bugün 15. günüm ve korkuyorum test yapmaya bu ilk denememizdi dr a gittiğimde yumurta 6mm idi ve iğne yapalm dedi doktor yaptırdık ama çatladımı bilmiyorum daha sonraki araştırmalarım sonucunda 6 mm yeterli olmayabileceğini öğrendim bakalım sonucu heyecanla bekliyoruz

çatlatma iğnesinden sonra bugün 15. günüm ve korkuyorum test yapmaya bu ilk denememizdi dr a gittiğimde yumurta 6mm idi ve iğne yapalm dedi doktor yaptırdık ama çatladımı bilmiyorum daha sonraki araştırmalarım sonucunda 6 mm yeterli olmayabileceğini öğrendim bakalım sonucu heyecanla bekliyoruz
birde idrar tesi yapsam sonuç belli olurmu acaba ne dersiniz??

canım çatlatma iğnesi yapılması için yumurtalarının enaz 18 mm olması lazım.. bir yanlışlık var.. doktor çatlatma iğnesi yapmamış, yumurta büyütme iğnesi yapmış olabilir mi acaba?

merhablr bende yeni katıldım mart 5 ilk kez çatlatma iğnesi oldum beklemedeyim... dilerim isteyen herkes için en kısa zamanda gebelik gerçekleşir

canım çatlatma iğnesi yapılması için yumurtalarının enaz 18 mm olması lazım.. bir yanlışlık var.. doktor çatlatma iğnesi yapmamış, yumurta büyütme iğnesi yapmış olabilir mi acaba?

ovitrella vuruldum çatlatma iğnesi diye biliyorum doktorda öyle dedi ama 2 gün önce adet olcak gibiydim şuanda yok idrar testide yaptım iki çizgiyi göremedim bugün 16.gün acaba yumurta çatlamaya uygun olmadığı için iğne sadece büyüttümü ne yapacağımı bilmirum doktorumuda yeni değiştirmiştim nereye gideceğimi bilmyrm kafam karmakarışıkk

ovitrella vuruldum çatlatma iğnesi diye biliyorum doktorda öyle dedi ama 2 gün önce adet olcak gibiydim şuanda yok idrar testide yaptım iki çizgiyi göremedim bugün 16.gün acaba yumurta çatlamaya uygun olmadığı için iğne sadece büyüttümü ne yapacağımı bilmirum doktorumuda yeni değiştirmiştim nereye gideceğimi bilmyrm kafam karmakarışıkk

kan sonucumu aldım ve hamileymişim kızlarrr

aa hayırlı olsunnn:)) çok sevindim:)) (bence o zaman yumurtan 6mm değilmiş, belki yanlış anlamışsındır.) neyse mühm olan sonuç tabii. tekrar çok tebrik ederimm:))
ben de deli gibi test yapmamak için tutuyorum kendimi, bugün çatlatma iğnesinden sonra 12. gün.. muhtemel çatlama 2 gün sonra olmuş olsa, muhtemel döllenmeden sonra 10. gündeyim.. aslında kan testinde belki çıkar ama bekliyoruz bakalım.. :KK14:

rabbim saglıklı ve hayırlı bır evlat versın cnm..
birsey sorucam sana.. ben 15 martta catlatma ıgnmı oldum dunden berı kasıklarımda cok agrı var sendede olmus muydu acaba 10 gun beklemem lazm cok sıkılıyo cnm cook :KK43:

birsey sorucam sana.. ben 15 martta catlatma ıgnmı oldum dunden berı kasıklarımda cok agrı var sendede olmus muydu acaba 10 gun beklemem lazm cok sıkılıyo cnm cook :KK43:

benim çok feci ağrılarım oldu çatlatmadan sonra.. ara ara gelip gidiyordu... özellikle yere eğilip kalkınca, oturup kalkarken batma gibi sancılar oldu hep.. normalde hiç yaşamadığım şeylerdi. normal adet önemlerimde sadece bacaklarım ağrırdı. ama çatlatma iğnesinden sonra çok ağrı çektim.. hamilelikten mi, yoksa iğnenin etkisi mi hiç bilmiyorum.. henüz ben de beklemedeyim, bugün adet günüm ama pek birşey yok şimdilik.. bakalım..

myangelx'i deneyimleri çok faydalı olacak, bekliyoruz :KK34:

benim çok feci ağrılarım oldu çatlatmadan sonra.. ara ara gelip gidiyordu... özellikle yere eğilip kalkınca, oturup kalkarken batma gibi sancılar oldu hep.. normalde hiç yaşamadığım şeylerdi. normal adet önemlerimde sadece bacaklarım ağrırdı. ama çatlatma iğnesinden sonra çok ağrı çektim.. hamilelikten mi, yoksa iğnenin etkisi mi hiç bilmiyorum.. henüz ben de beklemedeyim, bugün adet günüm ama pek birşey yok şimdilik.. bakalım..

kaç gün oldu ıgne olalı canım

kızlar bugün hcg sonucum çıktı 1 , 57 doktor negatif dedi ama bakıyorum hcg değerleri çok yüksek olanlar gerçekten bu kadar yükseliyor mu yoksa benim testte mi bir yanlışlık var acaba

benimde kasıklarımda çok ağrı oldu adet sancısı gibi değildi bu farklıydı iğneninde etkisi olurmuş normalde ama hamilelikte olabilir arkadaşlar hayırlı olsun herkese güel dileklerin için teşekkürler rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

amin canım hepimize inşallah tahlil yaptırdınmı

X