Saç Rengi ve Saç Boyama 6.65 palette altın parıltılı kakao boyadım resimli( öncesi sonrası)

frezya_05

☆ηαтυяα&#846
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
672
9
ben koyu kahveleri seviyorum ne hikmetse akıp akıp bakır karamel gibi bişey oluyo saçlar ince telli olduğundan hemen rengi açılıyor saçım nevacolor 6.7 çikolata kahve idi haliyle rengi açıldı bakır gibi bişey oldu az önce boyadım hemen resimledim öncesi ve boya sonrası fark tabi oldu 25 dk beklettim 30 yerine tam isdediğim renk oldu bu renkde açılcağını düşünüyorum suan koyu karamel boyada öyle kızıllık filan yok adı gibi akdıkça sarı pırıltıları olucak eminim bu rengi elde etmek isdeyenlere karışımsız güzel bir renkmiş karamel tadında bir renk boyadığım zemin rengide resimde açık olan bunun üstüne bu şekilde oldu bakırı kapatıp hoş bir kahve elde etmek isdeyenler boyayabilirler

$ALIM0020.jpg $ALIM0006.jpg Eki Görüntüle 388815

çok güzel olmuş rengi güle güle kullanın keşke hep böyle kalsa rengi dimi akınca nasıl renk çıkıcak ortaya merak ettim akınca güzel bir renk duran boya numarası zor bulunuyor palette güzel boya pırıl pırıl olmuş saçınız gayette doğal olmuş rengi :KK34::KK34:

az önce bi sitede okudum boyalar ilk etapda koyu tutuyor evet sizde şimdi bu renk tam güzel demişsiniz ama bu renkle kalmıcak boyanın rengi gene açılıcakdır size tavsiyem saçınızı 1 ton koyu numarayla boyayın mesela palette 5.5 altın parıltılı çikolata var ilk boyanınca fotodan belki koyu durucak ama akıncada tam suan boyadığınız gibi bir renk çıkar yani saçlarınız bakırlaşmaz sabit kalır birde karışım deneyebilirsiniz kullandığınız no boyanın sonu sıfırla bitenini karışdırın boyanıza mesela 6.0 koyu kumral 5.0 açık kahve gibi daha hoş renk vericekdir eminim

ben koyu kahveleri seviyorum ne hikmetse akıp akıp bakır karamel gibi bişey oluyo saçlar ince telli olduğundan hemen rengi açılıyor saçım nevacolor 6.7 çikolata kahve idi haliyle rengi açıldı bakır gibi bişey oldu az önce boyadım hemen resimledim öncesi ve boya sonrası fark tabi oldu 25 dk beklettim 30 yerine tam isdediğim renk oldu bu renkde açılcağını düşünüyorum suan koyu karamel boyada öyle kızıllık filan yok adı gibi akdıkça sarı pırıltıları olucak eminim bu rengi elde etmek isdeyenlere karışımsız güzel bir renkmiş karamel tadında bir renk boyadığım zemin rengide resimde açık olan bunun üstüne bu şekilde oldu bakırı kapatıp hoş bir kahve elde etmek isdeyenler boyayabilirler

Eki Görüntüle 388832 Eki Görüntüle 388813 Eki Görüntüle 388815
çok güzel olmuş çokkkkkkkk güle güle kullanın tamda güzel bir kahve tonu arıyordum hemde akınca karamel gibi olan süperrrrrrr teşekkürlerr:KK16:

:KK16::KK16:

çok teşekkür ettim gerçekden bende bayıldım tam bu tonda kalsa keşke gene açılırsa rengi iyicene kafam karışdı bi ton daha koyusunumu boyasam bidakine yada 6.0 olabilir nevacolor kadar akıcağını sanmam daha sağlam durucak gibi gözüküyo palette bugün güneşde bi bakdımda sarı kahve gibi olmuş parlayan teller fazla yani ışıltılı bi boya altın parıltılı seriyi tavsiye ediyorum gerçekden beklentimin üstünde iyi çıkdı renk bugün beni gören boya zamanı gelmiş arkadaşlarım bu rengi almaya gitti şaşdım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

çok teşekkür ettim gerçekden bende bayıldım tam bu tonda kalsa keşke gene açılırsa rengi iyicene kafam karışdı bi ton daha koyusunumu boyasam bidakine yada 6.0 olabilir nevacolor kadar akıcağını sanmam daha sağlam durucak gibi gözüküyo palette bugün güneşde bi bakdımda sarı kahve gibi olmuş parlayan teller fazla yani ışıltılı bi boya altın parıltılı seriyi tavsiye ediyorum gerçekden beklentimin üstünde iyi çıkdı renk bugün beni gören boya zamanı gelmiş arkadaşlarım bu rengi almaya gitti şaşdım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben işte tam olarak bu rengin biraz açığını nevacolor ile yapmak istiyorum kaç numara almam gerek ?

Ben işte tam olarak bu rengin biraz açığını nevacolor ile yapmak istiyorum kaç numara almam gerek ?

forumda bu renge boyayan birisine rastlamadım konularda hiç bu boya numarası yok sorulmuş ama cevap alınamamış bende fikir edinmek isdeyen arkadaşlara resimli ekledim umarım yardımım dokunur bugüne kadar bu boyayı isdeyipde boyamamış olanlar hata etmiş süperr bi renk çıkıyor:KK23::KK23::KK23:

önceki açık olan renkdeki resmim nevacolor 6.7 çikolata kahve ama akınca böyle bir renk oldu işde parlamada var gerçi ama siz nevacolorla bi açığını elde etmek isdiyorsanız 7.7 karamel 6.35 çikolata karamel yada 6.77 sıcak çikolata yapabilirsiniz zemininiz ne renk oda çok önemli nevacolor koyu tutan bi boya değil tam rengi bulursunuz eminim birkaçda resim ekliyim fikir olsun $B635.jpg $6_77SICAKCIKOLATA.jpg $8_37ACIKKUMRALALTINKAHVE.jpg

bana göre sıcak çikolata rengi çok hoş bi açık olarak siz 7.7 karamel yada altın kahve yapabilirsiniz

Son düzenleme:
Gerçekten çok teşekkür ederim . Saçlarımı hiç boyatmadığım için zemin koyu kahve . Yine de bir umudum var umarım açabilirim yıpratmadan .

palette güzel boya neva denedim pek memnun kalmadım renkde başarılı ama akıp gidiyo hemende loreal küllü aldım o bu konuda iyiymiş ama palette kahve serisiyle küllü karışdırıp boyayacağım

merhaba kızlar ben saçımın önden küçük bi tutamını voilanın sıcak çikolata kahvesine boyamıştım tamamını cesaret edemedim şimdi ise tamamını boyamak istiyorum ama renk seçemiyorum aslında palettenin köpük boyasını buldum internette gezerken ama nasıl olur bilemedim kullanan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim palette mousse color 665 parlak altın kahvesi diye geçiyo doğal saç rengim ise normal kahverengi nasıl durur kutudaki gibi tutar mı :26:

$_vyrd12_25998_vyrd12_25978file_102_GENERAL-2.jpg

Eklentiler

• $stage_mc_color_960x362_665.jpg
    $stage_mc_color_960x362_665.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 694
merhaba kızlar ben saçımın önden küçük bi tutamını voilanın sıcak çikolata kahvesine boyamıştım tamamını cesaret edemedim şimdi ise tamamını boyamak istiyorum ama renk seçemiyorum aslında palettenin köpük boyasını buldum internette gezerken ama nasıl olur bilemedim kullanan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim palette mousse color 665 parlak altın kahvesi diye geçiyo doğal saç rengim ise normal kahverengi nasıl durur kutudaki gibi tutar mı :26:

Eki Görüntüle 618366

bu boya türkiyede yok diye biliyorum ben

haberim yoktu bakmamıştımda hiç teşekkür ederim canım yok sanırım gerçekten peki böyle doğal ve ışıltılı bi rengi nasıl elde edebilirim ki benim tel tel beyazlarım var ve hiç hoşuma gitmiyo kurtulmak istiyorum boyatıp ama nasıl bi renge boyayabilirim onuda bilmiyorum bi resim yüklesem yardımcı olabilir misiniz rica etsem :44:

$98484.jm.jpg

Eklentiler

• $20130124_211101 - Kopya.jpg
    $20130124_211101 - Kopya.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 651
Son düzenleme:
X